Путин је бољи од Јелтсина Зато га запад не подноси

ako ubedljivo pobeđuje zašto bi kraduckao? nekonzistentan si, prosto ne promišljaš ono što napišeš/izgovoriš prosto kao papagaj koji ponavlja ono čto je pročitao i "naprednim" medijima.
Postajes dosadna stvarno. Ko je rekao ubedljivo da pobedjuje? Ajde procitaj jos jednom pa onda dodji da mi lupas po mozgu.

ali onda si samo glup iništaviše
sod off...
 
Postajes dosadna stvarno. Ko je rekao ubedljivo da pobedjuje? Ajde procitaj jos jednom pa onda dodji da mi lupas po mozgu.

pročitala sam izuzev ako su post promenio u međuvremenu što ne bi bilo lepo. 8)

pobeđuje jer ima ubedljivo nejveću podršku, oni koji ga ne podržavaju uglavnom nemaju svog kandidata i ni ne izlaze ne izbore.

nejejča opozicija su mu fašisoidi i antisemiti, takva je situacija.

da li demokratski pobeđuje? tehnički da ali autokratski se ponaša u rusiji. slično sakašviliju u gruziji pane vidoh da njega napadaš. :think:


možeš se ti skloniti sa tem o kojima vezenemaš izuzev onoga što si čuo pa pokušavaš da primeniš nebili isapo kvazinapredni lik.

smešan si i neinventivan, čak i ljudima koji dele tvoje političke stavove u osnovi.
 
pročitala sam izuzev ako su post promenio u međuvremenu što ne bi bilo lepo. 8)
Da sam promenio posle toliko vremena pisalo bi "Edit by: blah blah...". Toliko o tome ko ispada glup.


možeš se ti skloniti sa tem o kojima vezenemaš izuzev onoga što si čuo pa pokušavaš da primeniš nebili isapo kvazinapredni lik.
Nista ja tu cuo nisam. To su sve moji zakljucci na osnovu saznanja. Nemoj misliti da ako si ti sve cula, pa isto pishesh, da i ostali to rade. I vishe se sa tobom necu natezati. Ako ne budes imala nista pristojno sledeci put da kazes zaobidji me. Jos i potpuno pogresno procita :rotf::rotf::rotf:
 
Da sam promenio posle toliko vremena pisalo bi "Edit by: blah blah...". Toliko o tome ko ispada glup.

pa ne znam ko je glup ako kažeš da ovaj ubedljivo pobeđuje kraduckajući.

ko još ubedljivo pobeđuje kraduckajući? objasnila sam ti i zašto putin ne želi strane posmatrače, zato što je paranojik i tripuje se da će mu destabilizovati rusiju ili takonešto.

uostalom, od onoga što napišem ti izvučeš najbeznačajnije i onda bi o tome da pričaš.

Nista ja tu cuo nisam. To su sve moji zakljucci na osnovu saznanja. Nemoj misliti da ako si ti sve cula, pa isto pishesh, da i ostali to rade. I vishe se sa tobom necu natezati. Ako ne budes imala nista pristojno sledeci put da kazes zaobidji me. Jos i potpuno pogresno procita :rotf::rotf::rotf:

ako su toji zaključci na osnovu čega si ih doneo? :dontunderstand:

šta ti je bila osnova za zaključivanje? razgovarao si sa nekim rusom? govoriš ruski pa pratiš njihovu političku scenu?

šta sam pogrešno pročitala? :???:
 
Критике има за Путина. Али је Јелтсин био најгора катастрофа у историји Русије. Јелтсин је имао велику подршку запада. На последњим изборима на које је добио, га је америка финансирала (чак су и филм американци направили о томе). Једна од најелитнијих Руских јединициа је умрело од глади под Јелтсином
mad0137.gif


Клинтон га је волео. Прошле године је рекао да су Руси непријатељи, и да под Бушом Русија ојачава. Зато запад не воли Путина. Армија не цркава од глади. Имају достојанствене касарне и униформе, опреме. Све то је под Јелтсином било катастрофа. Није ни чудnо да га запад волео.

Јели, којим ти језиком причаш?
Мислим слажем се да је Путин фаца, али одакле си ти?
 
A ti si znači verliki smrad koji nije nikakva faca i nema pojma šta znači diktatura.
Bolest koju si ti imaš nikada je nećeš preležati , neizlečiva je, a zove se šizofrenija sa oderedjrnim simptomima paranoje, i koja je posledica straha od autoruiiteta.
E upravo zbog takvih likova nam i treba Putin, ne bi li vratio svakog na svoje mesto, i omogućio svima nama da živimo bez lupetanja mnogobrojnih retarda, koji su umislili da se razumeju u politiku, iako su završili smao O od osnovne a pride su skloni i da omalovažavaju osobe sa visokom inteligencijom i obrazovanjem.
Da ti je Putin ovde "PUT"-"IN" bi te u ludaru pod ključ dok ne shvatiš ko je gazda i kako se treba ophoditi prema sopstvenoj državi i narodu.
Ovo što zagovarate kao demokratiju je anarhija. Razlika je u tome što u pravoj (mislim pri tom na isvorno definisanu demokratiju) demokratiji osobe u diskusiji konstruktivno razmenjuju mišljenja i stavove,
dok u anarhiji pljuju , vredjaju i nipodištavaju svakog koji nešto prokomentariše, i ima li to blage veze sa temom koju je sagovornik započeo ili ne.
E pa druškane-druže kamo lepe sreće da se otvorin neki novi Goli otok pa da vam oteknu m...da dok ne pobelite ili nestanete, osim ukoliko se ne oplemenite ili shvatite da nemate prava da govorite "što na um to na drum.". Mnogo se ovaj narod pokondirio i svako sebi daje za pravo da pljuje i vredja drugoga a da pri tome ne ume ni prosto proširenu rečenicu da sastavi. Takvi su se oduvek nazivali neiživljenim primitivcima i za takve je jedino neko od drakonskih rešenja

Auuuuuu.... Sta ti pise na onim papirima sto si dobio? Kako glasi dijagnoza, znas ono latinski...
 
Auuuuuu.... Sta ti pise na onim papirima sto si dobio? Kako glasi dijagnoza, znas ono latinski...
Budjava fora.....
Tebi ne mogu dati ni ličnu kartu, jer si od rodjenja hospitalizovan u nekoj od senatorijuma a pride si pod konstantnom terapijom , zato su za tebe ove metode jedini lek a i preporodio bi se ubrzo :lol::lol::twisted:
 
Ne znam sta si sa ovim hteo da kazes. Covek odao pocast ljudima koji su stradali na tom mostu. Stvarno nije bitno koje su nacionalnosti. Ja bi polozio venac na mesto svakog takvog zlocina. Nacionalnost zrtava mi stvarno nije bitna...

A pripadnicima UČK, ili Usrašama?
I reci mi da li je i koliko od stranih državnika EU (ne predstavnika) a pogotovo iz ratom zahvaćenih područja bivše SFRJ učinilo isto to za postradale nevine Srpske civile kao i za one tokom NATO bombardovanja??
 
Poslednja izmena:
Smrade, prebacio si svoje probleme na mene. Ja nisam ni paranoican niti sizofren. To je odlika upravno patriJota ovdasnjih. Nema potrebe da svoje bolesti tako olako projektujes na druge.

A svoje Putine ste imali u Brozu i Slobi. Pravili su od ljudi mashine za glasanje. Ja nisam mazohista kao ti i ne treba mi niko da me bichuje. Ti posto to volis plati nekoga da te bichuje u svom stanu. Drugi nisu skoloni tome.. Ja zelim da se individua postuje, a ne mrzi i upropastava sto ti zelis jer si upropasten. Pa jos zelis i Goli Otok i ostale golgote. I bash si primitivac zbog tog mazohizma koji iskazujes. Tipicni isprani mozak.

Puvanjku, smrdiš do neba kad zineš odmah da ti kažem . Neeee, uopšte nisi šizofren :lol:pa to se i ne govori pacijentima, već samo malo odlepio (vidim da si osetljiv na svoju boljku pa da te ne povredim VERBALNO ;))
Drugo DRUŽE, TOVARIŠU, DRUZJA...mnogi od vas su toliko postali Titofobični da ni očemu drugom ne mogu da razmišljaju i za sve neuspehe i propuste okrivljuju nekog drugog. Konkretno: šta si ti uradio i šta radiš da bi ova država prosperilara u bilo kom pogledu? Koji je tvoj doprinos? Glasanje? Za koga, mogu misliti..pa kad krene naopako opet kriv Tito, Sloba, ili neko treći. A ako ćemo pravo i ti si mašina za glasanje, i svi koji glasaju i ovde i u svetu. I šta si hteo tom izjavom da dokažeš?
Bičevanje, mazohizam je vrsta kazni koja je postojala u srednjem veku iz koga ti očigledno još nisi izašao, a ovo o čemu ja pričam je nešto sasvim drugo i zove se PRTEVASPITAVANJE za one čije je dupe toliko zinulo za zapadom da bi prodali i rodjenu decu samo da se dokopaju obećane im zemlje i novca, makar prodali i svoju zemlju i narod što takvi tebi slični i čine.
E moj druzja, za takve je Goli otok jel' sad jasnije?
I da razjasnimo nešto, svaka zemlja treba da saradjuje sa drugim zemljama, od ekonomske, privredne, vojne i druge saradnje, ali isključivo štiteći svoje lične interse i lični integritet. Te dve stvari su nerazdvojive. Postoji granica do koje se može ići. Sve preko toga je izdaja.
Pozzz
 

Back
Top