Putin pobedio, osvojio oko 60% glasova

truba311-1.gif
.................
smil443643319dc3d-1.gif
..........а ови жути се УЋУТАЛИ К'О ДЕТЕ НА НОШИ........ НИТ' РОМОРЕ - НИТ' ГОВОРЕ..........


ахахаха......... вероватно пију бромазепане........

БРАВООООООООО, БАЋУШКАААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!
 

Sacekaj da vidimo rezultate po regionima. Ukoliko ima vecinskih ruskih regiona u kojima Putin nije osvojio 50%, onda si smesan ispao ti, a zalostan je ruski narod. Ja ne mrzim Putina, ja se samo vodim demokratskim nacelima, da ruski narod zna bolje i od tebe i od mene sta je najbolje za njih. Ceceni za mene nisu ruski narod ma koliko lojalni bili, jer su pocinili monstruozne zlocine na ruskoj vojsci a i civilima.
 
баш сам се пит"о где се изгубише просербијанци данас-кад они ослушкивали шта се дешава у русији да случајно руси нису пали на неку рафу ала 5октобар кад оно пушана-путин одро буранију из така:mrgreen:
 
putin pokrao još jedne izbore? :D ajmo patriote, sad jedan kolektivni trans... dajte sebi oduška jedinom smislu vašeg života i nalijte se prepečenom :lol: u to ime zapalite kandilo i pod hitno održite jedan moleban i prikoljite tri svinjčeta, mala, tek rođena.
od patriotkinja očekujem ninfomanske vapaje prema dotičnom diktatoru sveserbskeserbskoruskepravoslavne rossije :heart: ajmo kosovke devojke, nemojte da me razočarate :)
 
Poslednja izmena:
putin pokrao još jedne izbore? :D ajmo patriote, sad jedan kolektivni trans... dajte sebi oduška jedinom smislu vašeg života i nalijte se prepečenom :lol: u to ime zapalite kandilo i pod hitno održite jedan moleban i prikoljite tri svinjčeta, mala, tek rođena.
od patriotkinja očekujem ninfomanske vapaje prema dotičnom diktatoru sveserbskeserbskoruskepravoslavne rossije :heart: ajmo kosovke devojke, nemojte da me razočarate :)


Nije mi što je pokrao izbore. Nego što će da izazove pogrom eUrotalibana po Srbiji.
 
Наставак пућинодиктатуре се наставља. Ипак радује све мања и мања подршка тој политици и јачање опозиционих снага.
Научна фантастика је да под толиком тиранијом и репресијом опозиција победи али полако се буди Русија!
 

Back
Top