Raskine sa deckom pa se smuva sa najboljim drugom...

bojim se da nece to ici bas tako kako su planirali.
zivot je to.
odaljice se i gotovo.
To je i problem sto nece da se zeni, misli zivece 300god.
hahaha a bice u 30toj dok trepnes i pola zivota potrosio. posle 60te je zivotarenje da se ne lazemo...
imamo vec ovde gomilu takvih slucajeva.
ne postoji devojka koja mu vise odgovara jer ga nijedna vise ne poznaje.sam priznaje da se slazu. nisi pominjao da su vec raskidali. pokusala da ga razdrma. a on nece pa nece. E takvima zelim sve najgore...
Sto da ne naprave? Sto joj ne kaze ocu tebe i ocu u tebe?

Jeste pa posle par godina gledanja i slusanja iste zene svaki dani plus njenog telesnog "deformisanja" posle porodjaja ce da gleda i prezeljkuje napirlitanu svastiku kao neki ;)
ili da je zarobi detetom pa da od silne ljubavi ona pocne da ga prezire sto joj nije dopustio da zivi ... sve ideal do ideala :lol:
Kakav crni brak za njih? nisu jos u tom stadijumu, nisu zreli ... brak je ozbiljna stvar, treba da se uniste jer im godiste tako nalaze a u glavi razmishljaju jos ko buzdoglavi tinejdzeri od 13 godina sa jurnjavama, kuknjavama po telefonima, besomucnim pricama o trivijalnim stvarima.
Pa oni nisu sebi dali priliku ni da zive zajedno jedan duzi period pa da se zaista upoznaju i vide svoje zajednicko funkcionisanje. Pa cak ni to nije garancija ali je ipak postupak odraslih ljudi.
Jedan duzi razlaz je najpogodnije moguce resenje i vreme ce pokazati pravu sliku njihove epske ljubavi.
 
ma da, ona ga voli, ali bi da se kresne sa nekim drugim :lol:

treba što pre da je zaboravi, ko da je jedina na svetu

pa daj covece ne govorimo o nekoj tamo namazano-razbushenoj blowjoberskoj polovnjachi/ manipulatorki ,(inace bih se slozio sa tobom takvih imas iza svakog coska:lol:) , nego o devojci koja je takva retkost i takvo blago ,koje treba da se cuva samo tako....i koje pametni momci i cuvaju....takve devojke na slobodnom trzistu su-retkost.
na slobodnom trzistu je zastupljeno nesto drugo, a koje se predstavlja kao ovo prvo, citaj moj potpis-ono sto nije za zadrzavanje ide iz ruke u ruku...
 
Poslednja izmena:
Jeste pa posle par godina gledanja i slusanja iste zene svaki dani plus njenog telesnog "deformisanja" posle porodjaja ce da gleda i prezeljkuje napirlitanu svastiku kao neki ;)
ili da je zarobi detetom pa da od silne ljubavi ona pocne da ga prezire sto joj nije dopustio da zivi ... sve ideal do ideala :lol:
Jedan duzi razlaz je najpogodnije moguce resenje i vreme ce pokazati pravu sliku njihove epske ljubavi.

jao u srce me ne diraj ,otkud sam ja znao da ce se toliko prolepsa, a i on nema svastiku -valjda :mrgreen:
Pa to je cuvena zenska uzrecica, takoreci poshtapalica (da one ispadnu zrtve i sposobne + nabacivanje krivice muskarcu) koju sve koriste cak i one udate posle 30te:hahaha:, i na koju je velika vecina muzeva odavno oguglala, jer je netacna.

Zasto si ti ljubomorna na njihovu vezu i potencijalni brak ,pa hoces da rasturis, nije mi jasno , niko ti nije kriv sto si slusala zlonamerne savete pa izduvala...
 
jao u srce me ne diraj ,otkud sam ja znao da ce se toliko prolepsa, a i on nema svastiku -valjda :mrgreen:
Pa to je cuvena zenska uzrecica, takoreci poshtapalica (da one ispadnu zrtve i sposobne + nabacivanje krivice muskarcu) koju sve koriste cak i one udate posle 30te:hahaha:, i na koju je velika vecina muzeva odavno oguglala, jer je netacna.

Zasto si ti ljubomorna na njihovu vezu i potencijalni brak ,pa hoces da rasturis, nije mi jasno , niko ti nije kriv sto si slusala zlonamerne savete pa izduvala...

:zcepanje: cuj prolepsala se ... more tebe treba u feredze da te umotaju ko nindze a jos bolje svastiku ... ali uvek ce se pojaviti nova svastika,kako taj problem resiti :think: ... ma stara metoda kopanja ociju nikada nije omanula :lol:
salu na stranu, nisu spremni ... kada bude bice. Kraj.
 
:zcepanje: cuj prolepsala se ... more tebe treba u feredze da te umotaju ko nindze a jos bolje svastiku ... ali uvek ce se pojaviti nova svastika,kako taj problem resiti :think: ... ma stara metoda kopanja ociju nikada nije omanula :lol:
salu na stranu, nisu spremni ... kada bude bice. Kraj.

nije to bas tako. mene ne privlace druge zene. e sad svasticica je kao mladja razigranija verzija moje zene, samo sa jos lepsim erotskijim licem i mnogo jacim atributma :per: auuu prava djavolica, plus sto se slazemo fantasticno.
hehe kopanje ociju hehe:cool::p
ma prespremni su, pa idu u drugu krajnost.
ljudi su zlobni i samo cekaju da ih rastave i upropaste da bi kompenzovali sopstvene nesrecne zivote ,ukljucujuci i tog "druga".
 
Poslednja izmena:

Back
Top