Raspad srpske ekonomije

jedan drugi lik sto ga znam hteo da otvori fabriku za proizvodnju dzakova platnenih.

i sad verovali ili ne , ne mozete vi da otvorite fabriku tek tako mislim ono da otvorite firmu i tako to nego mora da idete u beograd u neko ministarstvo da trazite DOZVOLU ZA PROIZVODNJU! EJ!

I on otisao u Bg kao to da vidi da zavrsi , i ova tamo sto radi mu rekla ,kao ta usluga da ti se zavrsi to ce da te kosta 20.000 evra

A on jadnik jedva skrpio pare da pocne posao . naravno mito nije platio ,jer nije ni imao odakle , a nije ni otvorio fabriku . Tj ceo posao mu je propao.

Eto tako korupcija demokrata ubija buducnost ove zemlje.
 
Za tu delatnost mogao je da otvori i SZR i kao sifru delatnosti da stavi proizvodnja predmeta od textila ili tako nesto slicno, konfekcioniranje textila.........

Bas me cudi to sto je cuo u Bgd, verovatno se nije dobro raspitao.
 
Za tu delatnost mogao je da otvori i SZR i kao sifru delatnosti da stavi proizvodnja predmeta od textila ili tako nesto slicno, konfekcioniranje textila.........

Bas me cudi to sto je cuo u Bgd, verovatno se nije dobro raspitao.

pa on ima DOO. Yebiga tako ti je to u svakom poslu kad neiskusan udjes u celu pricu odma ima tu vukova lopovskih koji jedva cekaju da prozderu jadnu malu naivnu ovcicu kao sto si ti.
 
pricao mi jedan drugi poslovni prijatelj da u opstini vracar imaju jednu prostoriju koja se zove GLUVA SOBA

to je neka prostorija sa golim zidovima bez igde icega i koristi se za uzimanje i davanje mita po raznoraznim osnovama.

e zamisli dokle je to doslo , ta korupcija i kriminal ove vlasti, kad ta informacija moze da dodje i do mene koji ne zivim uopste u bg.
 
pricao mi jedan drugi poslovni prijatelj da u opstini vracar imaju jednu prostoriju koja se zove GLUVA SOBA

to je neka prostorija sa golim zidovima bez igde icega i koristi se za uzimanje i davanje mita po raznoraznim osnovama.

e zamisli dokle je to doslo , ta korupcija i kriminal ove vlasti, kad ta informacija moze da dodje i do mene koji ne zivim uopste u bg.


Za te stvari nije potrebna gluva soba. Snadju se i davaoci i primaoci mita da to prodje ok.
Ali u toj opstini za razliku od drugih bgd. barem nema pusenja po kancelarijama, razvlacenje bureka po stolovima poreskih inspektora, izivljavanja po klijentima, psovanja, pustanja narodnjaka sa kompjutera i slicno. I vode predmete koliko toliko azurno. ......... i govore srpski koliko toliko.......
 
pricao mi jedan drugi poslovni prijatelj da u opstini vracar imaju jednu prostoriju koja se zove GLUVA SOBA

to je neka prostorija sa golim zidovima bez igde icega i koristi se za uzimanje i davanje mita po raznoraznim osnovama.

e zamisli dokle je to doslo , ta korupcija i kriminal ove vlasti, kad ta informacija moze da dodje i do mene koji ne zivim uopste u bg.

Ne vredi ti to buraz........ako primish obelezene novcanice yebo si jeza :mrgreen:
 
Ne vredi ti to buraz........ako primish obelezene novcanice yebo si jeza :mrgreen:

pa to sa obelezavanjem novcanica to retko uspeva u praksi prvo zato sto u zatvor ide jednako i onaj ko daje mito ko i ovaj sto uzima

tako da ces na kraju ako dajes mito da ostanes i bez para i u zatvoru i bez odradjenog posla. zato ti je bolje , tako barem oni razmisljaju , da platis mito i da cutis.
 
:roll:
Kako vam ne dosadi ova debilna zvaka?
"Svi su oni isti, isto nam se pise i sa jednima i sa drugima, ma svi su oni lopovi.... Ali ipak neka ostanu na vlasti Mladja i 40 zutih razbojnika."

Sto "debilna zvaka",imali smo prilike videti "patriotske eksperte" zadnje decenije proslog veka...rezultati su poznati...samo sto tada nije bio sastav ekipe "patriotskih eksperata" iz moje prve poruke ,nego malo drugaciji.:rida:

Sto se tice Mladje,dacemo ga vama "patriotama" da vam poveca akademsku strucnost,pa bi se "patriotski eksperti" mogli zvati Toma "grobar"+Mladjo i 40 plavo-crvenih razbojnika (cini mi se da je to farba "patriota" )!:orkestar::orkestar:
 
Sto "debilna zvaka",imali smo prilike videti "patriotske eksperte" zadnje decenije proslog veka...

Ne samo prosle vec i ove decenije. Isti onaj SPS koji je vodio Srbiju 90-ih i danas je na vlasti. Malo si se zbunio.

Sto se tice Mladje,dacemo ga vama "patriotama" da vam poveca akademsku strucnost,pa bi se "patriotski eksperti" mogli zvati Toma "grobar"+Mladjo i 40 plavo-crvenih razbojnika (cini mi se da je to farba "patriota" )!:orkestar::orkestar:

Ne seri da si ovo napisao. Replika ti je na nivou deteta iz osnovne skole.
 
Pa sto ne prijavljujes kriminal oko sebe .......ako mislis da te danas sutra ne bi mrak pojeo?

1-zato sto nikada ne prijavljujem nikoga

2-zato sto gledam svoja posla

3-zato sto nisam cinkaros(ono najvaznije)

4-mozda zato sto bi ako tako gledam,drugi imali za mnogo vise stvari mene da prijave,i tu se slazem sa tobom da bi neke mozda pojeo mrak :mrgreen:

5-ne bi me pojeo mrak,jer ne dam na sebe a i nema od koga da me pojede mrak.

Ajd sada ne moram da ti govorim cega sam se nagledao.........ali ti mogu reci da pricas o onome u sta nisi bas upucena.........

Kakav mrak.......kakav crni mrak :hahaha:........pa taj koga uhapse sa obelezenim novcanicama ima da-

1-da sve pare sto ima na advokata
2-da ostatak para da na kantinu i da placa raznorazna cudesa,a pritom ne zaradjuje......
3-da ceka verovatno koju godinicu robije.
4-a posto ti koji daju mito(u proseku) tj. u 99% slucajeva nisu nikakvi kriminalci niti ista slicno,ima par meseci da kukaju u celiji,ako su ateisti ima odmah da postanu vernici od onog moljenja u tvorza i da im ne padne na pamet da urade ista slicno vise a kamo li da posle pustanja idu i ubijaju ljude-pogotovu sto je to delo u najavi raskrinkano.
 
Uh, izvini sto uopste polemisem sa tobom. Sad sam videla koliko si poruka napisao od uclanjenja od pre nekoliko dana.

Neko voli kvalitet, neko voli kvantitet :dash:

Aha..........a to ima velike veze?

Mozes ti da volis sta hoces,ali ne znas o cemu pricas.

Da da to je najvaznije koliko sam ja poruka sprcao,to dokazuje da si ti u pravu a da ja pricam gluposti:think:.........ako ti je to dokaz nemoj vise da polemises sa mnom,cak me stavi na ignore.
 

Back
Top