Quantcast

Pusenje

Cigarete

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
nisam pusac ali nisam ni od onih kojima smetaju cigarete, jedino mi bitno da mi ne ide dim direktno u oci/nos jer me onda peku.
nije mi gadno da poljubim pusaca, mada nikad nisam ni imala nekog ko pusi stotine cigareta dnevno :neutral: a da je u cigaretama socijalni momenat je ziva istina, to sam i ja primetila, cim neko oce da zapocne komunikaciju trazi se upaljac.

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
a i ovde ljudi vise motaju duvan nego sto kupuju cigarete, a on daleko manje smrdi. osim toga cini mi se da tako manje popuse nego kutija-pusaci.
nego evo sad sused iznad pusi vutru zadimila mi se soba :sad2:

Poruka
6.295
ok mozda mislite da nije neki problem ali postaje sve veci..ono 90% riba pusi i sve to smrdi propada brzo..i nervozne su nestabilne previse zaludjene i nesigurne pa se kriju iza pljuga..misle da im daju neki smek zavodljivost sta li..cisto da vidim ima li ko da ne pusi posto se izbor suzava a ne vredi toliko biti tolerantan i spustati kriterijume
pocnu iz gluposti i dosade, a posle ne mogu da se ratosiljaju duvana

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.972
Ne pušim. Ne droZiram se. Ne pijem. Ali sam navučena na čokoladu:rumenko:

Elem, pušenje.
Ovaj novi zakaon o pušenju je čisto prodavanje testisa za bubrege. Šatro sektor za nepušače u restoranima a posle 5 minuta si ko dimljena haringa (smrdiš na dim).
I zaposleni više bleje napolju nego što rade. Na putu do posla prolazim pored jednog obdaništa i večito ispred visi celokupan kolektiv sa sve vaspitačicama, kuvaricama i čistačicama. *** ko čuva decu dok one puše i piju kafu? Ako je već zabranjeno pušenje, onda imaš pola sata pauze pa šnjari do mile volje a ne da od 8 sati, koliko je radno vreme, 4 sata pušiš napolju.
Takođe me nervira pušenje u kolima ili prostoriji u kojoj su prisutni nepušači (a posebno deca).
Sa druge strane ne branim gostima da zapale cigaretu jer mi je to glupo i nedomaćinski. Kad je već kod mene u gostima, treba da gostu bude prijatno.
Све преписујем...и чоколаду! ;)

И, као непушач, ја се залажем да се у институције врате просторије за пушење, јер је ово контрапродуктивно! Ко да је неко хтео да рекламира пушење, бокте! :roll: Сви стоје на улици: наставници пред школом, лекари пред амбулантом, трговци пред дућаном, васпитачице пред вртићем....и диме! :dash: Боље нек их затворе у неку просторију два са два - па нек се трују, ако им то чини задовољство, а не овако пред целим светом... Овако се само популарише пушење...:confused:

Poruka
6.295
Sa druge strane ne branim gostima da zapale cigaretu jer mi je to glupo i nedomaćinski. Kad je već kod mene u gostima, treba da gostu bude prijatno.
kako njima nije neprijatno da zadime stan u kom zive nepusaci? kome treba da bude neprijatno, tebi ili njima?
meni ne smeta da mi u stanu neko zapali cigaretu ili dve, ali ako dimi ko turcin, neka izadje na terasu i pusi koliko ga volja. nece posle on da luftira stan, pere zavese i sve ostalo. da volim duvan i sama bih pusila. i ne vidim u tome nista nepristojno. moja kuca, moje pravo da trazim da se ne dimi.

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.038
Nisam pušač, cigaretu sam probala sama u svojoj sobi iz radoznalosti i bacila tek načetu, nepotrošenu paklicu.

Kad sam nervozna, odem u šetnju sama ili prošetam psa, napravim par krugova biciklom ili, još bolje, odem na plivanje.

Postoji mnogo boljih načina da se čovek opusti i ukloni stres.

U zatovrenom to mogu biti knjiga, film, omiljeni topli napitak, kupka ili dugo tuširanje...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.701
znamo da mnogo ulažete na izgled, znamo da mnogo polažete na izgled...
ova tema nije za vas koje ne pušite...ova tema je za vas koje pušite...cigarete, da me neka ne shvati pogrešno...misim jesam sa ljisa, al nisam toko kvaran...
da vas pitam šta vi mislite s tim cigaretama...da li kukate o koži, o preranom starenju, o kvarenju zuba, zadahu iz usta sabajle i o svim nuspojavama pušenja, kako je to spojivo sa vašom željom misim težnjom i trudom oko starenja, da što duže odložite to koliko može, jel...misim kako se borite s tim...te dve suprotnosti kako spajate...?
nemoj da mi utrče modovi s komentarom imaš temu na pedefetu zdravlje...misim znam...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.