Путин потписао: Вучићу орден Александра Невског

Председник Русије Владимир Путин потписао је указ о награђивању председника Србије Александра Вучића орденом Александра Невског за велики допринос у развоју сарадње двеју држава, јавила је прес-служба Кремља.
%D0%92%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%9B-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-s.jpg


Где си Хамдија?

389FB19A00000578-3800225-image-a-24_1474471648632.jpg

Bravo, sine, bravo...
 
To ti Hamdijica rekao?

Da ni promena vlasti ne donosi zaokret u kursu Srbije da blisko sarađuje sa ovim zapadnim partnerom, pokazuje da je u decembru 2014. Vlada Srbije usvojila ovaj dokument, a početkom 2015. je usvojen i od strane NATO.zapadnim partnerom, pokazuje da je u decembru 2014. Vlada Srbije usvojila ovaj dokument, a početkom 2015. je usvojen i od strane NATO


AV potpisao da Hrvat i Albanac (obojica NATO vojnici),mogu tenkom do Slavije da razruše fontanu,zapišaju Lesija i odu kući,bez da odgovaraju
 
Da ni promena vlasti ne donosi zaokret u kursu Srbije da blisko sarađuje sa ovim zapadnim partnerom, pokazuje da je u decembru 2014. Vlada Srbije usvojila ovaj dokument, a početkom 2015. je usvojen i od strane NATO.zapadnim partnerom, pokazuje da je u decembru 2014. Vlada Srbije usvojila ovaj dokument, a početkom 2015. je usvojen i od strane NATO


AV potpisao da Hrvat i Albanac (obojica NATO vojnici),mogu tenkom do Slavije da razruše fontanu,zapišaju Lesija i odu kući,bez da odgovaraju

Ma jel ovo moguce? Mora da je neka greska...
 
Gledaj Putine kome si dao orden.....

_nobody_:
Ako je zaista Putin dodelio orden (?!) Vucicu Päderu, to NIJE uradio iz ljubavi i postovanja prema Päderu, nego je Putin time poslao NEDVOSMISLENU poruku ljudima/narodu u Srbiji, i subotarima: NE TALASAJTE, Päder je trenutno najbolje sto imate, i ja ga Ordenom podrzavam! :udriglavu:

To vam Lesi govori, i zum zum zum malog Hamdiju. Zato ga i zove na megdan. :mrgreen:

_nobody_
 
Dobice i od Trampa kad potpise pravno-obavezujuci sporazum.
Vi Palestinci jos malo ni struju necete da imate. Polako samo.

ajmo ispocetka, posto vidim da nista ne razumes.

Sta je uradio Sloba sa njegovom kretenskom ekipom. Krenuo je da ratuje protiv zapada da bi on i partija ostali na vlasti. I odmah je kmecao da im Rusi pomognu.

Ipak, ne ide to tako. 43 godine se iz Begesa kakilo po Rusima, a sad odjednom pomagaj majko Rusijo. Nasi naravno i dan danas knjaju kao bio je pijani Jeljcin ! Haha, ali malo morgen. Medjutim Rusima su trebali jaci dokazi iznenadne ljubavi. I rekose, ajde ratujte jos da vidimo jeste iskreno protiv Zapada. I ratovao Sloba i ratovao ali Rusima ne bi dovoljno zato na kraju mu narede da zarati protiv celog NATO. Kad su pocele da padaju bombe Moskva hitno calje Cernosmrdina da jos gore nego Ahtisari zapreti Slobi Markovicu da poptise kapitaluciju jer Rusi nece da ih brane.

Tako su napravili najveci zalog svoje buduce mesetarenja po Srbiji jer su je do daske posvadjali sa NATO.
Nije bas tako bilo. Jedina bitna sila kraja XX veka bile su SAD. To sto se Sloba prestrojio pogresno je koren svih zala u Srbiji. Koren novih krimi vrednosti, nemorala, korupcije, razorenih institucija, pada proizvodnje, bombardovanja i svih politickih govana koje se menjaju na vlasti od 1990 do danas. Ipak je Sloba vrhunski anti-Srbin ali iz nehata. Sve sto sledi je samo bilo neizbezno, pa tako i Tadic i Vucic i slicno.
 
Зна Путин да је Клинтон био направио перформанс и то због Сребренице.
Све је то било смишљено како би се преко Сребренице Клинтон мало опрао за бомбардовање Србије као што је и правио перформанс преко Ане Ивановић и Јелене Јанковић (шта ради савест).
2vihxsj.jpg


Наравно да му то није успело.
Иначе не видим овде велику кривицу Вучића што су неки претходници забрљали у Сребреници 1995 године (мислим на освету према муслиманима након злочина насера Орића).
Србреница је вешто испланирана да би касније кроз медије била представљена као највећи геноцид у Европи после 2. светског рата што наравно није тачно, а требала им је таква прича да би у медијима сакрили стварно највећи геноцид у Европи после 2. светског рата, а то је нестанак становништва републике Српске Крајине. Донесена је одлука трибунала да се десио геноцид у Сребреници, једној општини, а 30 општина Крајине је 30 пута веће од Србренице.
Овде је била грешка Вучића као и грешка Ане ивановић и Јелене Јанковић.
Ипак Вучић је као државник морао да се одазове на "помирење", јер да није то урадио била би хајка у медијима како Вучић не жели помирење.

Иначе највећи геноциди у Европи после 2. Светског рата:

1. Хрватска над Србима Крајине и дела Босанске Крајине 250.000 становника, убијено 2.500.
2. Бугарска над Турцима 1989. године, исељено 100.000 Турака у Турску.
3. Грчка над македонцима 1949-1950 исељено 70.000 македонаца из грчке, 7000 убијено у рату.
4. Бошњаци над србима у федерацији (у једном недељи исељено из Сарајева 40.000 људи авионима Јата, такође остатак федерације Бих).
5. Срби над муслиманима (Сребреница и Приједор), 7000 убијених и прогнаних
 
Poslednja izmena:
мали алек се пред нацијом хвали овим орденом, док га у себи сигурно проклиње.

Силно време је потрошио да убеди "драге пријатеље" са запада у своју лојалност и оданост у испуњењу домаћих задатака које су му поставили и сада му "брат" Путин једни потезом сиебао концепцију.

Како ле ће сада да им објасни коме је заправо лојалан

Тја ...
 
sta kazu ********* tacijevci i zutaci na ovu vest..ce da crknu od muke..:rotf:

Ja mogu da pricam samo za sebe. Ako mene licno adresiras ovde, ja nisam niti *********, niti zuti, niti plavi, niti tacijevac. A ponajmanje sam Crno-Crvena gamad na vlasti.

Ali ti to jako dobro znas. Jednostavno, ja sam protivnik vase diktature, kriminala na vlasti, koja polako prelazi u fasizam. I, kao sto sam i obecao, ucinicu mnogo toga da sletite sa vlasti. Ne bash sve (nisam ja fanatik, samo Covek). Ali mnogo toga, to da. :aha2:

_nobody_
 
Ja mogu da pricam samo za sebe. Ako mene licno adresiras ovde, ja nisam niti *********, niti zuti, niti plavi, niti tacijevac. A ponajmanje sam Crno-Crvena gamad na vlasti.

Ali ti to jako dobro znas. Jednostavno, ja sam protivnik vase diktature, kriminala na vlasti, koja polako prelazi u fasizam. I, kao sto sam i obecao, ucinicu mnogo toga da sletite sa vlasti. Ne bash sve (nisam ja fanatik, samo Covek). Ali mnogo toga, to da. :aha2:

_nobody_

dobro..nesto si poput ovih iz pravde za davida..svi sa sifrom..
 
мали алек се пред нацијом хвали овим орденом, док га у себи сигурно проклиње.

Силно време је потрошио да убеди "драге пријатеље" са запада у своју лојалност и оданост у испуњењу домаћих задатака које су му поставили и сада му "брат" Путин једни потезом сиебао концепцију.

Како ле ће сада да им објасни коме је заправо лојалан

Тја ...

:okok:

КАМЧИО НЕЗАСУЖЕНО ОДЛИКОВАЊЕ, А МОЛИО БОГА ДА ГА НЕ ДОБИЈЕ
 
мали алек се пред нацијом хвали овим орденом, док га у себи сигурно проклиње.

Силно време је потрошио да убеди "драге пријатеље" са запада у своју лојалност и оданост у испуњењу домаћих задатака које су му поставили и сада му "брат" Путин једни потезом сиебао концепцију.

Како ле ће сада да им објасни коме је заправо лојалан

Тја ...

znaci putin se sprda sa ordenom a.n.

- - - - - - - - - -

:okok:

КАМЧИО НЕЗАСУЖЕНО ОДЛИКОВАЊЕ, А МОЛИО БОГА ДА ГА НЕ ДОБИЈЕ

mislis vucic je toliki mag da je uspeo da prevari drzavni vrh rusije.jeste vala opiceni
 

Back
Top