Raspad supermarketa u Srbiji

Ajd kad neće niko ja ću...

Udju u našu frekventnu magazu i stranci.
Ima ih sa svih strana

Dogodi se da obore kesicu čipsa...
Odmah je vrate na mesto a ako slučajno prodješ tim delom odmah ti se obrate sa "sorry, sorry..." (???)

Sa druge strane, naša boranija kad ide ka željenom artiklu takodje obori ponešto usput. Ajd za jednu stvar nećemo da reagujemo ali ako uhvati seriju pitamo: "pa dobro komšija poobaraste sve ovo..."
"Ja? To bilo već oboreno! Šta hoćeš od mene? Stavite to da ne smeta nikome, jel čuješ šta ti kažem? Koji je vaš broj prodavnice da javim na e-mail?"

A onda ušli Bosanci sa malim koji šuta lopte po magazi iz dosade jer mu stari i stara ništa neće kupit.
"Nemojte da šutirate loptu po magazi"
"A jel oborijo nešta?"

:rotf: :dash:
 
Aman je raspad radnja velika ili mala. Vero se dosta popravio sa asortimanom i sa cenama. Dugo nisam ulazio kod njih, ali sam od prosle godine poceo cesce. Imaju neke ok stvari sto ima samo kod njih. Dobri su jos zbog Jumbo radnje ima sve i svašta za kuću.
 
Купујем у Максију или у локалној радњи кад ради Милијана у смени.
За ону другу немам живаца.

-Милијана кад ћеш да се удајеш,јбт?
-...... ко има синове за бацање?

-Ал су те напали ови пензионери,била пензија?
-Ма ја би то све мотком преко уста.Где си кренуо,куд ћеш?
:hahaha:

А тамо.У Плодинама или Конзуму.

То је све свуда исто.
 
Богу хвала ми немамо оне аутоматизоване робот касе где сам себи све завршаваш око плаћања а некакав глас ти даје инструкције.
Немам ја живце за то.Само се окренем и кажем молим вас помозите ми..
Не могу.Ја сам Србин.Ја то не могу.Покидао би касу и бацио кроз излог.Не могу. Па ми тражи да поновим..неее..
 
Prošlo je vreme socijalizma pada u svakoj prodavnici artikal ima istu cenu mesecima.
Jeste da je tako bilo lakše naučiti decu naštednju i planiranje ali - zar nije kapitalizam ono kad piče pare?

Dakle nema zadržavanja ni planske kupovine ali ima PAMETNE kupovine

Premia-Tuna.jpg


U oktobru sam kupio 10 konzervi haringe na akciji, u novembru bila skuša a sadtunjevina... 30 konzervi do 2025-te pa kad mi šta zatreba

@mario80 trenutno imaš Persil 7Kg na popustu i to IDEA 1700 RSD a MAXI 1600 RSD inače je 2700 RSD (do januara a onda...) E sad ako ti ne odgovara Persil ti čekaj akciju za Ariel, jedan čeko čeko pa se usro...
 

Back
Top