Pusto Ostrvo

@ Shinoda:
ja sam se rodio sa chetrdeset godina, i imaj poshtovanja prema starijem :pPppP
slushaj Shinoda, imaj razumevanja za jednog krelca kao shto sam ja koji dolazi neizhivljen sa predavanja pa kresne jednu varnicu medju tinejdzerima znajucji shta cje biti i pogadjajucji u sebi koji cje prvi da plane... po dobrom starom obichaju, opet ti :lol:
 
Keeper:
@ Shinoda:
ja sam se rodio sa chetrdeset godina, i imaj poshtovanja prema starijem :pPppP
slushaj Shinoda, imaj razumevanja za jednog krelca kao shto sam ja koji dolazi neizhivljen sa predavanja pa kresne jednu varnicu medju tinejdzerima znajucji shta cje biti i pogadjajucji u sebi koji cje prvi da plane... po dobrom starom obichaju, opet ti :lol:
Postujem starije dok god oni postuju mladje... 8)
Ma znam da si zesci zayebant i da volis da cimas al' ja to cesto smetnem sa uma pa nasednem da tvoju (najcesce) provokaciju... :roll: :lol: :wink:
 
Keeper:
Tinar:
Ne bi volela da se iko naljuti, ne objavljujem rat ili slichno nego samo onako, kako sam stekla utisak
Miss (nekako mi je povrshna i mislim da sporo shvata, bez ljutnje PLEASE!!!)
--> c c c .... bez ljutnje :lol: ... pa da sam ja Miss zgazio bih te. postao bih moderator i banov'o bih te ... c c c :D nemoj tako da prichash o ljudima koje ne znash, to je ipak zheshcja uvreda :wink:
Mozda i jeste zeshca uvreda, ali ja sam i rekla bez ljutnje poshto sam takav utisak stekla. Poshto devojku i ne poznajem dobro, mozda je sam pogreshan utisak stekla!!!


Tinar:
Keeper(I on mi deluje dosta ozbiljno, mada ga nisam neshto najbolje upoznala)
--> JUPI! prvi glas, pa makar i negativan :pPpp
naravno da sam ozbiljan... c c c. svashta. mada, kontam caku - treba da postanem klovn il' da pijem testoteren (a mozhe i estrogen pride) da bi me neko od vas pubertetlija poveo na ostrvo :pPpPpp
Pa sad!!! :roll: Lepo je shto si ti ozbiljan i sve to, ali za pusto ostrvo to jednostavno ne ide!!! Morash biti klovn ako hocesh na pusto ostrvo!!!
P.S. Valjda svi shvataju ovo kao zeshcu shalu??? :?
 
vi zaista obracate paznju na to sto vas on zeza ... LoL p zar niste do sad oguglali? LoL m dobar je on ;)

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
vi zaista obracate paznju na to sto vas on zeza ... LoL p zar niste do sad oguglali? LoL m dobar je on ;)

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Ma dobar je, super je, ko lebac...
Ali ja umem da zaboravim da nisu svi ljudi ovde non-stop najozbiljniji, tu naravno ubrajam i sebe... :wink:
 

Back
Top