Radodajke

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
u svaku varoš jelte ima dama
koja rado izlazi u susret svima
najrađe prvojepcima
što se kaže - ko ne pita taj ni ne dobije


kakva je to struktura ličnosti?
hili ona humaniztarac pa želi da pomogne ili prosto ljubitelj sexa ili leči nesreću seksom?
 
u svaku varoš jelte ima dama
koja rado izlazi u susret svima
najrađe prvojepcima
što se kaže - ko ne pita taj ni ne dobije


kakva je to struktura ličnosti?
hili ona humaniztarac pa želi da pomogne ili prosto ljubitelj sexa ili leči nesreću seksom?

neznam ,nikad se sa takvima nisam zamajavao ,mislim mogao sam da biram ,pa ono takve mi i nisu neki izbor z:lol:
 
u svaku varoš jelte ima dama
koja rado izlazi u susret svima
najrađe prvojepcima
što se kaže - ko ne pita taj ni ne dobije


kakva je to struktura ličnosti?
hili ona humaniztarac pa želi da pomogne ili prosto ljubitelj sexa ili leči nesreću seksom?

Kad sam bio 14-15 godina bile dve jedna godinu dana mladja od mene, druga starija....Mnogima su njih dve bile prve...Ono, pustiš ima dva vinjaka i vodiš da se celo društvo izredja...Meni je to bilo :thumbdown: i bilo mi ih žao, jedna je bila malo mentalno ne baš sva svoja, a druga manje-više normalna...samo nimfomanka....Šta je bilo sa tom prvom ne znam.....ova druga se bogato udala u drugom gradu, ima decu.. kažu da se smirila skroz....a muž je obožava...
 
Kad sam bio 14-15 godina bile dve jedna godinu dana mladja od mene, druga starija....Mnogima su njih dve bile prve...Ono, pustiš ima dva vinjaka i vodiš da se celo društvo izredja...Meni je to bilo :thumbdown: i bilo mi ih žao, jedna je bila malo mentalno ne baš sva svoja, a druga manje-više normalna..Šta je bilo sa tom prvom ne znam.....ova druga se bogato udala u drugom gradu, ima decu.. kažu da se smirila skroz....a muž je obožava...

brate da ti nisi iz PO :eek:
Mira i Danijela
Mira sad ima decu i sve to...
 
Eh' što volim miris kamionaaa... :D
Što se tice lijecenja sexom :
Ja mislim da danas to ima veze sa apetitima :D
Naravno .. cesto mjenjanje može i ne mora da oznacava neku falinku u toj osobi .
Ima jednostavno ljudi koji se ne vole vezat - onakvi su kako vitar puše :)
 
Poslednja izmena:
Nego , ja mislim da danas to ima veze sa apetitima
Naravno .. cesto mjenjanje može i ne mora da oznacava neku falinku u toj osobi .
Ima jednostavno ljudi koji se ne vole vezat - onakvi su kako vitar puše

Pa nije isto biti radodajka i često menjati. Ono, ne mislim da broj partnera išta znači ako je žena već slobodna ... može da ih ima koliko hoće ali ima ogromne razlike u tome da se ne pamti kada je poslednji put nekoga odbila i da hoće sa svima i svi u selu/gradu to znaju i situacije u kojoj žena sama bira pa ima neke takoreći kvalitetne švalere a svoj seksualni život drži pod kontrolom u smislu da ne priča ceo grad o tome :lol:

Ovo drugo mi je sasvim OK i normalno, apetiti se razlikuju ali mi ne ulaze u glavu te što sa svima hoće i svako ih komotno nagovori. To se ne isplati osim ako ne uzimaju pare ili hoće da se kandiduju za predsednika mesne zajednice pa sakupljaju glasove :rotf:
 
Eh' što volim miris kamionaaa... :D

Nego , ja mislim da danas to ima veze sa apetitima :D
Naravno .. cesto mjenjanje može i ne mora da oznacava neku falinku u toj osobi .
Ima jednostavno ljudi koji se ne vole vezat - onakvi su kako vitar puše :)

ali nevezano za to ,ne ides ispod svog nivoa ,mozes menjati i dobre ribe ,ne samo krs .
 
Pa nije isto biti radodajka i često menjati. Ono, ne mislim da broj partnera išta znači ako je žena već slobodna ... može da ih ima koliko hoće ali ima ogromne razlike u tome da se ne pamti kada je poslednji put nekoga odbila i da hoće sa svima i svi to znaju i situacije u kojoj žena sama bira pa ima neke takoreći kvalitetne švalere :lol:

Kako nema ? :)
Pa to je podloga .. :)
 
Bila je jedna u SM. Preko nje retko ko nije presao (ja nisam, jer sam joj tovario sestru z:mrgreen: ). A na moto-susretima je vreme uglavnom provodila u satoru i u horizontali. A vodila je i dnevnik, znaci bukvalno opisivala sve svoje dozivljaje (gde, kako, sa kim...)
I eto, sad ima muza i kao sve ful. z:shock:
 


i pojava koja nosi kitu na afataru je ponovo otvorila temu naravno kao i uvek punu samih kontradikcija dalje da ne pominjem sve se vidiz:lol:


prvo to nisu dame
dame imaju pedigre,obrazovanje i stil koji smece nikada ne moze imati
ovo su dame


koja rado izlazi u susret svima
najrađe prvojepcima
što se kaže - ko ne pita taj ni ne dobije
kakva je to struktura ličnosti?
hili ona humaniztarac pa želi da pomogne ili prosto ljubitelj sexa ili leči nesreću seksom?
to je struktura smeca koje( nebitno kog je pola) ima pacenicke tendencije
 

Back
Top