RADIKAL ALEKSANDAR MARTINOVIC PLAGIJATOR...

Највећа тековина 5. октобра је - невероватан успон образовања некадашњих пучиста.
99% њих је накнадно ''стекло'' академско звање.
Они што не видеше врата факултета или они што су годинама студирали .... преко ноћи постадоше дипломирани ....
Ето на пример, драматурзи (Тарзан), од паркинг-чувара машински инжењери (Шутко), ...
Многи дипломирани, волшебно постадоше магистри и доктори наука .... поред оноликих државних обавеза, због којих их породице ретко виђају
Али, имају време - за књигу.

Ни ''опозиционари'' по том плану не заостају много.
Веља док је био министар, постаде магистар !
Толико његово трчање, обилажење градилишта, коридора ... а ипак нашао времена за учење.
Вероватно је у паузама седео у оним контејнерима на градилиштима и бубао ... убрзано.
Ево и Тома ... и он постаде дипл. !
Један функционер његове странке, заборавио сам. му име, млађи лик, 10 година студирао медицину и дао 1 (један испит) .... отац му био високи функционер ЈУЛ-а. Учланио се у снс, постао главоња .... и на Мегатренду завршио менаџмент (или економију).

Сви они су - ''наши кадрови''.
Сви дипломирани, магистри, доктори наука .... а Србија пропала к'о моода кроз исцепане гаће !
За све њих важи она ..... факултетска диплома није никаква забрана да неко буде - будала !!!
Дајте коначно неписмене.
Српске сељаке, српске домаћине, да седну у фотеље и воде државу !
 
Pozdrav kolega... sad me podsjeti na jedan slučaj kad je moja jedna ne baš tako pametna koleginica polagala kod Lilića Ustavno pravo, a učila po knjizi Ratka Markovića...a znaš da se njih dvojica nisu mogli... i priča o nekoj teoriji i kaže, "kako pogrešno tvrdi Stevan Lilić...", a čovjek sjedi pred njom i sluša je... :hahaha:
:bye:
Da bilo je svega...Ljudi su učili celu noć do pred 7,8 kad je ispit i kad bi došli tamo nisu znali gde su...;)
Misim on nije smarao kao Ratko ali generalno svi političari kod nas su bili dosta laki za prolaz uslovno rečeno...Čuo sam da je i Šešelj bio banja kažu da su mu predavanja bila za padanje sa stolice...On je predavao isto nešto u vezi državne uprave mislim...
 
Ja bih ipak da od Sandre cujem odgovor ...ako moze ....

Eve ga dole :

...dJe ba zapelo sada :D

p.s. Ne osvrći se na tu poznatu spamerku koja menja nik-ove češće no gaće , ni ja ne dam po' lule duvana za njenE provokacije ;)

Što mene to pitaš ? :dontunderstand:

Nema veze , odgovoriću ti iako sam u tim vremenima bila za Koštunicu jer mi je delovao najpoštenije od svih politikanata , nisam znala za crnogorsko mu okruženje lopovčina, a i tada kao i danas tvrdim da se bolje osećam kada me zahebe doktor nauka nego seljački džiber koji koristi tri-četiri padeža;)

Tada su radikali kao opozicija imali najveći broj glasova pojedinačno od svih stranaka na našoj politikantskoj sceni i gro naroda je bilo uz njih , te je kandidatura ova dva klovna grobara i silikonca bila nešto i normalno...neće valjda kandidovati moju il' tvoju pokojnu babu nego članove pri vrhu hijerarhijske skale.:roll:

Što su se oni kasnije jeftino prodali i što ih je ustvari DS sa prirepcima i stvorio uz saglasnost gazda iz Brisela i Vašingtona je već druga priča , a nešto od toga sam gore i postavila .:bye:

:bye:
 
A je li to a priori negativno biti kleronacionalista, pa čak iako imaš kulturne manire, iako si našminkan i obrazovan?! :think:

vidi , za mene jeste .... pristalica sam sekularizma i gradjanske drzave ...... nacionalizam mogu da prihvatim samo kao ljubav prema sopstvenom narodu ali ne i kao ovaj dominantan na nasem prostoru koji istovremeno podrazumeva i netrpeljivost prema drugim narodima ......

klerizam .... za mene je u politici neprihvatljiv...sto ti je jasno iz moje potrebe da podrzavam sekularizam .....

dakle kada bih mogao da prihvatim dveri , mogao bih i Zukorlica ..... ja ne mogu ni jedno ni drugo , bez obzira sto su oni lepse nasminkani od njega ......
 
то што неко фаворизује своју веру у својој држави, која је заснована на основама православља, не значи да је тај неко десница ...

Иначе .. они су умерени центар

SVOJU VERU U SVOJOJ DRZAVI ..... tipicno desnicarski receno ..... za one koji nisu desnicari stvari svoje drugacije ...... vera je stvar samoopredeljenja i u odnosu na drzavu koja je sekularna ne moze se favorizovati NITI JEDNA VERA ........ a pojam " SVOJOJ" drzavi je posebno interesantan ...... jer ona je njihova koliko i svih drugih drzavljana Srbije bez obzira na nacionalnost .......

dakle SRBIJA NIJE SAMO DRZAVA NAS SRBA , vec svih njenih DRZAVLJANA .... to je ono sto gospoda iz DVERI i svi ostali desnicari zaboravljaju ........
 
SVOJU VERU U SVOJOJ DRZAVI ..... tipicno desnicarski receno ..... za one koji nisu desnicari stvari svoje drugacije ...... vera je stvar samoopredeljenja i u odnosu na drzavu koja je sekularna ne moze se favorizovati NITI JEDNA VERA ........ a pojam " SVOJOJ" drzavi je posebno interesantan ...... jer ona je njihova koliko i svih drugih drzavljana Srbije bez obzira na nacionalnost .......

dakle SRBIJA NIJE SAMO DRZAVA NAS SRBA , vec svih njenih DRZAVLJANA .... to je ono sto gospoda iz DVERI i svi ostali desnicari zaboravljaju ........

naravno

ali treba da se postuje vecinska, preovladjujuca vera. i vera i nacija

srbiju su do sada odbranili svi gradjani. a i medju stetocinama ima dosta bas `cistih` srba. sa siptarima ti je bar jasno s kim imas posla
 
Što mene to pitaš ? :dontunderstand:

Nema veze , odgovoriću ti iako sam u tim vremenima bila za Koštunicu jer mi je delovao najpoštenije od svih politikanata , nisam znala za crnogorsko mu okruženje lopovčina, a i tada kao i danas tvrdim da se bolje osećam kada me zahebe doktor nauka nego seljački džiber koji koristi tri-četiri padeža;)

Tada su radikali kao opozicija imali najveći broj glasova pojedinačno od svih stranaka na našoj politikantskoj sceni i gro naroda je bilo uz njih , te je kandidatura ova dva klovna grobara i silikonca bila nešto i normalno...neće valjda kandidovati moju il' tvoju pokojnu babu nego članove pri vrhu hijerarhijske skale.:roll:

Što su se oni kasnije jeftino prodali i što ih je ustvari DS sa prirepcima i stvorio uz saglasnost gazda iz Brisela i Vašingtona je već druga priča , a nešto od toga sam gore i postavila .:bye:

U prevodu DR VOJISLAV SESELJ je opet pogresio u proceni .... i pored svojih sjajnih vizionarskih sposobnosti , te laufera koji mu se javlja ...niko mu nije javio da su Tomica i Vucko , skloni izdaji , skloni kupovanju diploma , skloni izdaji ...pa nam ih je Seki preporucio za predsednika Srbije i gradonacelnika ......

i da vidimo sta bi bilo da smo ga poslusali .... IZDAJNIK S CETIRI PADEZA i KRIMINALAC VUCKO BI VODILI ..... SRBIJU I BEOGRAD ...

naravučenije : NE SLUŠAJTE ŠEŠELJA .......

p.s. ja ne mislim za Vucića i Nikolića gore navedeno . Imam mnoge primedbe na njihovu politiku ali ne mogu tvrditi nešto što ne mogu da dokažem ..... međutim u ovoj teoriji odozgo sam krenuo od radikalskih pretpostavki o njima i dosao do NARAVUČENIJA
 
U prevodu...
p.s. ja ne mislim za Vucića i Nikolića gore navedeno . Imam mnoge primedbe na njihovu politiku ali ne mogu tvrditi nešto što ne mogu da dokažem ..... međutim u ovoj teoriji odozgo sam krenuo od radikalskih pretpostavki o njima i dosao do NARAVUČENIJA

:lol: Ni ja ne mislim da si tek samo posmatrač sa strane , već za plaćeni adsl uskakač ovih za koje ti ne misliš :zcepanje:

...i za kraj ovog javljanja još jedan detaljčić da prenesem :

По мери Вашингтона

Иако САД на Томислава Николића гледају као на неписмену авет са купљеном дипломом факултета, то им није сметало да га, уз Бориса Тадића, ангажују у даљем растурању Србије. Вероватно те Николићеве карактеристике, по Американцима, представљају гаранцију да ће лидер напредњака бити веома успешан у даљем упропашћавању Србије

:lol:
 
Највећа тековина 5. октобра је - невероватан успон образовања некадашњих пучиста.
99% њих је накнадно ''стекло'' академско звање.
Они што не видеше врата факултета или они што су годинама студирали .... преко ноћи постадоше дипломирани ....
Ето на пример, драматурзи (Тарзан), од паркинг-чувара машински инжењери (Шутко), ...
Многи дипломирани, волшебно постадоше магистри и доктори наука .... поред оноликих државних обавеза, због којих их породице ретко виђају
Али, имају време - за књигу.

Ни ''опозиционари'' по том плану не заостају много.
Веља док је био министар, постаде магистар !
Толико његово трчање, обилажење градилишта, коридора ... а ипак нашао времена за учење.
Вероватно је у паузама седео у оним контејнерима на градилиштима и бубао ... убрзано.
Ево и Тома ... и он постаде дипл. !
Један функционер његове странке, заборавио сам. му име, млађи лик, 10 година студирао медицину и дао 1 (један испит) .... отац му био високи функционер ЈУЛ-а. Учланио се у снс, постао главоња .... и на Мегатренду завршио менаџмент (или економију).

Сви они су - ''наши кадрови''.
Сви дипломирани, магистри, доктори наука .... а Србија пропала к'о моода кроз исцепане гаће !
За све њих важи она ..... факултетска диплома није никаква забрана да неко буде - будала !!!
Дајте коначно неписмене.
Српске сељаке, српске домаћине, да седну у фотеље и воде државу !
ima slučajeva naglog "prosvetljenja"večitih studenata,kojinankon godina meditacija dožive "budjenje čakri" i za nekoliko meseci nadoknade sve što su godinama čekali da obave....a sad što se prosvetljenje nbegde naziva i "koverta sa evrima" Bože moj,ljudi su pakosni,ne znaju ništa o duhovnim stepenicama..
 
naravno

ali treba da se postuje vecinska, preovladjujuca vera. i vera i nacija

srbiju su do sada odbranili svi gradjani. a i medju stetocinama ima dosta bas `cistih` srba. sa siptarima ti je bar jasno s kim imas posla

sta to znaci postuje ....ako to znaci da se ne zabranjuje ta vera, da joj se dozvoljava sirenje , iznosenje misljenja o svim pitanjima koja se ticu vere i vernika, izgradnja hramova slazem se.....ali ako to znaci...... niko u Srbiji ne sme RADITI TO I TO .......jer se ne uklapa u stavove SPC ....onda imamo problem .....

sa boldovanim sam saglasan ....
 
:lol: Ni ja ne mislim da si tek samo posmatrač sa strane , već za plaćeni adsl uskakač ovih za koje ti ne misliš :zcepanje:

...i za kraj ovog javljanja još jedan detaljčić da prenesem :

По мери Вашингтона

Иако САД на Томислава Николића гледају као на неписмену авет са купљеном дипломом факултета, то им није сметало да га, уз Бориса Тадића, ангажују у даљем растурању Србије. Вероватно те Николићеве карактеристике, по Американцима, представљају гаранцију да ће лидер напредњака бити веома успешан у даљем упропашћавању Србије

:lol:

Dakle .... malopre rekosmo za Vucica da se sluzi devizom ...NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA ....i ti i ja to osudismo..... sada ti mene napadas da bi se odbranila..... bez ikakvih argumenata me tretiras kao zastupnika SNS-a .... no dobro to je tvoja percepcija stvari i tvoja sposobnost da budes dosledna ......

I naravno .... nisi ni prokomentarisala ono sto sam izveo kao naravucenije ...... no i to mi je jasno zasto nisi .... ( prosto ne moze se osporiti)

A kakav je moj stav o SNS-u poznato je iz mojih ranijih postova i ne bih uopste trosio vreme braneci se od za mene nedostojnih napada.....
 
Iskreno Biljo ja i ne znam zašto si se ti pronašla u toj prici ...

Ne brini, nisam ja iz te price, nego ne mogu da vidim sta neki pisu (posto su na ignore) osim kad ih neko ciitra, a u svakom slucaju ne bi trebalo da mi zameris, pa upravo na ovoj temi (koju su spmaeri spamovali kao nijednu dosad) napisase da smo Fata i ja "nesrecne usedelice" ili nesto slicno, ne mogu sad da trazim, pa k'o velim,mozda mi upali da se udam, pa jos postanem majka, ih:lol:
Mirno spavaj, od mene ti ne preti nikakva opasnost:D
 

Back
Top