Радикалска издаја Србије

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Пошто више не могу да слушам ове наводне радикалске пљуваче и букаче по форуму ајде да пробамо да мало сагледамо шта то они раде.


Тома је 1991год заједно са Шешељем, удруживши своју Народну Радикалну Странку са Шешељевим Српским Четничким Покретом,ОСНОВАО СРС...Тома је водио СРС (у одсуству Шешеља) од 2003 до 2008 године и за то време је довео странку до рејтинга који никада до тад није имала..да подсетимо,Шешељ је позван у Хаг по налогу председника Демократске Странке,покојног Ђинђића...упркос томе данас од овог јадног остатка идолопоклоника Шешеља који су остали у СРС не чујемо ниједну реч критике нити притиска на власт да стане у одбрануз права истог која су,незапамћено у историји чправосуђа,брутално прекршена...елем....освајањем 2 милиона гласова на председничким изборима 2008е и 30 ак посто гласова на парламентарним, СРС,коју је тад водио Тома Николић,представљала је вољу и избор огромног броја грађана Србије.... калкулацијама и политикантским рачуницама српске политичке сцене(првенствено Војислава Коштунице) та воља народа се већ деценију занемарује....данас смо суочени са резултатима веровања у лажи жуте коалиције и њиховог најлепшег на челу али,као што видимо,ту багру ћемо тешко скинути са грбаче.....после изласка Томе Николића из СРСа због Шешељевог покушаја ситне политичке манипулације освојених гласова _(освојених највећим делом Томином заслугом),Тома прекида своје даље учешће у СРС и излази из ње оснивајући своју СНС у коју је ,заједно са њим прешао и,сложиће се већина,најспособнији део СРСа(жао ми је лично што тамо не видим и Красића,Мартиновића и Шарића али мени ништа не смета ни што су остали у СРС)....данас смо сви сведоци огромне подршке народа СНС у што би требало да буде показатељ преосталим радикалима коме су својевремено заиста дати гласови на изборима али то њима очигледно ништа апсолутно не значи и они,од тог разлаза,једино што раде јесте само и искључиво нпадање и пљување Томе и СНСа од чега само и једину корист имају жути и непријатељи Србије(мада је то једно те исто)...заиста да се човек запита...да ли то радикали раде из своје глупости,због лоше процене и налога Шешеља из Хага или је одговор баш онај из наслова-на делу је радикалска издаја Србије!
 
Poslednja izmena:
Србска радикална странка је најобичнија експозитура ДС.

177521.jpg
 
Poslednja izmena:
Пошто више не могу да слушам ове наводне радикалске пљуваче и букаче по форуму
Братко, СВИ ДАНАШЊИ ПОЛИТИЧАРИ су издајници прво сопствених душа, а сходно томе и свог народа.

Не може се служити Богу и мамону.
 
Србска радикална странка је најобичнија експозитура ДС.
Једини њен циљ је уништити СНС.
Правиће коалицију и са ДС само да СНС не дође на вчаст.
Ta zver umire treba je pustiti da umre na miru al i vi nosite malo(!) njinih gena u sebi...
 
Пошто више не могу да слушам ове наводне радикалске пљуваче и букаче по форуму ајде да пробамо да мало сагледамо шта то они раде.


Тома је 1991год заједно са Шешељем, удруживши своју Народну Радикалну Странку са Шешељевим Српским Четничким Покретом,ОСНОВАО СРС...Тома је водио СРС (у одсуству Шешеља) од 2003 до 2008 године и за то време је довео странку до рејтинга који никада до тад није имала..да подсетимо,Шешељ је позван у Хаг по налогу председника Демократске Странке,покојног Ђинђића...упркос томе данас од овог јадног остатка идолопоклоника Шешеља који су остали у СРС не чујемо ниједну реч критике нити притиска на власт да стане у одбрануз права истог која су,незапамћено у историји чправосуђа,брутално прекршена...елем....освајањем 2 милиона гласова на председничким изборима 2008е и 30 ак посто гласова на парламентарним, СРС,коју је тад водио Тома Николић,представљала је вољу и избор огромног броја грађана Србије.... калкулацијама и политикантским рачуницама српске политичке сцене(првенствено Војислава Коштунице) та воља народа се већ деценију занемарује....данас смо суочени са резултатима веровања у лажи жуте коалиције и њиховог најлепшег на челу али,као што видимо,ту багру ћемо тешко скинути са грбаче.....после изласка Томе Николића из СРСа због Шешељевог покушаја ситне политичке манипулације освојених гласова _(освојених највећим делом Томином заслугом),Тома прекида своје даље учешће у СРС и излази из ње оснивајући своју СНС у коју је ,заједно са њим прешао и,сложиће се већина,најспособнији део СРСа(жао ми је лично што тамо не видим и Красића,Мартиновића и Шарића али мени ништа не смета ни што су остали у СРС)....данас смо сви сведоци огромне подршке народа СНС у што би требало да буде показатељ преосталим радикалима коме су својевремено заиста дати гласови на изборима али то њима очигледно ништа апсолутно не значи и они,од тог разлаза,једино што раде јесте само и искључиво нпадање и пљување Томе и СНСа од чега само и једину корист имају жути и непријатељи Србије(мада је то једно те исто)...заиста да се човек запита...да ли то радикали раде из своје глупости,због лоше процене и налога Шешеља из Хага или је одговор баш онај из наслова-на делу је радикалска издаја Србије!

Ti mora da si gluv ili ne peres usi redovno.
 
значи треба препустити Србију зверовима да је до краја расчерече?..одличан план....пола народа се окупило најзад око нечега без икакве медијске манипулације већ из очаја а ми да причамо како спаса нема....
 
Србска радикална странка је најобичнија експозитура ДС.
Једини њен циљ је уништити СНС.
Правиће коалицију и са ДС само да СНС не дође на вчаст.

ОНДА ЈЕ СНС ЊИХОВ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР!
:whistling::whistling::whistling:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Радикалска издаја Србије

Ја.
Војо је издо кума што чами у апсу осма година.
Бедно.
Док нико још од вајних снсоваца није лано шта је то што нуди гробар.
Сем еуроалтанских интеграција, испорука, те уласка у власт и слићних манекенских обећања.
 
Ta zver umire treba je pustiti da umre na miru al i vi nosite malo(!) njinih gena u sebi...
И из мене то понекад избије али трудим се да контролишем, признајем...

Бај д веј, да одговорим осталима, брига мене за СНС..ко год да дође а да нису Листа за Европску Србију- Борис Тадић и њихови савјезници, галамџије, букачи и примитивци из СРС, мени је супер...свеједно је ли ДСС, СПС, СНС или СДП.
 
значи треба препустити Србију зверовима да је до краја расчерече?..одличан план....пола народа се окупило најзад око нечега без икакве медијске манипулације већ из очаја а ми да причамо како спаса нема....

Ti si piglu ko i ovi zutaci tj nekadasnje pristalice DOS-a.

Malo prostih cinjenica:

1. Bili izbori....prosli kako su prosli.....ZES uspeo da sakupi vecinu i napravi vladu...rok trajanja 4 godine jedino ako vlada ne izgubi vecinu ili je narod srusi nasilno na ulici

2. Toma napusta SRS....OK ......ali toma ostaje u Skupstini sa strankom koja nije ucestvovala na izborima...a zna se kakav je zakon...glasa se za stranku ne za pojedinca. Samim tim prisustvo Tome i ostalih iz SNS u skupstini je nelegalno.....mada ima to dobrih strana a te su da sve sto je radila skupstina od nastanka SNS u skupstini je nezakonito tj nevazece i treba da bude ponisteno..svaki zakon,amandman.....SVE.

3. Toma trazi neke prevremene izbore ....OK.....ali vlast i dalje ima vecinu....tako da sta zabole vlast za Tomine zahteve....zato Tomo stisni muda pa digni narod pa silom zbaci ove ili cuti i cekaj da prodju 4 godine.
 
Ја.
Војо је издо кума што чами у апсу осма година.
Бедно.
Док нико још од вајних снсоваца није лано шта је то што нуди гробар.
Сем еуроалтанских интеграција, испорука, те уласка у власт и слићних манекенских обећања.

не ставља у залог народ и државу да би распаљивао народ и купио поене на Ћпатриотско распаљивање народа* лажима...,за почетак...он прича у складу са оним где се Србија данас налази и шта су јој жути урадили заједно са Коштуницом...значи не прави се блесав и не игнорише споразуме и дугове које су ови неодговорни скотови правили 10 година јер би тиме довео зељу у нови конфликт...то се зове одговорност....
 
значи треба препустити Србију зверовима да је до краја расчерече?..одличан план....пола народа се окупило најзад око нечега без икакве медијске манипулације већ из очаја а ми да причамо како спаса нема....

Naravno da ne treba. Ni slučajno. Samo ne treba zameniti lošeg gorim ili istim.
Neka građanska neposlušnost, štrajkovi, bojkoti, nešto upućeno svim političarima u zemlji možda bi moglo da ih prizove pameti da počnu da vode računa o državnom interesu i građanima.
 
значи треба препустити Србију зверовима да је до краја расчерече?..одличан план....пола народа се окупило најзад око нечега без икакве медијске манипулације већ из очаја а ми да причамо како спаса нема....

Спас је Христос, пусти Њега да раздвоји семе од кукоља. Знаш шта каже свети Игњатије о отпадији, држи се тога.
 
значи треба препустити Србију зверовима да је до краја расчерече?..одличан план....пола народа се окупило најзад око нечега без икакве медијске манипулације већ из очаја а ми да причамо како спаса нема....

Србију треба привести Христу Богу и Његовој Истинској Цркви .Па даа се срби клањају Христу Богу и Цару свом и њему једином да служе.
 

Back
Top