R.I.P

Pa,kad smo smorili,sto visis ovde?Idi na teme koje ne smaraju.Covek se uvek bolje oseca kada na forumima posmatra stvari koje ga zanimaju,a ne one koje ga iritiraju......


Kada smo pricali o njegovim filmovima,niko nije spomenuo ovaj-The Lazarus project

cska85e6pab5bae.jpg


Necu stavljati trailer jer je prepun spoilera.Drama/triler,misterija o sitnom kriminalcu,koji posle izlaska iz zatvora odlucuje da ostane sa svojom porodicom.Medjutim,dobija otkaz i odlucuje se za jos jedan posao...Jako dobar film,ne toliko poznat,ali bio je na tv-u...
 
Pa,kad smo smorili,sto visis ovde?Idi na teme koje ne smaraju.Covek se uvek bolje oseca kada na forumima posmatra stvari koje ga zanimaju,a ne one koje ga iritiraju......


Kada smo pricali o njegovim filmovima,niko nije spomenuo ovaj-The Lazarus project

cska85e6pab5bae.jpg


Necu stavljati trailer jer je prepun spoilera.Drama/triler,misterija o sitnom kriminalcu,koji posle izlaska iz zatvora odlucuje da ostane sa svojom porodicom.Medjutim,dobija otkaz i odlucuje se za jos jedan posao...Jako dobar film,ne toliko poznat,ali bio je na tv-u...
Odjebi internet ratnice...
 
Bilo bi lepo da je ovo istina....kakva bi to bila lekcija...a jel' istina da auto koji se slupao i auto u koji je usao,uopste nemaju iste tablice?Mislim,verovatno je fotomontaza,ali ajde....

To sam i ja video neku sliku sa tim tablicama, ali ne znam vise ni ja ko ovde koga ebe..
 
svesni su da ce tek tako namamiti gledaoce,jer ce biti radoznali da vide kako to izgleda,s obzirom da ce biti u njegovu cast....jadno

Mogli bi da urade ovako,ovo sam videla na Twiteru i deluje ok.S' obzirom da je snimanje pocelo i da su uveliko radili na filmu,neka ga zavrse.Ako vec zele da urade nesto dobro,a ne da zaradjuju na njegovoj smrti,neka uplate novac u WorldWide fond.Na kraju krajeva i on je to radio i tako bi mu najbolje odali pocast.A ako planiraju da zgrnu pare,bolje da stanu.Malo pristojnosti treba imati.

Ba3NDqICAAETgJX.jpg
 
Mogli bi da urade ovako,ovo sam videla na Twiteru i deluje ok.S' obzirom da je snimanje pocelo i da su uveliko radili na filmu,neka ga zavrse.Ako vec zele da urade nesto dobro,a ne da zaradjuju na njegovoj smrti,neka uplate novac u WorldWide fond.Na kraju krajeva i on je to radio i tako bi mu najbolje odali pocast.A ako planiraju da zgrnu pare,bolje da stanu.Malo pristojnosti treba imati.

Ba3NDqICAAETgJX.jpg

wow,iako nisam gledala fast and furious,ovo sto je devojka napisala,deluje zaista dobro...mogli bi tako nesto da urade,a sto se fonda tice,nesto sumnjam da ce ista uplatiti...ljudi kad zele novac,brzo zaborave da u cast pokojnika urade nesto pametno,obicno je to nesto od cega ce profitirati
 
wow,iako nisam gledala fast and furious,ovo sto je devojka napisala,deluje zaista dobro...mogli bi tako nesto da urade,a sto se fonda tice,nesto sumnjam da ce ista uplatiti...ljudi kad zele novac,brzo zaborave da u cast pokojnika urade nesto pametno,obicno je to nesto od cega ce profitirati

Nisi gledala?Baci pogled.Ja sam prvi deo pogledala slucajno,jer sam skidala caletu,a posle smo cekali svaki sledeci.Videces kako su se transformisali kroz filmove.Samo je Dizel ostao isti :mrgreen: Klasicna jurnjava i nemoguce scene,ali uvek mogu da gledam opet..
 
Poslednja izmena:
Nisi gledala?Baci pogled.Ja sam prvi deo pogledala slucajno,jer sam skidala caletu,a posle smo cekali svaki sledeci.Videces kako su se transformisali kroz filmove.Samo je Dizel ostao isti :mrgreen: Klasicna jurnjava i nemoguce scene,ali uvek mogu da gledam opet..

Nisam :) Ja sam Paula simpatisala zbog drugih filmova....A ne volim filmove sa tim jurnjavama i to,nekako mi nema neku pricu,vise akcija i to i zato me nije privlacilo :)
 
Jutros je u Kliničkom centru Srbije preminuo glumac Bora Todorović.
Kako su preneli beogradski mediji, glumac je nedavno operisao slepo crevo posle kojeg je pao u komu i jutros je preminuo.
Saučešće porodici i svim ljubiteljima filma kojima će ovaj genijalni glumac sigurno nedostajati.

Izvor - Link
 

serija diplomci, 1971.

vec tada nije bio mlad, ali je glumio vecitog studenta

ps cini mi se da je operisao slepo crevo, a dan dva kasnije usledio je mmozdani udar. nije bas isto
 
Jedan od nasih najboljih glumaca, ako ne i najbolji.

Ne postoji film ili scena u kojoj se nisam smejala tek tako, samo zato sto ga vidim. Komicar, ali i tragicar naseg doba.

Pokoj mu dusi, nek' pociva u miru.
 
Bora Todorović: "To čudo što se zove umetnost..."

Bard srpskog glumišta preminuo je u 84. godini.
boratodorovic.jpg


Prvi put je zaigrao u Beogradskom dramskom pozorištu. Ipak, put ga je sa sestrom Mirom Stupicom i njenim tadašnjim suprugom Bojanom Stupicom odveo u Zagreb gde je četiri godine radio na sceni Hrvatskog narodnog kazališta (1957-1961).
- Moj uspešan početak je bio šest ili sedam godina posle završene Akademije. Počeo sam u pozorištu sa nekim statiranjem, iznošenjem tacni, a kao kuriozitet mogu da navedem da mi je prva uloga bila eho. A to znači da u komadu ‘Tri sestre’ kada ti mladi poručnici napuštaju jedno veoma pitoreskno selo, jer dobijaju prekomandu za Moskvu, na rastanku sa te tri sestre, malo tuguju i kažu: ‘Samo slušajte kakav je divan eho’, onda jedan glumac vikne: ‘Hop hooop’, a ja iza scene, upola glasa: ‘Hop hooop’. Onda on tri na drugu stranu, ja sa okrenem na tu stranu i opet on: ‘Hop hooop’, a ja opet upola glasa, veoma tiho odgovaram: ‘Hop hooop’. To mi je prva ponižavajuća uloga, a druga ponižavajuća mi je bila da glumim stolicu. Išao sam četvoronoške i kako glavni glumac, čija sam ja bio stolica, menja mizanscen, ja četvoronoške idem do tamo i namestim se da on sedne na moja leđa. Stvarno ponižavajuće. („Puls“)
 

Back
Top