Pusenje

Cigarete

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Пушење може да изгледа дамски. Природно је да не стоји свакој.
Све су ми пушиле. Непушачи имају гадан трип да, не само у цигаретама виде нешто ружно, штетно, него ко зна где то може да се заврши.

ti ocigledno ne poznajes prave pusace sto bi oni rekli strastvene..to je nepodnosljivo koliko su nervozni i svakih 10 min moraju na pauzu..juce kad jednog nisam gadjao bukvalno je na svakih 5 min palio u zgradi gde se ne pusi..znaci mi radimo on pored prozora pusi..a kad nema pljugu u ruci ko kokoska bez glave nesto tumara..mnogo znam takvih moj burazer i zena popuse dnevno 4,5 pakle..raspadaju im se zubi o tenu da ne pricam..i nemoj mi opet da imaju kontrolu kad nam je majka bila u bolnici 5 minuta nije bio u sobi morao je da izadje i zapali..dakle ne prodje 5 minuta sta god radio ne moze bez cigarete
 
pa dobro, fala
msm šta da ti kažem :lol:


edit:
je l ovo tema generalno o pušačima ili o ženama pušačicama (kako god to zvučalo :lol:)
spominješ nervozne muškarce, 4-5 pakli na dan
znaš li ti koliko je to cigareta
 
Poslednja izmena:
Ја приметила да пушење спаја људе и често олакшава комуникацију и мување, имаш изговор да онако потпуно ноншалантно приђеш и питаш: "имаш ли упаљач" или оно ретро "имаш ли ватре" и заподенеш конверзацију. А лакше је и кад само чекаш некога: не кажеш "блејим", "испалио ме неко, па се сушим овде", него опет ноншаланција: "изашао сам да запалим једну".

Е да, ја никад нисам била пушач, па сам ја увек морала да измишљам неке друге приче и да једноставно чекам неког напољу без икаквих изговора. :)

И ја сам приметила да се број пушача (посебно међу женскињем) драстично повећава из године у годину...
 
Ја приметила да пушење спаја људе и често олакшава комуникацију и мување, имаш изговор да онако потпуно ноншалантно приђеш и питаш: "имаш ли упаљач" или оно ретро "имаш ли ватре" и заподенеш конверзацију. А лакше је и кад само чекаш некога: не кажеш "блејим", "испалио ме неко, па се сушим овде", него опет ноншаланција: "изашао сам да запалим једну".

Е да, ја никад нисам била пушач, па сам ја увек морала да измишљам неке друге приче и да једноставно чекам неког напољу без икаквих изговора. :)

И ја сам приметила да се број пушача (посебно међу женскињем) драстично повећава из године у годину...

svaka cast za ceo post i zapazanje
 
Ја приметила да пушење спаја људе и често олакшава комуникацију и мување, имаш изговор да онако потпуно ноншалантно приђеш и питаш: "имаш ли упаљач" или оно ретро "имаш ли ватре" и заподенеш конверзацију. А лакше је и кад само чекаш некога: не кажеш "блејим", "испалио ме неко, па се сушим овде", него опет ноншаланција: "изашао сам да запалим једну".

Е да, ја никад нисам била пушач, па сам ја увек морала да измишљам неке друге приче и да једноставно чекам неког напољу без икаквих изговора. :)

И ја сам приметила да се број пушача (посебно међу женскињем) драстично повећава из године у годину...

Čekaj, one ribe što su mi svih ovih godina tražile upaljač u zadimljenim kafićima i diskotekama...one su me muvale?
 
ok mozda mislite da nije neki problem ali postaje sve veci..ono 90% riba pusi i sve to smrdi propada brzo..i nervozne su nestabilne previse zaludjene i nesigurne pa se kriju iza pljuga..misle da im daju neki smek zavodljivost sta li..cisto da vidim ima li ko da ne pusi posto se izbor suzava a ne vredi toliko biti tolerantan i spustati kriterijume


...ruzno mi je da vidim bilo musko bilo zensko sa cigaretom, jos nisam upoznala pusaca koji se ne oseca na odstajale cigarete a mene taj mirisi tera na povracanje. Sa druge strane pusenje mi govori o nekoj vrsti slabosti karaktera, ne volim da budem zavisna od necega, da se tresem ako mi je nesto deset sati nedostupno...Ideja prosedog frajera koji mota i pali duvan zvuci fino ali to u praksi ne izgleda tako. Nervira me i sto mi redovno ubazde haljine po kaficima pa vetrim danima posle i bas mi nikada cigareta nije izgledala negovano i zenstveno, bas naprotiv. Vise razumem narkomane od pusaca.
 
Nisam, ali posle sam pomislio" čekaj, ako ne kupijem cigare, ipak mogu imati upaljač"
Tako ja kupim upaljač, one priđu, zapale i izgube se u gužvi. Je l sam ja tu nešto pogrešio? :think:
bogami ja bih pitao zasto bas meni da trazis a ne na sanku:mrgreen:
...ruzno mi je da vidim bilo musko bilo zensko sa cigaretom, jos nisam upoznala pusaca koji se ne oseca na odstajale cigarete a mene taj mirisi tera na povracanje. Sa druge strane pusenje mi govori o nekoj vrsti slabosti karaktera, ne volim da budem zavisna od necega, da se tresem ako mi je nesto deset sati nedostupno...Ideja prosedog frajera koji mota i pali duvan zvuci fino ali to u praksi ne izgleda tako. Nervira me i sto mi redovno ubazde haljine po kaficima pa vetrim danima posle i bas mi nikada cigareta nije izgledala negovano i zenstveno, bas naprotiv. Vise razumem narkomane od pusaca.

e bravo i ja ih isto ne razumem jer ocigledno uticu na okolinu i boli ih uvo..i bivsi pusaci bi sve ovo rekli i jos gore ispljuvali..najzanimljivija mi je ta podela i grupisanje..otpisivanje nepusaca kao nepodobno drustvo za komunikaciju kamo za nesto vise
 
Ne pušim. Ne droZiram se. Ne pijem. Ali sam navučena na čokoladu:rumenko:

Elem, pušenje.
Ovaj novi zakaon o pušenju je čisto prodavanje testisa za bubrege. Šatro sektor za nepušače u restoranima a posle 5 minuta si ko dimljena haringa (smrdiš na dim).
I zaposleni više bleje napolju nego što rade. Na putu do posla prolazim pored jednog obdaništa i večito ispred visi celokupan kolektiv sa sve vaspitačicama, kuvaricama i čistačicama. *** ko čuva decu dok one puše i piju kafu? Ako je već zabranjeno pušenje, onda imaš pola sata pauze pa šnjari do mile volje a ne da od 8 sati, koliko je radno vreme, 4 sata pušiš napolju.
Takođe me nervira pušenje u kolima ili prostoriji u kojoj su prisutni nepušači (a posebno deca).
Sa druge strane ne branim gostima da zapale cigaretu jer mi je to glupo i nedomaćinski. Kad je već kod mene u gostima, treba da gostu bude prijatno.
 
Ja sam čak razmišljao da li će zakon o pušenju više ljudi odviknuti od cigareta, ili ih navući na cigarete, baš zbog tog izlaska napolje i uključivanja u tu grupu, u smislu onog što je Pšenica napisala.
 
Čekaj, one ribe što su mi svih ovih godina tražile upaljač u zadimljenim kafićima i diskotekama...one su me muvale?

Наравски! :worth: Па како баш тебе да запазе у задимљеним просторијама, где се од дима не види ни прст пред оком. Све је то смишљено и плански, од скрндеља се не тражи ништа, сви се боје да је то заразно! :)
 
Aj' što pušu i smrdu, nego što sedu na 'ladnom betonu!:sad2:
U mom okruženju jako malo ljudi puši, a pušači sa kojima ja imam kontakta su maksimalno uviđavni prema nama džangrizavim nepušačima.

Sve mogu da skapiram, ali trudnice koje puše i kasnije džame pored bebe...:eek::vudu:
 

Back
Top