Quantcast

Radnici B92 svakodnevno mogu ocekivati probleme?

ANSEL

Zainteresovan član
Poruka
118
dobar razlog :

konstatno rade na stetu srpskog naroda i drzave, pljuju po svim mogucim srpskim institucijama i prosrpski orijentisanim politicarima i javnim licnostima a forsiraju narkomane, pedere, lezbejke, neprijatelje i izdajnike srpskog naroda i drzave.

glavni politicar im je narkoman ceda.
glavni blog na sajtu blog pedera queriaa
glavni finansijeri su im dokazani neprijatelji srpskog naroda i drzave
glavni NVO ljudi su im dokazani izdajnici kao recimo Natasa Kandic.

Zato B92 treba unistiti . Da ne postoji.

Jer oni hoce da uniste nas.

glavni politicar im je narkoman ceda. - To nije tvoj problem. (kAda bi bili radikali ne bi se bunio)

glavni blog na sajtu blog pedera queriaa - ovo pokazuje kako si netolerantan i kako ne postujes tudje misljenje.

glavni finansijeri su im dokazani neprijatelji srpskog naroda i drzave- ko tebe finansira ? komp na kome radis nije srbin napravio..

glavni NVO ljudi su im dokazani izdajnici kao recimo Natasa Kandic.- U ovoj drzaavi , svako ko ima svoje misljenje je IZDAJNIK ...

ako su ta 3 razloga dovoljna da nekoga ubijete... onda prvo krenite od sebe.

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
glavni politicar im je narkoman ceda. - To nije tvoj problem. (kAda bi bili radikali ne bi se bunio)

glavni blog na sajtu blog pedera queriaa - ovo pokazuje kako si netolerantan i kako ne postujes tudje misljenje.

glavni finansijeri su im dokazani neprijatelji srpskog naroda i drzave- ko tebe finansira ? komp na kome radis nije srbin napravio..

glavni NVO ljudi su im dokazani izdajnici kao recimo Natasa Kandic.- U ovoj drzaavi , svako ko ima svoje misljenje je IZDAJNIK ...

ako su ta 3 razloga dovoljna da nekoga ubijete... onda prvo krenite od sebe.

ljudi koji pate od ozbiljnih psiho-fizickih problema nemaju sta da traze u politici jer su nestabilne i labilne licnosti koje ne mogu da rese sopstvene probleme a ne da resavaju nase.

eto nadji mi u engleskoj, francuskoj, nemackoj ili americi jednog politicara istaknutog da je dokazani narkoman . nema takvog zar ne?

trece ja nemam nista protiv pedera , nek svako radi u svojoj kuci sta hoce, samo imam protiv toga da se homoseksualizam propagira kao nesto normalno i dobro jer je to genetsko oboljenje a propagiranje bolesti je lose.

finansijer i vlasnik b92 je dzordz soros, americki multimilijarder koji je trazio 90tih da se srbi uniste i da ne postoje. jako cudno da neko ko mrzi srbe iz dna duse ima svoju televiziju u srbiji? zar ne?

sto se tice natase kandic ona je dokazani zidajnik to se moglo videti prilikom proglasenja nezavisnosti kosova jer je doticna gospodja bila u VIP lozi siptarske skupstine.

ja ne pozivam da se bilo ko ubije ja samo pozivam da se zabrani rad ovoj stetnoj i izdajnickoj televiziji jer nijedna normalna drzava na svetu nema niti dozvoljava tako nesto.

zasto bi smo mi onda?

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
Pa normalno je da smetaju mnogima, jer čačkaju svuda. I ne smetaju oni njima zbog nazovi izdaje, bole ih ova javna raskrinkavanja kao što je bilo sa fudbalom, koncesijama, a insajder koji je u pripremi tek će da protrese...

Како не испиташе случајеве шећерана, цементара, Сартида, продају свих извора вода Кока-коли, од куда Ђелићу 11 милиона еврића, ко финансира ЛДП, зашто је финансијер Б92 позивао на бомбардовање СРЈ до потпуног уништења.....

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.830
http://blog.b92.net/text/2341/žrtva u američkoj ambasadi/
žrtva u američkoj ambasadi
Srbin, poreklom sa Kosova.

nastanjen u novom sadu. mladić neki, student sa pmf-a.

student otišao da zapali malo ambasadu. "zdravo, mama i tata, idem ja da zapalim malo koju ambasadu u Begišu..."
blog b92
Da li su podaci o mladiću tačni? Jesu. Da li je učestvovao u paljenju ambasade? Jeste. Inače ne znam kakve veze ima B 92 s tim? Na blogu može svako izneti što mu je volja, to nije deo uređivačke politike RTV B92.

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.830
Primetio sam da likovi koji u svom nick-u sadrze reci ili skracenice kao sto su "Vojvodina,NS" i slicno, zapene kada vide da neko govori protiv B92 i ljudima koji podrzavaju ono sto se trenutno desava Srbiji. Neki od njih imaju cak i avatar gde se vidi kako se Vojvodina zajedno sa Kosovom odcepila. Cemu sve to?
Ja sam primetio da se na nekoliko tema poziva na nasilje.

Poruka
1.057
Па јадан него шта. Ма и Б92 је јадна. Рецимо то овако. У јеку отимања КиМ, они пуштају инсајдер о фудбалској мафији. Е заболе ме уво за фудбалску мафију.

кеве ми, још да приказују дешавања у Примери, Премијер лиги или тако непто па да ме и занима, а не ове наше слепце што немају снаге да потрче

univerzijada

Obećava
Poruka
65
Како не испиташе случајеве шећерана, цементара, Сартида, продају свих извора вода Кока-коли, од куда Ђелићу 11 милиона еврића, ко финансира ЛДП, зашто је финансијер Б92 позивао на бомбардовање СРЈ до потпуног уништења.....

Браво, потписујем.

Па ево нових тема.... новинари Б-52 - навалите !

Toranaga

Primećen član
Banovan
Poruka
589
кеве ми, још да приказују дешавања у Примери, Премијер лиги или тако непто па да ме и занима, а не ове наше слепце што немају снаге да потрче

A i otkruca su im do moga. Ovaj trazio da onaj igra u reprezentaciji da bi se prodao.Pa sta ako je trazio. Smejurija od emisije.Pa vise ja stvari znam koga domaci fudbal i ne zanima nego sto su oni kao otkrili u tom cuvenom insajderu

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741

Pa ko bi ih finansirao i podrzavao u tom slucaju...vrana vrani ne bode oci...?:wink:

Nexyok

Zainteresovan član
Poruka
195
Poruka
1.057
A i otkruca su im do moga. Ovaj trazio da onaj igra u reprezentaciji da bi se prodao.Pa sta ako je trazio. Smejurija od emisije.Pa vise ja stvari znam koga domaci fudbal i ne zanima nego sto su oni kao otkrili u tom cuvenom insajderu

Ма била би фора све клубове у другу лигу ко Јувентус, па да видиш после

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
Ovako ..........

Ne znate dovoljno, garantujem, vam da ce te uskoro da saznate neke druge stvari oko ubistva Vujovica!

Njegova je porodica Crnogorska iz Pristine. Nase su porodice prijateljske, povezane, Crnogorske. On je ubijen , bacen unutra! Cjela moja porodica je sjutra na sahrani u Novome Sadu i ne samo moja no i svaka cestita iz Crne Gore i iz Srbije.

Njegova je prababa mene "porasla" a tu istu zenu su prvo, silovali, zaklali u i u kadi potopili siptarski teroristi jula mjeseca 1999 godine. I mi to svi pamtimo.............

vidis, ovo neces cuti na ustaskoj B92. zato je i treba spaliti

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
jedna od cinjenica zasto treba unistiti b92.

izvestava b92 o protestu ispred slovenacke ambasade i kaze da protestanti odpozdravljaju nacistickim pozdravom i skandiraju SIEG HEIL . Novinari ostalih kuca koji su bili prisutni na protestu nisu to izvestili niti je iko snimio, ukljucujuci i snimatelje b92, ijednog coveka da to radi.

Znaci B92 svesno laze da bi prikazao skupove protiv nezavisnosti Kosova kao nacisticke.

Naravno strane medijske kuce odmah preuzmu vest B92 da Srbi skandiraju kao nacisti ispred slovenacke ambasade i ode o nama u svet informacija kao nacistima.

Zato ih treba unistiti jer lazu i jer zele da sve prave Srbe i patriote u ovoj zemlji okarakterisu kao naciste.

Reg

Elita
Poruka
24.714
vidis, ovo neces cuti na ustaskoj B92. zato je i treba spaliti

Nije vam kriv B92 kad ne umete da mislite. Vama odgovaraju "sažvakane" informacije koje plasira RTS ili TV Palma. Tu nemate o čemu da mislite, umesto vas su mislili novinari i urednici tih televizija. To vam je "zaostavština" iz komunističkih vremena, kad su informacije bile cenzurisane da se narod ne bi "uznemiravao".

Kad vas već zamara razmišljanje, vi pokvarite sve dugmiće na daljinskom, ostavite samo RTS i biće vam dobro u toj izmišljenoj zemlji RTS-a u kojoj postoji samo jedan problem - Kosovo. Sve drugo je u savršenom redu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.