Rapidshare i drugi

Ljudi, ima li neko da mi posudi premium samo da skinem 4 epizode serije Mile vs Tranzicija? Skino sam gotovo sve epizode, imam jos 4, ali ove p***e iz Rapishare samo izbacuju Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member i slicne gluposti. Objelio sam pokusavajuci da skinem ove 4 epizode, pokusavam vec 10-ak dana ali likovi ne popustaju!
 
Probaj neki rapidleech sajt, proguglaj na foru 'rapidshare premium link generator', naci ces gomilu koja ne radi, ali i neki koji radi. Vecina njih je ili maskirana ili ne radi, ali ako imas srece naci ces nesto sto funkcionise na nekoliko sati.
Secam se kako ti je, skidao sam jednom dvd od 8gb preko rapid-a, nisam mogao naci torrent funkcionalan, da nije bilo tog sajta, skinuo bih nikada.
 
E ajde neko ko ima Premium Account kaže kako da uplatim.
Treba mi Premium Account na jedan mesec. Išao sam na Rapidshare Srbija i tamo piše da je 1010. din.
Na drugom sajtu opet piše da je 910. a na trećem 1110. din. Ne znam koji je pravi.
Zato molim ako je neko uplatio nekad Rapidshare Premium neka me obavesti preko PP.
 

Back
Top