Pusto Ostrvo

Poshto sam josh uvek "djak prvak" na ovom forumu, nemam bash neko pravo glasa. Ali, za sada su mi ok Moon Child, Wild Child i Shinoda nije losh. Mislim, sve je ovo relativno. Ima i nekih koje ne bi, ali dosta mi je neprijatelja!!!! :)
 
*november rain*:
Hmm... ((:
pa ovako..


**
~Milena (bleach) - s njom uvijek imam o chemu prichati...i fina je, i draga...i sjatka... :pPp e, da...Milena, nisi ni malo neinteresantna...nemoj to da chujem... :roll:
~Tea (Moon Child) - m' diiivna je... (: zabavna je, i voolim s njom da pricham preko svih mogucjih sredstava za komunikaciju- msn, forum, sms... (: (ah...kako gloopa rechenica... :p)
~Stasha (Alexandra9) - sa Stashom nisam mnogo razgovarala van foruma, ali koliko vidim zanimljiva je osoba, i mislim da bih imala mnogo toga da chujem od nje... (8 (8
~Milica (mortishaaa) - aa...otkachena, luda
:pPp m' znate vecj... ((: i mnogo simpatichna...
bilo bi nam kuuul... ((: vidi, sve cure.. :p nigdje mushkaraca...cc... ((:
ma bolje da ne nabrajam dalje...previshe cju vas nabrojati...ionako sam profulala temu...
mada, ima tu josh interesantnih likova...Sasha npr.
(:

**drugo pitanje...pa...ne znam...uglavnom, ne mora to biti neko puno slichan meni, ali bzvz bi bilo i kada ne bismo imali o chemu da prichamo... :roll:
eto npr. sa onom djevojkom, joGooOOD...nemam nishta lichno protiv nje...ali, nemamo nishta zajednichko... :roll: :wink:

**trecje...gitara...

jaojj...tek sad sam provalila da je trebalo navesti samo po jednu osobu... :oops: :oops: a ja ne mogu da se odluchim.. :oops:
ma ti znas sve, mala... odgovor pod 2) isto smo rekle... (8 i isto objasnjenje (8 (ja sad stavljam -> (8 jer sam vec navikla na to... sve se zna (8 vise se ne iscudjavam...)
sto se mene tice :oops: znaci... ostala sam bez reci... :oops: znaci :shock: totalno :shock: hvala ti, mala.. hvala ti puno... (: znas da ja ne bih posla bez tebe :*

Shinoda:
@Keeper...Tebe ne bih zato sto bi me garancija maltretirao tj. prevaspitavao... :) :lol: :P
bzvz... :roll: omladina... :roll:
DJ_MaRe:
:D najzad i mene neko da vodi na ostrvo... 8)
a zato si ti otvorio temu... :roll: :pPp 8)
Keeper:
mene josh niko :cry:
to mora zato shto sam nevaljao poglavica :pPp
pa tebe obavezno... :pPp (; (8
 
bleach:
DJ_MaRe:
:D najzad i mene neko da vodi na ostrvo... 8)
a zato si ti otvorio temu... :roll: :pPp 8)
Pa ne bas... ali znaci mi kada vec i mene neko hoce da vodi...
34.gif
 
bleach:
*november rain*:
Hmm... ((:
pa ovako..


**
~Milena (bleach) - s njom uvijek imam o chemu prichati...i fina je, i draga...i sjatka... :pPp e, da...Milena, nisi ni malo neinteresantna...nemoj to da chujem... :roll:
~Tea (Moon Child) - m' diiivna je... (: zabavna je, i voolim s njom da pricham preko svih mogucjih sredstava za komunikaciju- msn, forum, sms... (: (ah...kako gloopa rechenica... :p)
~Stasha (Alexandra9) - sa Stashom nisam mnogo razgovarala van foruma, ali koliko vidim zanimljiva je osoba, i mislim da bih imala mnogo toga da chujem od nje... (8 (8
~Milica (mortishaaa) - aa...otkachena, luda
:pPp m' znate vecj... ((: i mnogo simpatichna...
bilo bi nam kuuul... ((: vidi, sve cure.. :p nigdje mushkaraca...cc... ((:
ma bolje da ne nabrajam dalje...previshe cju vas nabrojati...ionako sam profulala temu...
mada, ima tu josh interesantnih likova...Sasha npr.
(:

**drugo pitanje...pa...ne znam...uglavnom, ne mora to biti neko puno slichan meni, ali bzvz bi bilo i kada ne bismo imali o chemu da prichamo... :roll:
eto npr. sa onom djevojkom, joGooOOD...nemam nishta lichno protiv nje...ali, nemamo nishta zajednichko... :roll: :wink:

**trecje...gitara...

jaojj...tek sad sam provalila da je trebalo navesti samo po jednu osobu... :oops: :oops: a ja ne mogu da se odluchim.. :oops:
ma ti znas sve, mala... odgovor pod 2) isto smo rekle... (8 i isto objasnjenje (8 (ja sad stavljam -> (8 jer sam vec navikla na to... sve se zna (8 vise se ne iscudjavam...)
sto se mene tice :oops: znaci... ostala sam bez reci... :oops: znaci :shock: totalno :shock: hvala ti, mala.. hvala ti puno... (: znas da ja ne bih posla bez tebe :*
vidish? ma diivno...znash shta ide dalje?
m predivnoo... 8) 8)
jaoj...hvaja... :P
ma to bi bila ludnica... s nama ludachama...
(((:
 
Shinoda:
Moon Child:
helena_LP-freak:
Heh, ja bih najvjerovatnije povela MoonChild, Shinodu ili Vision of Disorder... Nemam pojma koga tacno, ali nekoga od njih troje sigurno bih 8)
:oops: :oops: :oops: :oops:
jaooo...kako si divna :D awww.... :wink:
Nije ona divna, nego mi!!!Zato sto smo tako dopadljive i ljupke osobe!!! :oops: :oops: :oops:

Heh, loodi ste skroooz!!! :D
 

Back
Top