punjenje kertridža

InkJet firma u ulici Srpskih Vladara 4 i 29.nov., neznam broj.Oglas mozes naci u svetu kompjutera ili mikru.vecv 2 godine kod njih kupujem mastilo i sam punim.Cinjenica da se radi o istim kertridzima govori sama za sebe.
 
mshone:
InkJet firma u ulici Srpskih Vladara 4 i 29.nov., neznam broj.Oglas mozes naci u svetu kompjutera ili mikru.vecv 2 godine kod njih kupujem mastilo i sam punim.Cinjenica da se radi o istim kertridzima govori sama za sebe.
Jel' možeš da mi objasniš kako se to radi? Otprilike znam, ali nisam 100% sigurna, pa da ne bih nešto zeznula. :? Za svaki slučaj. Možeš slobodno da mi pošalješ objašnjenje na pp.
 
Da, nisam u bg.
Mislim da to kod mene nigdje nema, ali pokusacu jos malo da pogledam. Nedolazim cesto u bg, ali ako nenadjem ovdje kupicu u bg, sledecom prilikom kada dodjem...
2000 din, pa i nije skupo, to je oko 25€, a za 25€ meni ovdje napune 3 puta...... Tako da je bolje sam da punim
 
Kad odes i kupis, dobijes detaljno ilustrovano uputstvo, pa da ne gubimo vreme sada.Ima par detalja na koje treba obratiti paznju, a najvazniji je da poslednje iz sprica ne izadje vazduh u kertridz jer se onda neravnomerno trose boje.tj, dok jedna /zbog vazduga/ ne pocne da tece, ostale idu.Igla treba do kraja da udje i sl.Ma imas sve tamo.
 
mshone:
InkJet firma u ulici Srpskih Vladara 4 i 29.nov., neznam broj.Oglas mozes naci u svetu kompjutera ili mikru.vecv 2 godine kod njih kupujem mastilo i sam punim.Cinjenica da se radi o istim kertridzima govori sama za sebe.

Jeste reklama, ali su stvarno za klasu bolji od drugih i imaju radnju i negde kod Hale sportova, cini mi se u Studentskoj 8 ili 9. Takodej uz kupljen komplet ili bilo koju kolicinu dobija se i kratko odstampano uputstvo u boji gde je sve do detalja objasnjeno.
 
Posto se ja bavim punjenjem kertridza ali u Kuli i to veoma povoljno, prodajom American ink jet mastila po celoj Srbiji ,zanima me da li ste pronasli jeftinija pakovanja od sledecih:

CENE KOMPLETA ZA PUNJENJE KERTRIDŽA
Količina [mililitara] Opis Cena [dinara]

EKONOMIK PAKET 1
3 X 25 ml = 75 ml Komplet za punjenje kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 25 ml)
440 DIN

EKONOMIK PAKET 2
4 X 25 ml = 100 ml Komplet za punjenje crnog (black 25 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 25 ml)
560 DIN

EKONOMIK PAKET 3
1 X 50 ml + 3 x 25 ml = 125 ml Komplet za punjenje crnog (black 50 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 25 ml)
640 DIN

EKONOMIK PAKET 4
4 X 50 ml = 200 ml Komplet za punjenje crnog (black 50 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 50 ml)
960 DIN

EKONOMIK PAKET 5
4 X 100 ml = 400 ml Komplet za punjenje crnog (black 100 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 100 ml)
1.440 DIN

EKONOMIK PAKET 6
1 X 200 ml + 3 X 100 ml = 500 ml Komplet za punjenje crnog (black 200 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 100 ml)
1.680 DIN

EKONOMIK PAKET 7
4 X 150 ml = 600 ml Komplet za punjenje crnog (black 150 ml) i kolor kertridža (cyan, magenta, yellow 3 X 150 ml)
1.920 DIN

Ako želite da kupite pakovanje jedne ili dve boja, proverite cenovnik pakovanja jedne boje dat ispod. Ako želite komplet boja onda vam je isplativije da se opredelite za neki od Ekonomik paketa.

CENE PAKOVANJA JEDNE BOJE (Black, Cyan, Magenta, Yellow)
Količina [mililitara] Opis Cena [dinara]

50 ml Minimalna količina bilo koje boje koju možete da naručite 280 DIN
100 ml Bilo koje boje 520 DIN
150 ml Bilo koje boje - Novo u ponudi!!! 690 DIN
200 ml Bilo koje boje - Novo u ponudi!!! 810 DIN
250 ml Bilo koje boje 880 DIN
300 ml Bilo koje boje - Novo u ponudi!!! 990 DIN
400 ml Bilo koje boje - Novo u ponudi!!! 1.150 DIN
VEĆE KOLIČINE
500 ml Bilo koje boje 1.280 DIN
750 ml Bilo koje boje - Novo u ponudi!!! 1.700 DIN
1.000 ml Bilo koje boje 2.000 DIN
> 1.000 ml Bilo koje boje DOGOVOR !!!


U slucaju da ste ipak nasli jeftinije molio bih vas da mi javite na mejl!
Hvala unapred !
 
Mene interesuje punjenje Lexmark stampaca tacnije modela X1150 . On ima dva kertridza oznaka za crni je 17 , a za color 27 . U jednoj prodavnici sam video da kostaju 1800,00 din pa sto bih ih uzimao bolje da ih punim .
 

Back
Top