Putovanje iz snova

Ufff tesko pitanje... iz godine u godinu sto vise putujem ambicije mi se povecavaju:D evropu sam skoro celu obisao vise puta i ne smatram da je to moje putovanje iz snova... Putovanje iz snova je da otputujes i da se ne vratis u Srbiju :D:D:D salim se mozda neki put oko sveta ili tako nesto...
 
Ja sam imao sreće pa sam radio na kruzeru tako da sam obilazio 11 karipskih država što mi je bio vrhunac jer sam ja letnje dete i uvek mi je bio san da odem na Karibe.Sunce prži ,temp. vazduha i mora stalno 29 (normalno mislim na period od decembra do maja jer se tada ide tamo),pesak prelep,narod super ,ma sve je super...
 
To putovanje mora da se desi u letnjem periodu. Ovu zimu mrzim iz dna duše.
Lepa plaža, udobno mesto za odmor, puno prijatnih ljudi, komunikativnih i veselih, ulice za šetnju, zelenilo, dosta drugačijih i zanimljivih dešavanja, muzika, igra, druženje, akcija, smeh, noć, nežnost, ...
. . . naravno, sve ovo bez prisustva voljene osobe ne doživljava se na isti način
 
Sta je za vas putovanje iz snova,gde,kako sa kim.Da li ste vec bili na takvom putovanju,da li su vam se ostvarali snovi ili i dalje samo mastate o tome.

Uskoro putujem za Indiju na mesec dana sa devojkom. Oduvek me je privlačila njihova kultura, još od kada sam u knjizi "1000 zašto, 1000 zato" prvi put video crtež Tadž Mahal-a sa nekih 7-8 godina, i posle što sam više znao novih stvari o Indiji to sam više želeo da jednog dana odem tamo, a sad najzad mogu da si priuštim jedno takvo putovanje. Mislim da se kod mene to može svrstati u kategoriju "putovanje iz snova". Za sada... :)
 
Uskoro putujem za Indiju na mesec dana sa devojkom. Oduvek me je privlačila njihova kultura, još od kada sam u knjizi "1000 zašto, 1000 zato" prvi put video crtež Tadž Mahal-a sa nekih 7-8 godina, i posle što sam više znao novih stvari o Indiji to sam više želeo da jednog dana odem tamo, a sad najzad mogu da si priuštim jedno takvo putovanje. Mislim da se kod mene to može svrstati u kategoriju "putovanje iz snova". Za sada... :)


Indija je lepa i jako cudna zemlja,to ce biti pravi doizivljaj.Morate,jako,jako,da vodite racuna o higijeni,moze da bude pogubno za nas evropljane.Piti samo flasiranu vodu.Srecno,pa da vidimo i fotke kad se vratite.
 
Za mene je putovanje iz snova,svako putovanje koje provodiš s nekim.Kada ideš sam,sve izgleda nekako suvoparno iako je dobar provod ipak zagarantovan.

Što se mene lično tiče sve destinacije jednako posmatram tako da mi je svako putovanje - putovanje iz snova,bez obzira da li se radi o Đavoljoj Varoši,Rimu,Bukureštu,Dubai-ju,Maldivima itd. Svaka destinacija ima svoju draž koja putovanje (ukoliko je dobro isplanirano) čini zagarantovanim užitkom.

Inače,ono što mi je u prvom planu,to su svakako Kina i Indija,samo nisam baš često u prilici da sastavim dvadesetak slobodnih dana za taj poduhvat zbog viška obaveza.
 
Uskoro putujem za Indiju na mesec dana sa devojkom. Oduvek me je privlačila njihova kultura, još od kada sam u knjizi "1000 zašto, 1000 zato" prvi put video crtež Tadž Mahal-a sa nekih 7-8 godina, i posle što sam više znao novih stvari o Indiji to sam više želeo da jednog dana odem tamo, a sad najzad mogu da si priuštim jedno takvo putovanje. Mislim da se kod mene to može svrstati u kategoriju "putovanje iz snova". Za sada... :)

I ja maštam o Indiji.:zaljubljena:
To mi je bila prva tema koju sam otvorila ovde na Krstarici i zbog koje sam se prijavila.
Ali slabo ljudi putuju tamo, boje se kao da idu bogtepitagde. Verovatno i Ameri kad čuju za Srbiju, imaju isto mišljenje.:D
 
Moja putovanja iz snova su obično prilično skupa :).
Nemam određenu destinaciju, i mislim da je zaista jako bitno s kim idete! Za mene je to voljena osoba jer sam sa njim potpuno opuštrena i uživam u svakom trenutku, a stvari tada često izgledaju oko nas i lepše nego što zaista jesu. Dakle, mislim da su osećanja jako bitna dok se putuje. Ako bih morala da biram destinaciju, izabrala bih Dubai :D
 
Recimo, jako volim krstarenja rekom ili morem, leto i more uopsteno, kao i da posmatram vodopade ili brzinu vdenih tokova, tako da gde god bih imala to da vidim i u nekom izrazito lepom obliku, volela bih otići tamo
 
Voleo bih da putujem sa ortacima ovako:
Beograd-Prag-Minhen-Drezden-Amsterdam-Mont St. Michel-Pariz-London-Dablin-Rene-Bordo-Lion-Piemonte-Milan-Venecija-Firenca-Rim-Napulj-Palermo-Kalamata-Sparta-Monemvassia-Atina-Solun-Beograd.
Normalno, ovo je neostvarivo. :(
 

Back
Top