Radio B92 punoletan

18 година?Па Веран Матић по изгледу има много више.Срећом дугме на даљинцу на којем се они налазе ми је отказало,па не могу да дам детаљно мишљење о садашњем њиховом програму...:lol:
 
misoni:
18 година?Па Веран Матић по изгледу има много више.Срећом дугме на даљинцу на којем се они налазе ми је отказало,па не могу да дам детаљно мишљење о садашњем њиховом програму...:lol:

punoletan je RADIO ne TE-LE-VI-ZI-JA ;) :lol: :lol:
 
То показује колико је Србија пропала! Један антисрбски радио постоји већ 18 година а никоме од њих не хвали ни длака са главе!!!
 
Duh Sekire:
Ма нисам добио питање, јесу то они што емитују Великог Брата, где доминирају лица модерене и европске Србије - Ена, Чмарко, Далиборка, Мики из Купинова, Гога Соколовић, Јелена... пардон Оља Карлеуша, Лазар Антић а.к.а. Биг Лале, Драган Маринковић Маца
Ево, ако ми не верујете, како су их ови "нацоши" окрпили
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=497833
Nisi ni mogao dobiti pitanje, nego samo odgovor. Izgleda da si prevideo da sam već nekome napisao, radio slavi rođendan, a ne TV.
 
e jedi previse serendzas.... glagoljicu su sve do kasnog srednjeg veka razvlacili hrvati (srbi je napustili jos u 9.om veku)... vuk nije napravio cudo, samo je uveo fonetsko pisme, a i prethodna verzija srBske cirilice nije bila daleko od tog ideala
 

Back
Top