Pusenje

Ja govorim o drugoj stvari, cigare smiruju nervozu koje su prethodno one same i napravile, o tome ti pricam...ali i to sto ti govoris je tacno i slazem se. :P
 
Ima. Ako se utripuješ da te cigare smiruju, onda će zaista da te smire, samo zato što si ti tako utripovao. To je placebo efekat.

to nije placebo
to je cinjenica sine moj
zato cigareta zvanicno jeste opijat
kako za vreme konzumiranja dolazi do trovanja nikotinom sto se manifestuje time sto je covek opusteniji ,takoreci udrogiran
mada taj efekat ne traje dugo kako se mozak konzumenta navikne na nikotin za manje od par meseci aktivnog pusenja
ako nastivis da pusis i posle tog perioda idalje dolazi do procesa trovanja nikotinom, samo sto se efekat manifestuje ne vise blagom udrogiranoscu vec zadovoljavanjem formirane zavisnosti
A,kao sto casa vode smiruje zednog coveka ,tako i cigareta aktivnog pusaca.
Tako da sine ,ako vec nemas znanje koristi se zdravom logikom ili cuti :heart:
 
Poslednja izmena:
danas probao lm sa mentolom, pucnes filter i razbijes mentol i onda ti ostaje aroma mente u ustima

kul je

mada

treba da prestanem da pusim

zbog kinte i zdravlja

i trcanja

poceo da trcim ali me pluca ubijaju zbog pusenja
 
Motam duvan i koristim isti već 7 meseci!Tokom tog perioda sam uspeo da doguram do jedne cigarete dnevno!Pride je duvan za motanje jeftin,manje pušiš a i možeš da dodaješ razne arome(kao što ja radim)!
 
Mislim da cu da pokusam da prestanem da pusim. Ili cu da svedem na to da zapalim samo kad mi bas, bas treba. Bice tesko, ali moram da pokusam.

Inace je meni daavno lekar rekao da nikako ne smem da pusim jer sam rodjena sa nedovoljno razvijenim plucima, posto smo rodjene u sedmom mesecu valjda, a ja u osmom razredu vec pocela... jako odgovorno od mene, hah

Eto, bez ovih informacija ne biste mogli da zivite :mrgreen:
 
Mislim da cu da pokusam da prestanem da pusim. Ili cu da svedem na to da zapalim samo kad mi bas, bas treba. Bice tesko, ali moram da pokusam.

Inace je meni daavno lekar rekao da nikako ne smem da pusim jer sam rodjena sa nedovoljno razvijenim plucima, posto smo rodjene u sedmom mesecu valjda, a ja u osmom razredu vec pocela... jako odgovorno od mene, hah

Eto, bez ovih informacija ne biste mogli da zivite :mrgreen:
E tad si baš mogla da budeš odgovorna.
 
Vajld ja te molim i dalje da daš sliku barem svoje bliznakinje ako ništa drugo
Sa što manje odeće na sebi
ma kako god

Životna želja mi je da imam threesome sa bliznakinjama, jooooj :heart:
 
У праву је човек. Мени смета дуван због тога што сам непушач, и што ми изазива мучнину,
па могу са те позиције да говорим о његовој штетности не само по мене него и по оне који
га директно користе. Волео бих да то исто кажем за алкохол, `ал не могу. :lol:

Покушао сам ''одвикавање'', али је имало катастрофалан исход. Уместо тога
бих узимао газирана пића, а то је јако добро по желудац после неке ракијештине.
 
Poslednja izmena:
Mislim da cu da pokusam da prestanem da pusim. Ili cu da svedem na to da zapalim samo kad mi bas, bas treba. Bice tesko, ali moram da pokusam.

Inace je meni daavno lekar rekao da nikako ne smem da pusim jer sam rodjena sa nedovoljno razvijenim plucima, posto smo rodjene u sedmom mesecu valjda, a ja u osmom razredu vec pocela... jako odgovorno od mene, hah

Eto, bez ovih informacija ne biste mogli da zivite :mrgreen:

Ma možeš ti to.. :D
Evo, par njih koje znam su počeli... A prošle nedelje u Hemigveju sam se ugušila zbog tupavog dima... Zeznuto je biti pasivni pušač...
 

Back
Top