Radnici Goše počeli štrajk glađu, izvršitelji u fabrici

Uzasne posledice DOS privatizacije.

Keo Slo DS

Ha ha ha

Krempite

Vučić je obećao da će rasvetliti 24 najveće sumnjive privatizacije koje su sprovedene za vreme DS. Šta bi s tim?

- - - - - - - - - -

Тако је, попије се много пива за вече.

Poluusmeni banditi na vlasti i nisu za bolje nego za pivo.
 
Ти си бре луд човек, у овој земљи постоје инспекције рада, постоје уговори о раду, колективни уговори, Закон о раду, јел ти мислиш да су се ти људи обавезали да раде за џабе, па се сад безвезе буне?

Najbitniju stvar zaboravljate i to "prvo pravilo šef je uvek u pravu" drugo pravilo ukoliko se desi da šef nije u pravu "supa prvo pravilo na snagu".Ako Vam to nije jasno ne vredi objašnjavati.
 
Треба фабрику конфисковати због дугова које је власник направио према радницима и због безобзирности коју је испољио, а онда акцике фабрике поделити радницима на име дуга.

Svojevremeno kada su fabrike oduzete od "buržuja" komesar objašnjava radnicima sada su fabrike vaše jer smo ih oduzeli od kapitalista.pita jedan radnik:jel možemo sada prodati
fabriku i kupimo po jednu kravu imaćemo mleka.Komesar kaže:to ne ide jer gde bi radili onda. Radnik kaže: valjda kod Gospodina koj je fabriku kupio.Ja mislim da je i Čeda kupio
neku firmu i nije loše da pitaju njega za poso.
 
Svojevremeno kada su fabrike oduzete od "buržuja" komesar objašnjava radnicima sada su fabrike vaše jer smo ih oduzeli od kapitalista.pita jedan radnik:jel možemo sada prodati
fabriku i kupimo po jednu kravu imaćemo mleka.Komesar kaže:to ne ide jer gde bi radili onda. Radnik kaže: valjda kod Gospodina koj je fabriku kupio.Ja mislim da je i Čeda kupio
neku firmu i nije loše da pitaju njega za poso.

Чеда купио? Од којих пара мајкети? Па тај је ишао одрпан док није ускочио у фотељу. А то да свако може свој удео у власништву фабрике да прода и да купи краву или кола, то стоји, купац ће онда бити власник и то је то.
Али то наравно не значи да власник може да не поштује прописе и да не исплаћује плате.
 
U Gosi je radio i Tito pre WWII i pokrenuo je strajk.
glavni problem sa radnicima je sto su posteni ljudi a vlasnici kapitala su kriminalci, tako da se zna ko ce da nadrlja.


Некада су лопови ишли у ћорку, а данас иду у скупштину, општину, управне одборе, агенције за приватизацију, лоповизацију, богатизацију.......
И смеју нам се у лицу онако реда ради, док наша деца одоше из земље, а видим почели и матори да беже, емигрирају у петој деценији. На крају ће остати САМО лопови и понеки пензионер.
 
Чеда купио? Од којих пара мајкети? Па тај је ишао одрпан док није ускочио у фотељу. А то да свако може свој удео у власништву фабрике да прода и да купи краву или кола, то стоји, купац ће онда бити власник и то је то.
Али то наравно не значи да власник може да не поштује прописе и да не исплаћује плате.

Nije bitno od čijih para ali je uspeo.Što je još interesantnije dlaka mu sa glave ne fali.Da dodam sud nikog nije osudio što je ukrao,jedino što nije sakrio.Kada ukradete samo sakrite dobro
i nema zub da Vas zaboli dok se ne izglavi.
 

Back
Top