Quantcast

Pusenje

Cigarete

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.939
Пушење може да изгледа дамски. Природно је да не стоји свакој.
Све су ми пушиле. Непушачи имају гадан трип да, не само у цигаретама виде нешто ружно, штетно, него ко зна где то може да се заврши.
ti ocigledno ne poznajes prave pusace sto bi oni rekli strastvene..to je nepodnosljivo koliko su nervozni i svakih 10 min moraju na pauzu..juce kad jednog nisam gadjao bukvalno je na svakih 5 min palio u zgradi gde se ne pusi..znaci mi radimo on pored prozora pusi..a kad nema pljugu u ruci ko kokoska bez glave nesto tumara..mnogo znam takvih moj burazer i zena popuse dnevno 4,5 pakle..raspadaju im se zubi o tenu da ne pricam..i nemoj mi opet da imaju kontrolu kad nam je majka bila u bolnici 5 minuta nije bio u sobi morao je da izadje i zapali..dakle ne prodje 5 minuta sta god radio ne moze bez cigarete

gost 171789

Elita
Poruka
16.594
pa dobro, fala
msm šta da ti kažem :lol:

edit:
je l ovo tema generalno o pušačima ili o ženama pušačicama (kako god to zvučalo :lol:)
spominješ nervozne muškarce, 4-5 pakli na dan
znaš li ti koliko je to cigareta

Poslednja izmena:

Пшеница селица

Primećen član
Poruka
538
Ја приметила да пушење спаја људе и често олакшава комуникацију и мување, имаш изговор да онако потпуно ноншалантно приђеш и питаш: "имаш ли упаљач" или оно ретро "имаш ли ватре" и заподенеш конверзацију. А лакше је и кад само чекаш некога: не кажеш "блејим", "испалио ме неко, па се сушим овде", него опет ноншаланција: "изашао сам да запалим једну".

Е да, ја никад нисам била пушач, па сам ја увек морала да измишљам неке друге приче и да једноставно чекам неког напољу без икаквих изговора. :)

И ја сам приметила да се број пушача (посебно међу женскињем) драстично повећава из године у годину...

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.939
Ја приметила да пушење спаја људе и често олакшава комуникацију и мување, имаш изговор да онако потпуно ноншалантно приђеш и питаш: "имаш ли упаљач" или оно ретро "имаш ли ватре" и заподенеш конверзацију. А лакше је и кад само чекаш некога: не кажеш "блејим", "испалио ме неко, па се сушим овде", него опет ноншаланција: "изашао сам да запалим једну".

Е да, ја никад нисам била пушач, па сам ја увек морала да измишљам неке друге приче и да једноставно чекам неког напољу без икаквих изговора. :)

И ја сам приметила да се број пушача (посебно међу женскињем) драстично повећава из године у годину...
svaka cast za ceo post i zapazanje

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335

Čekaj, one ribe što su mi svih ovih godina tražile upaljač u zadimljenim kafićima i diskotekama...one su me muvale?

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
12.177
ok mozda mislite da nije neki problem ali postaje sve veci..ono 90% riba pusi i sve to smrdi propada brzo..i nervozne su nestabilne previse zaludjene i nesigurne pa se kriju iza pljuga..misle da im daju neki smek zavodljivost sta li..cisto da vidim ima li ko da ne pusi posto se izbor suzava a ne vredi toliko biti tolerantan i spustati kriterijume

...ruzno mi je da vidim bilo musko bilo zensko sa cigaretom, jos nisam upoznala pusaca koji se ne oseca na odstajale cigarete a mene taj mirisi tera na povracanje. Sa druge strane pusenje mi govori o nekoj vrsti slabosti karaktera, ne volim da budem zavisna od necega, da se tresem ako mi je nesto deset sati nedostupno...Ideja prosedog frajera koji mota i pali duvan zvuci fino ali to u praksi ne izgleda tako. Nervira me i sto mi redovno ubazde haljine po kaficima pa vetrim danima posle i bas mi nikada cigareta nije izgledala negovano i zenstveno, bas naprotiv. Vise razumem narkomane od pusaca.

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.939
Nisam, ali posle sam pomislio" čekaj, ako ne kupijem cigare, ipak mogu imati upaljač"
Tako ja kupim upaljač, one priđu, zapale i izgube se u gužvi. Je l sam ja tu nešto pogrešio? :think:
bogami ja bih pitao zasto bas meni da trazis a ne na sanku:mrgreen:
...ruzno mi je da vidim bilo musko bilo zensko sa cigaretom, jos nisam upoznala pusaca koji se ne oseca na odstajale cigarete a mene taj mirisi tera na povracanje. Sa druge strane pusenje mi govori o nekoj vrsti slabosti karaktera, ne volim da budem zavisna od necega, da se tresem ako mi je nesto deset sati nedostupno...Ideja prosedog frajera koji mota i pali duvan zvuci fino ali to u praksi ne izgleda tako. Nervira me i sto mi redovno ubazde haljine po kaficima pa vetrim danima posle i bas mi nikada cigareta nije izgledala negovano i zenstveno, bas naprotiv. Vise razumem narkomane od pusaca.
e bravo i ja ih isto ne razumem jer ocigledno uticu na okolinu i boli ih uvo..i bivsi pusaci bi sve ovo rekli i jos gore ispljuvali..najzanimljivija mi je ta podela i grupisanje..otpisivanje nepusaca kao nepodobno drustvo za komunikaciju kamo za nesto vise

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Ne pušim. Ne droZiram se. Ne pijem. Ali sam navučena na čokoladu:rumenko:

Elem, pušenje.
Ovaj novi zakaon o pušenju je čisto prodavanje testisa za bubrege. Šatro sektor za nepušače u restoranima a posle 5 minuta si ko dimljena haringa (smrdiš na dim).
I zaposleni više bleje napolju nego što rade. Na putu do posla prolazim pored jednog obdaništa i večito ispred visi celokupan kolektiv sa sve vaspitačicama, kuvaricama i čistačicama. *** ko čuva decu dok one puše i piju kafu? Ako je već zabranjeno pušenje, onda imaš pola sata pauze pa šnjari do mile volje a ne da od 8 sati, koliko je radno vreme, 4 sata pušiš napolju.
Takođe me nervira pušenje u kolima ili prostoriji u kojoj su prisutni nepušači (a posebno deca).
Sa druge strane ne branim gostima da zapale cigaretu jer mi je to glupo i nedomaćinski. Kad je već kod mene u gostima, treba da gostu bude prijatno.

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335
Ja sam čak razmišljao da li će zakon o pušenju više ljudi odviknuti od cigareta, ili ih navući na cigarete, baš zbog tog izlaska napolje i uključivanja u tu grupu, u smislu onog što je Pšenica napisala.

Пшеница селица

Primećen član
Poruka
538
Čekaj, one ribe što su mi svih ovih godina tražile upaljač u zadimljenim kafićima i diskotekama...one su me muvale?
Наравски! :worth: Па како баш тебе да запазе у задимљеним просторијама, где се од дима не види ни прст пред оком. Све је то смишљено и плански, од скрндеља се не тражи ништа, сви се боје да је то заразно! :)

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.327
Aj' što pušu i smrdu, nego što sedu na 'ladnom betonu!:sad2:
U mom okruženju jako malo ljudi puši, a pušači sa kojima ja imam kontakta su maksimalno uviđavni prema nama džangrizavim nepušačima.

Sve mogu da skapiram, ali trudnice koje puše i kasnije džame pored bebe...:eek::vudu:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.