RADIKAL ALEKSANDAR MARTINOVIC PLAGIJATOR...

Dveri i radikali su istureno odelenje DS :mrgreen: Zajednicki cilj im je da SNS ne dodje na vlast, da ucvrste vladavinu Borisa, a posle Borisa potop ih ne zanima :mrgreen:
Ali,racunica im bas i nije neka :zcepanje:

Bila tema, ja ostavila komentar i odmah posle toga, teme nema?!
Ovde su pocele da se desavaju cudne stvari, bude tema pa bez ikakvog objasnjenja nestane:think: Valjda da se bas ne bi toliko eksponirali i javnosti davali do znanja da su protiv SNS, a za DS, mada toga ima po raznim forumima, ali da nestane teme bez ikakvog objasnjenja:confused:
 
Ovo mi najbolje , a tako istinito ::lol:

::::::::::::::::::::

Председник Српске напредне странке Томислав Николић купио је диплому факултета, тврде у Амбасади Сједињених Америчких Држава. Ова информација наведена је у строго поверљивој депеши Амбасаде САД из Београда, коју је сајт Викиликс обелоданио 1. септембра ове године. Ова депеша (08Belgrade 111) упућена је у Вашингтон 29. јануара 2008. године.

Николић је неписмен

Осим што америчке дипломате у свом извештају наводе да је Николић купио диплому, они констатују да је он и неписмен, као и да не уме граматички правилно да се изражава српским језиком. Позивајући се на своје изворе у Србији, америчке дипломате су обавестиле шефове у Вашингтону о Николићевом образовању и интелекту:

- Николић је купио диплому више школе и он је функционално неписмен. Николић уме правилно да користи само четири, од седам падежа у српском језику – између осталог стоји у тајној депеши.

Иако су га сматрали неписменим и сумњали у валидност његове дипломе, то није сметало дипломатама САД да исте године помогну Николићу да покуша пуч у Српској радикалној странци а после неуспеха у покушају преотимања странке да му обезбеде логистику за оснивање Српске напредне странке. Тадашњи амерички амбасадор у Србији Вилијем Мантер помиње се као један од кључних људи који су посредовали у зближавању Бориса Тадића и Томислава Николића и оснивању Српске напредне странке. Можда су управо Николићево (не)образовање и слаб интелект били кључне „врлине“ због којих су САД зажелеле да га регрутују у редове својих сарадника.

...................

:zcepanje:

...ili pre da se normalan čovek na ovo rasplače :sad2:


Ovo zaboravih da dodam , a apropo nekih nedoumica oko studiranja dotičnog bajčetinca :

Студирао право,дипломирао економију

И без депеше америчких агената из Србије, јасно је да је Николићево стицање дипломе у најмању руку сумњиво. Николић је у политику ушао са завршеном средњом техничком школом – грађевински смер. Покушао је да студира права, али је убрзо одустао. Председник напредњака је 2006. године обелоданио да је наставио школовање на Правном факултету у Крагујевцу и то на трећој години. Николић је тада најављивао да ће убрзо дипломирати захваљујући „Болоњској декларацији и убрзаном систему студија“.

Вероватно би у томе и успео, да убрзо није откривена афера „Индекс“ са купопродајом испита, када су ухапшени бројни професори, па и сам декан Правног факултета у Крагујевцу.

Николић после тога дуго није помињао своје студије, све док, по оснивању Српске напредне странке, није објављено да је дипломирао на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду и постао мастер економиста. Како је од студента треће године Правног факултета у Крагујевцу постао мастер економије, вероватно ће моћи да одговори једино просветна инспекција.

Тома Авет

Ово није био једини пут да су запослени у амбасади САД са ниподаштавањем и подругљиво писали о Томиславу Николићу.

.....itd, etc...ima toga još, a da se samo na ovome zadržimo...o jorgoBanki i njenom trgovanju sa šiptarima u sledećoj emisiji :lol:
 
Не бих се сложио ... Двери никад нису били десница

ne nego su levica :) ........vidi ko ih je osnovao , od koga su potekli , kakve veze imaju sa SPC-om ...... i posebno obrati paznju na njihovu sklonost da pravoslavlje favorizuju u odnosu na ostale religije i Srbe u odnosu na ostale nacije .....

e onda ce ti se samo reci sta su ....
 
ne nego su levica :) ........vidi ko ih je osnovao , od koga su potekli , kakve veze imaju sa SPC-om ...... i posebno obrati paznju na njihovu sklonost da pravoslavlje favorizuju u odnosu na ostale religije i Srbe u odnosu na ostale nacije .....

e onda ce ti se samo reci sta su ....

то што неко фаворизује своју веру у својој држави, која је заснована на основама православља, не значи да је тај неко десница ...

Иначе .. они су умерени центар
 
Ovo zaboravih da dodam , a apropo nekih nedoumica oko studiranja dotičnog bajčetinca :

Студирао право,дипломирао економију

И без депеше америчких агената из Србије, јасно је да је Николићево стицање дипломе у најмању руку сумњиво. Николић је у политику ушао са завршеном средњом техничком школом – грађевински смер. Покушао је да студира права, али је убрзо одустао. Председник напредњака је 2006. године обелоданио да је наставио школовање на Правном факултету у Крагујевцу и то на трећој години. Николић је тада најављивао да ће убрзо дипломирати захваљујући „Болоњској декларацији и убрзаном систему студија“.

Вероватно би у томе и успео, да убрзо није откривена афера „Индекс“ са купопродајом испита, када су ухапшени бројни професори, па и сам декан Правног факултета у Крагујевцу.

Николић после тога дуго није помињао своје студије, све док, по оснивању Српске напредне странке, није објављено да је дипломирао на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду и постао мастер економиста. Како је од студента треће године Правног факултета у Крагујевцу постао мастер економије, вероватно ће моћи да одговори једино просветна инспекција.

Тома Авет

Ово није био једини пут да су запослени у амбасади САД са ниподаштавањем и подругљиво писали о Томиславу Николићу.

.....itd, etc...ima toga još, a da se samo na ovome zadržimo...o jorgoBanki i njenom trgovanju sa šiptarima u sledećoj emisiji :lol:


Sandra .... da te pitam nesto , - KAKO JE MOGUCE DA SU RADIKALI KOJI SVE VIDE I SVE ZNAJU I KOJI SVOJIM VIZIJAMA IDU ISPRED VREMENA PREDVOĐENI SVOJIM PREDSEDNIKOM I NJEGOVIM LAUFEROM ..... KANDIDOVALI TAKVU SPODOBU KAO ŠTO JE NIKOLIĆ ( prema tvojim navodima) .... ZA PREDSEDNIKA DRŽAVE?
 
Sandra .... da te pitam nesto , - KAKO JE MOGUCE DA SU RADIKALI KOJI SVE VIDE I SVE ZNAJU I KOJI SVOJIM VIZIJAMA IDU ISPRED VREMENA PREDVOĐENI SVOJIM PREDSEDNIKOM I NJEGOVIM LAUFEROM ..... KANDIDOVALI TAKVU SPODOBU KAO ŠTO JE NIKOLIĆ ( prema tvojim navodima) .... ZA PREDSEDNIKA DRŽAVE?

То је већ питање лицемерја СРС... пусти сад то ...
 
Ма лако је теби да га оптужиш, де ти то и докажи ;)
Pa dokazano je da je iste naučne radove objavio 5 puta,a promenio im je samo naslove , a za svaki od tih radova je dobio honorar koji asistenti i profesori dobijaju kada objave neki naučni rad. Naravno tu je umešan i urednik pomenutog časopisa profesor Milkov na čijem je predmetu Martinović asistent . :lol:
 
Pa dokazano je da je iste naučne radove objavio 5 puta,a promenio im je samo naslove , a za svaki od tih radova je dobio honorar koji asistenti i profesori dobijaju kada objave neki naučni rad. Naravno tu je umešan i urednik pomenutog časopisa profesor Milkov na čijem je predmetu Martinović asistent . :lol:

Мислиш да су само њих својица у то умешани?
 
Sandra .... da te pitam nesto , - KAKO JE MOGUCE DA SU RADIKALI KOJI SVE VIDE I SVE ZNAJU I KOJI SVOJIM VIZIJAMA IDU ISPRED VREMENA PREDVOĐENI SVOJIM PREDSEDNIKOM I NJEGOVIM LAUFEROM ..... KANDIDOVALI TAKVU SPODOBU KAO ŠTO JE NIKOLIĆ ( prema tvojim navodima) .... ZA PREDSEDNIKA DRŽAVE?

Što mene to pitaš ? :dontunderstand:

Nema veze , odgovoriću ti iako sam u tim vremenima bila za Koštunicu jer mi je delovao najpoštenije od svih politikanata , nisam znala za crnogorsko mu okruženje lopovčina, a i tada kao i danas tvrdim da se bolje osećam kada me zahebe doktor nauka nego seljački džiber koji koristi tri-četiri padeža;)

Tada su radikali kao opozicija imali najveći broj glasova pojedinačno od svih stranaka na našoj politikantskoj sceni i gro naroda je bilo uz njih , te je kandidatura ova dva klovna grobara i silikonca bila nešto i normalno...neće valjda kandidovati moju il' tvoju pokojnu babu nego članove pri vrhu hijerarhijske skale.:roll:

Što su se oni kasnije jeftino prodali i što ih je ustvari DS sa prirepcima i stvorio uz saglasnost gazda iz Brisela i Vašingtona je već druga priča , a nešto od toga sam gore i postavila .:bye:
 
Ovo isto ko kad je Šeki objavio onaj pamflet o Stevanu Liliću ''prljavi i pokvareni plagijator'':lol:

Pozdrav kolega... sad me podsjeti na jedan slučaj kad je moja jedna ne baš tako pametna koleginica polagala kod Lilića Ustavno pravo, a učila po knjizi Ratka Markovića...a znaš da se njih dvojica nisu mogli... i priča o nekoj teoriji i kaže, "kako pogrešno tvrdi Stevan Lilić...", a čovjek sjedi pred njom i sluša je... :hahaha:
 

Back
Top