Rapidshare - Ima li nacina....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
brz je brz je.
Inace ne skidam filmove.
Samo igrice i programe i to do 600MB i to samo ono koje je trsko naci. Obicno skidam rip-ove koji u 300 do 500MB imaju sabijenu igricu i do 1.5GB (jedino nemam intro i muziku ali za to me bas znas vec sta) ;)
Filmovi su mi lakse da ih nabavim kod lokalnog baje nego da se zezam sa skidanjem narocito sto uvek postoji opasnost da skines 500MB i da ovaj nestane sto ti je sherovo..
 
nisam mislio na filmove,nego na uopste fajlove te velicine...
nego jel mogu ja u onom IP programu da rucno izaberem proxy,posto me stalno baca na neke korejske koji su uzasno spori?samo jednom sam uspeo da se nakacim na neki japanski,koji je bio solidan
 
Master_beta:
Restartujes ADSL modem 10--15 sec. ako ne ide imas Rapid graber i puno takvih naprava za Rapidshare Hack: Ovde ima takvih alata: http://www.softlandir.com/

Skinuo sam taj Rapid Graber i sad mi nije jasno kako da sredim taj proxy tj. da se promeni IP adresa.
Problem je znaci da dok skidam ili kad skinem neki file sa rapidshare nemogu da pocnem download drugog jer su moju IP adresu stavili na crnu listu. Jedno resenje je da restartujem modem,ali ja bi da stavim vise fajlova da skida odjednom jer za nekoliko giga to je mnooogo restartovanja.
Dakle,ako neko zna kako sve ovo da se odradi u ovom ili nekom drugom programu,molio bi ga da pokusa da mi objasni. Hvala.
 
korektor007:
Skinuo sam taj Rapid Graber i sad mi nije jasno kako da sredim taj proxy tj. da se promeni IP adresa.
Problem je znaci da dok skidam ili kad skinem neki file sa rapidshare nemogu da pocnem download drugog jer su moju IP adresu stavili na crnu listu. Jedno resenje je da restartujem modem,ali ja bi da stavim vise fajlova da skida odjednom jer za nekoliko giga to je mnooogo restartovanja.
Dakle,ako neko zna kako sve ovo da se odradi u ovom ili nekom drugom programu,molio bi ga da pokusa da mi objasni. Hvala.
Elem za rapid+adsl sa promenjivom IP(telekom sigurno za ostale provajdere neznam) skini ove alate rade provereno!Ima uputstvo.
 
@hornjak
Izgleda da je ova varijanta mnogo laksa.Program sve sam uradi i netraba da petljam sa proxy.Samo mi nije jasno kako da formulisem username i password. Recimo da imam ADSL i da je moj username PETAR a password PERA,provajder
je SEZAMPRO,kako bi trebao da izgleda onaj reconnect.batch fajl koji je sad ovakav:

@echo off
rasdial "adsl pure bridge" /disconnect
ping -n 20 127.0.0.1 >nul
rasdial "adsl pure bridge" "HW6ks5je@xdsl.isp.telekom.yu" "5p0Kzzd"

Samo to i mislim da sam resio problem.
 
Postoji kad platiš! Pošto verovatno nemaš dinamičku IP (a i da je imaš ne mogu se skidati više stvari odjednom) plaćanje je jedini način da dobiješ to što tražiš.
Na sajtu Rapidshare Leecher postoji generisanje linkova i mogu se skidati 3 stvari odjednom i to u roku od 24 sata, ali nije sve tako ružičasto. Često se dešava i kad se skida samo jedan fajl da pukne i da prijavi da je skinut kompletan. Eto možda je pogodan za neke manje fajlove. Ako imaš živaca pokušaj i one od po maksimalnih 100 MB. :D
 
Goku:
Znam za placanje, ne bih pitao onda, imam adsl, pa se diskonektujem i konektujem, i opet mogu da skidam, ali opet je to cimanje...
Kada bi postojao neki program, bilo bi super... ((
Svašta se pokušavalo ali za sad ne vidoh da je neko uspeo to što ti hoćeš. Čuj smaranje. :roll: Skinuo sam neku grafiku za pun DVD i to laganica za 4 dana, a tebi je smaranje da se diksonektuješ i konektuješ iako sve dobijaš za džabe.
 
linabg:
vec drugi put mi se desava da kad hocu da skinem file, izadjemi obavestenje da moja IP adresa vec skida taj fajl.. prvi put mi nije bilo sumnjivo jer je file siknulo 2000 ljudi pre mene, ali ovaj drugi put, skidam ga samo ja.. jel to marketinski potez, da me navedu da se pretplatim ili je nesto drugo u pitanju..

Znam kako ti je evo POMOC:
4zxymo5.jpg


Anti Rapidshare 2007 AIO


Sve Anit-Rapidshare alatke necu da navodim ali ima ih puno.
Pocevsi od programa koji zaobilaze rapidshare stit do samih premium passwordsa uzivaj

Link uklonjen. Detektovan virus.. Opemena korisniku..
 
Svi ti alati su golo go.no!!! Ima tih paketa sa raznoraznim programima na kilo. Na svim forumima se svi raspituju kako ovo, kako ono, čak i oni koji postavljaju linkove za te pakete. Niko ne zna da objasni kako šta koristi, ali važno je da postave linkove. Nema tu ovo-ono, sve je to šarena laža. Ko ubode dobar proxy taj je srećnik. Dakle, ili dinamička IP adresa ili "pare na sunce" pa zakup premium account-a.
 
FLUID:
Svi ti alati su golo go.no!!! Ima tih paketa sa raznoraznim programima na kilo. Na svim forumima se svi raspituju kako ovo, kako ono, čak i oni koji postavljaju linkove za te pakete. Niko ne zna da objasni kako šta koristi, ali važno je da postave linkove. Nema tu ovo-ono, sve je to šarena laža. Ko ubode dobar proxy taj je srećnik. Dakle, ili dinamička IP adresa ili "pare na sunce" pa zakup premium account-a.

E sa tim se neslazem imas dva nacina prvi je onaj zasto sam dobio opomenu koja ima oko 40 alata sve u dobre svrhe ili mogucnost da nadjes pun IP changer.Ja koristim premium na rapidshare pomocu alatki u programu gore(znaci treba vise mozga malo srece i nista para) :!:
 
Offtopic

@ Sky Sir

prije svega, razumijemo mi tvoje razloge za poteze koje povlacis, svi mi imamo neke razloge za nesto,. te ti tvoje tvrdnje necu osporavati..

Ipak, posto si upucen u dosta stvari znas i sam da postavljanje linkova koje nose virus sa sobom nose automatski i stalan ban na bilo kojem ozbiljnijem forumu, te se samim tim i jos bunis i iskazujes neki sarkazam..
Progledao sam ti kroz prste jer si bar po niku ovde nov, pa si prosao sa opomenom, a svjesno si ugrozio mnoge korisnike..

O zakljucavanju neke teme odlucuje onaj ko ima akat za to, a ne ti, te molim te da se pridrzavas pravila i da ne ugrozavas druge..

Hvala...

End Offtopic.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top