Radio

Pa da pocnemo sa domacicu...

hator-jeo pastu(ne za zubi, ne go italijansku)
fani-zebavao bi se
psychosomatic addict insane-sredjivao sobu
1daL-igrao WoW
Demister-snimao neki hit
kreptosucks-pozvao bi je na rostiljijadu
daxer-duvo vutru
turbo ajvar-cepao dotu
honey colored eyes-i sa nju bi cimao vutru...

Takodje, ali kada obrnem ovaj Dragon Age(vracam se u punom sjaju) :mrgreen:
 
hator- naterala bih je da me uchi kick box
funny-palacciinke:mrgreen: ima li shta drugo:mrgreen: On bi imao zadatak da me podgoji
Reckless-svirala gitaru
Iwan 91...probala bih svoju drugu cigaru u zivotu sa njim,iako bih se najverovatnije udavila u istoj
 
:whistling::mrgreen:
pa sta biste vi,forumasi radili
(sa) kolegama forumasima,sa ili bez radija?:D

Sa evanesCo bih isla u Brazil.
Nas dve smo se u stvari nesto i dogovorale i nasle super povoljan aranzman od dvesta evra za dve nedelje u cistom lepom priobalnom mestascetu, al smo previdele fakat da avionska karta takodje kosta.
Da nije prekooekansko mesto, ja bi i slonovima isla, samo da idem sa evanesCo. :]
 
Ja bih sa svakom forumasicom, setao po kisi, jeo sladoled, vodio bih je u Spark:lol: , napio bih je i tako to :mrgreen:

A sa svakim forumasem, pa igrao bih tennis :hahaha: vodio ga na tri pesnice da se jurimo po travi :manikir: i opet bih ga napio :per:
 
Sa evanesCo bih isla u Brazil.
Nas dve smo se u stvari nesto i dogovorale i nasle super povoljan aranzman od dvesta evra za dve nedelje u cistom lepom priobalnom mestascetu, al smo previdele fakat da avionska karta takodje kosta.
Da nije prekooekansko mesto, ja bi i slonovima isla, samo da idem sa evanesCo. :]

Ja vam znam super povoljan aranzman za 250 evra i obuhvata Italiju-Spaniju-Francusku, 11 dana,sredina maja.
Ukljucuje i posetu grobnici Grejs Keli i princa Renijea, voznju stazom Formula 1, operu,pozorishte grejs Keli. To spada pod '' 10. dan Nice-Ezze-Monaco-Monte Carlo''
 
Ja vam znam super povoljan aranzman za 250 evra i obuhvata Italiju-Spaniju-Francusku, 11 dana,sredina maja.
Ukljucuje i posetu grobnici Grejs Keli i princa Renijea, voznju stazom Formula 1, operu,pozorishte grejs Keli. To spada pod '' 10. dan Nice-Ezze-Monaco-Monte Carlo''
To panoramsko razgledanje iz autobusa me bas umara, mrzim autobuse :/
Inace, povoljno je, jeste.
:lol:

Ti si izgleda puno komplexAsa sto nemas decka jel, pa su ti svi fegeti, kakva rec :lol:

Pa da.
 
Sa evanesCo bih isla u Brazil.
Nas dve smo se u stvari nesto i dogovorale i nasle super povoljan aranzman od dvesta evra za dve nedelje u cistom lepom priobalnom mestascetu, al smo previdele fakat da avionska karta takodje kosta.
Da nije prekooekansko mesto, ja bi i slonovima isla, samo da idem sa evanesCo. :]

daa :heart:
ej al nije priobalno mestasce ima 2 mil stanovnika, odatle nam je snajka adriana lima bre
 

Back
Top