Pusto Ostrvo

Ratka_:
*november rain*:
Ratka_:
gledala bih da ponesem sve sto mi je potrebno da se vratim sa tog pustog ostrva :!:
aw...shto smo mashtoviti.. :p

ma nemoj ? priznaj da je moj odgovor bio najbolji !

Pa nije :lol: :lol: Mislim... gde je mashtovitost u tome?
Povela bih nekog da me zasmejava, nekog da me voli i nekog intelektualca... 'ajde prijave.... :mrgreen:
 
o kakvoj mastovitosti pricas :lol: :lol:
dala sam najbolji odgovor, kako se osloboditi ako vas je neko primorao da budete na pustom ostrvu, drugo je ako neko dobrovoljno zeli da bude na njemu...
 
Ratka_:
o kakvoj mastovitosti pricas :lol: :lol:
dala sam najbolji odgovor, kako se osloboditi ako vas je neko primorao da budete na pustom ostrvu, drugo je ako neko dobrovoljno zeli da bude na njemu...

Prochitala sam ovaj post i pre ispravke, i mislim da komentar nije bio na mestu. Ako imash neshto da mi kazhesh, tu je pp...
@ november: yes we know :-D
Pa povela bih Bliz (ako ona ne pristane, Sashu ili Petu W).. a shto ne mogu sve tri? :(
Ne bih povela ni jednu od novopechenih svadjalica... forum je ipak mesto za razmenu mishljenja djevojke... ;)
A stvar.. pa... diskmen... (samo,gde bih ga punila... :shock: :lol: )
 
A bash ti zapelo da danas odgovoris. Ima vremena, ima nigde se ne zurimo. Btw. naslucujem vec koga ne bi sigurno vodila (narocito posle ovog mog odgovra :P ) i javlja mi se da ti za pitanje pod tri nije potrebna satnica na forumu :lol: :wink:
 
Sta lupas, ge sam rekla da zurim da odgovorim na ovu temu ??? samo sam rekla da jos uvek ne poznajem clanove ovog foruma i nisam videla prvi post i zato mi je bio onda onakav odgovor...
 

Back
Top