Quantcast

Rapidshare i drugi

AleX

Ističe se
Poruka
2.499
Kucajte ovo u cmd-u.

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew

To je to.
primeti da se svaki red kuca posebno, sa čekanjem da se prethodno iskucani kod učita (mada mu ne treba vremena, osim kod renew-a).

vladeling

Početnik
Poruka
5
konkretno za rapidshare , da li je boli bezicni internet ili adsl? ja sam na bezicnom a imam utisak da je provajder zavrnuo download pa me zanimaju iskustva

Svakako da je bolji ADSL, ja sam od danas presao sa wireless-a na ADSL, KONACNO :D...
Kod bezicnog imas uvek istu IP adresu, koju delis sa jos dosta korisnika koji su na istom AP nakaceni...Pa tako ako nemas premium nalog na RS skoro nikad ne mozes da dodjes na red da skines nesto...Kod ADSL imas dinamicku IP adresu, tako da ti je bar olaksano, u najgorem slucaju mozes da se diskonektujes pa konektujes ponovo, valjda se promeni IP, pa mozes ponovo kao free da skidas...

No, u svakom slucaju najbolje je da kupis premium, ja ga imam vec godinu dana(uzeo dok sam jos bio na wireless), i nisam se ni jednom pokajao...A iskreno, i nisu neke pare, 3 000 dinara za 6 meseci...

RAJIC

Primećen član
Poruka
569
5 juna sam podneo zahtev za adsl, valjda ce pozitivno odgovoriti.
sad imam 1024/256 a na adsl cu imati 1024/128.
1024/256--bezicni 1550 din.
1024/128---adsl 1420 valjda.
jedino me brine onih 128 jer povremeno koristim web kameru pa neznam kako ce biti?

vladeling

Početnik
Poruka
5
@RAJIC

Ako si toliko placao taj wireless paket, ja da sam na tvom mestu ne bih menjao to...
Ja sam placao 256/128k paket 1200 dinara, i to je NOVA cena, do pre juna meseca je bila stara cena 1200 dinara 128/64k... Tako da se to zove nepostojanje normalne konkurencije, pa su cene takve i bile...
Inace, ti ces normalno sve videti ja mislim sa kamerom, moze samo ona/j sa kim pricas da oseti tih 128k uploada(secka slika, sporiji odziv...)... A ni tamo ni vamo nemas siguran taj protok, tako da ako ti je potreban upload 256k, za 100 dinara bolje da ostanes na wireless-u...
To je moje misljenje, a ti sam odluci...

P.S. Sad vidim da smo na temi RS, pa verovatno bi menjao na ADSL samo zbog dinamicke IP adrese...

Poslednja izmena:

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.515
Da bi se zaradjivali poeni na Rapidshare, uploadujes neki fajl. Poen dobijes kad neko skine taj tvoj fajl, ali pod uslovom da je fajl najmanje 5 MB i da taj lik sto je skinuo nije u zadnjih sat vremena dodijelio 3 poena nekome. Mene zanima da li, ako uploadujes fajl od 100 MB, dobijes 1 poen ili 20. Sto bi se neko mucio i uploadovao fajl od 100 MB da bi zaradio 1 poen kad moze postaviti neki fajl od 5 MB i opet zaraditi taj poen.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.