Radodajke

za mene je smeće lopov i ostali smrad koji šteti drugima , a ne netko ko se j.ebe okolo (bezobzira što time šteti sebi ) .
ok tvoje vidjenje
sustinski hebanje je samo deo smetlista ionako je za raju to jedina zabava za popunjenje niskih strasti,dok je zivot daleko kompleksniji
a sustinski razhebani primerci ne stete sebi jer ni nemaju licni idettitet,a kamoli stav(par takvih sam srela i prevrne ti se stomak dok ih slusas)uglavnom svojim toksinima prljaju druge,jer su odavno propali i raspali kao licnosti
stoga smece je svako ko nema dostojanstvo,vaspitanje i stil
 
u svaku varoš jelte ima dama
koja rado izlazi u susret svima
najrađe prvojepcima
što se kaže - ko ne pita taj ni ne dobije


kakva je to struktura ličnosti?
hili ona humaniztarac pa želi da pomogne ili prosto ljubitelj sexa ili leči nesreću seksom?

udavace, polvnjace, kuccke, matorke, kurrve, frigidnjace, radodajke....

a sto je takva radodajka ista drugacija od muskog primerka koji ide okolo i nudi svoj organ svima i svakome ko je zensko?
e sad ko vam je kriv sto zensko kad ponudi odma` i dobije, a vi morate da se lomite, smisljate taktike, muvate i petljate, pa i brojite dinarcice kao u temi "koliko kosta seks".
 
udavace, polvnjace, kuccke, matorke, kurrve, frigidnjace, radodajke....

a sto je takva radodajka ista drugacija od muskog primerka koji ide okolo i nudi svoj organ svima i svakome ko je zensko?
e sad ko vam je kriv sto zensko kad ponudi odma` i dobije, a vi morate da se lomite, smisljate taktike, muvate i petljate, pa i brojite dinarcice kao u temi "koliko kosta seks".


Zato draga , jer kljuc koji otvara svaku bravu , ima ime kalauz i najbolji je kljuc . a brava koju otvara svaki kljuc je pokvarena brava .
 
udavace, polvnjace, kuccke, matorke, kurrve, frigidnjace, radodajke....

a sto je takva radodajka ista drugacija od muskog primerka koji ide okolo i nudi svoj organ svima i svakome ko je zensko?
e sad ko vam je kriv sto zensko kad ponudi odma` i dobije, a vi morate da se lomite, smisljate taktike, muvate i petljate, pa i brojite dinarcice kao u temi "koliko kosta seks".

Што бре стално та несрећна множина ..................... ево само на овој страни било је 3-4-ца који о тим дамама не мисле ама баш нипта лоше ..............
 
[/B]

Zato draga , jer kljuc koji otvara svaku bravu , ima ime kalauz i najbolji je kljuc . a brava koju otvara svaki kljuc je pokvarena brava .

aham, sad pricamo i o bravama:)

ja ovde vidim jedan i jedini problem- musko realno oce sa svakom, ali dobije svako 15-u, to u najboljem slucaju.
a zensko kad oce dobije svakoga.
vi ste prosto i jednostavno ljubomorni:P
 
Што бре стално та несрећна множина ..................... ево само на овој страни било је 3-4-ца који о тим дамама не мисле ама баш нипта лоше ..............

ma ja u mnozini po inerciji.
ja prva o zenama iz teme nemam posebno lepo misljenje, ali upravo takvo jadno misljeje imam i o muskim veprovima koji bi da riju svuda.
prosto i pasulj, oba primerka su niske ljudske jedinke.
 
aham, sad pricamo i o bravama:)

ja ovde vidim jedan i jedini problem- musko realno oce sa svakom, ali dobije svako 15-u, to u najboljem slucaju.
a zensko kad oce dobije svakoga.
vi ste prosto i jednostavno ljubomorni:P

Ma jok bre ... ja zene obozavam .... a ovo sam napisao jer obro zvuci .
A zeene volim svakave . Za te otvorene mislim da su najpametnije , najpostenije i najsamosvesnije . Na zalost , morfologija cesto na brutalan nacin organziuje nasu psihologiju , pa se precesto desi da promikuitetnije devojke prave lose izbore .
 
ma ja u mnozini po inerciji.
ja prva o zenama iz teme nemam posebno lepo misljenje, ali upravo takvo jadno misljeje imam i o muskim veprovima koji bi da riju svuda.
prosto i pasulj, oba primerka su niske ljudske jedinke.

А што бре нек се хебу људи ако им је лепо ............. са сваким :))))
Секс је лепа ствар и ако је њима то радодавање/радопримање (и дечацима и девочицама) лепо ........... можемо само да их мрзимо!
 
А што бре нек се хебу људи ако им је лепо ............. са сваким :))))
Секс је лепа ствар и ако је њима то радодавање/радопримање (и дечацима и девочицама) лепо ........... можемо само да их мрзимо!

slazem se.
ali iritira etiketiranje zena, ma kakve bile- od domacice, preko udavace, do kurrve.......
mi vama ne lepimo etikete.
 
slazem se.
ali iritira etiketiranje zena, ma kakve bile- od domacice, preko udavace, do kurrve.......
mi vama ne lepimo etikete.

cak je i udavaca negativno. oce devojka brak i porodicu, i to vam ne valja.
pa ondak domacica, a ovamo kukakte kako devojke ne znaju da kuvaju itd.
i tako redom:)

И ја не подносим било коју врсту генерализације и етикетације :))) зато и не волем ону множину, а веруј ми да ћеш са већином мушког света овде наћи заједнички језик, ако не улетиш феминистички клизећи ђоном са обе ноге ;))
 
Moja susetka,bivsa...sa dvanaest godina je pocela,i nikada nije prestala..hvalila se na sav glas sa kime je i gde je i kako je..udala se i rodila sina,i sad se hvalise kako to dete koje je rodila uopste nije dete njenog muza..
 

Back
Top