Pukovnik KGB , strikes again......

Па јеси кад немаш људе на правим местима него стално шириш мржњу око себе :)

Нема више било па прошло, један једини комад специјално чуван за гуруа. Ако ти затреба слична ствар најави се и реци колико лове имаш па можем да видимо нешто.
 
inagadadavida:
Danas je, oko 15 casova umro otrovani bivsi ruski spijun , uspevsi da izdiktira i potpise, pre smrti pismo , u kome tesko optuzuje Putina , za svoju smrt. Pismo je diktirao svojoj supruzi , a u prisustvu prijatelja i nje, ga je i potpisao.............
Kazu da covek na samrti ne laze...........
Putin, ex KGB pukovnik se nikada , eto , nije resio starih navika i hobija.......Rusija se ne menja, ostaje isti bastion samovlasca tajnih sluzbi i policija, likvidacija novinara i politickih protivnika.........Rusi jednostavno ne znaju drugacije.........

Mozda mafija vozi bolje automobile, mozda se sponzoruse oblace po poslednjoh modi, mozda vise stranaca seta Crvenim trgom.........ali, u biti , Rusija nije odmakla od ideologije koja joj je dala adekvatno ime , "Imperija zla"..........ni za Jotu.........

Razlog vise, da se Srbi jednom zauvek otkace laznog , a kobnog "bratskog " zagrljaja Rusije

Hm, da nije ovo vec bilo :confused:
A da, nije privuklo dovoljno paznje pa mora opet da se otvara :roll:
Nego da te toliko pogadja okupacija Iraka, na primer, kao petparacke spijunske pricice iz britanske zute stampe, imali bismo 10.000 tvojih tema svakodnevno. Ovako, srecom samo desetak dnevno.

Kad smo vec kod takvih tema, jesi citao ono da je Viktoriju Bekam silovao Elvisov klon, koji inace radi za KGB :D
 
marlon:
Па јеси кад немаш људе на правим местима него стално шириш мржњу око себе :)

Нема више било па прошло, један једини комад специјално чуван за гуруа. Ако ти затреба слична ствар најави се и реци колико лове имаш па можем да видимо нешто.

Ma da ipak nisi malo lagio , cim ne mozes da se setis koja bese cena, a koje godiste??
Ja, se , eto secam.........bilo mi mnogo smesno :wink:
 
Salvantis:
Hm, da nije ovo vec bilo :confused:
A da, nije privuklo dovoljno paznje pa mora opet da se otvara :roll:
Nego da te toliko pogadja okupacija Iraka, na primer, kao petparacke spijunske pricice iz britanske zute stampe, imali bismo 10.000 tvojih tema svakodnevno. Ovako, srecom samo desetak dnevno.

Kad smo vec kod takvih tema, jesi citao ono da je Viktoriju Bekam silovao Elvisov klon, koji inace radi za KGB :D


Ne........nemoj da pricas?? :confused: .....Kada?? :confused: :confused: :confused:
 
Tzar:
Ne znam shta vi mislite, ali vrlo je simptomaticno da VB prihvata sve protivnike Putina i Rusije. Nije bitno ko si i shta si. Mozes biti agent, ubica, cecenski koljac, bitno je samo da imas nesto da kenjas protiv Rusije. Cackanje mecke je uvek bio zaheban posao, pa me zato i ne cudi ovakav ishod. Shto se tice ovakvih ubistava mislim da to nije neka Putinova ili Ruska specificnost. Mosad je ovakve stvari odavno usavrsio, a i CIA nije daleko.

...gledala sam na BBC-ju neku Cecenku koja je sa toliko mrznje opisivala Ruse da bi svakom normalnom coveku odmah bilo jasno da je zena bolesna...npr. rekla je da ruski jezik uopste nije jezik nego kevcanje pasa i sl. gadosti...ja od tada pa na dalje BBC "preskacem" kao izvor informacija :)
 
Andreavk:
...gledala sam na BBC-ju neku Cecenku koja je sa toliko mrznje opisivala Ruse da bi svakom normalnom coveku odmah bilo jasno da je zena bolesna...npr. rekla je da ruski jezik uopste nije jezik nego kevcanje pasa i sl. gadosti...ja od tada pa na dalje BBC "preskacem" kao izvor informacija :)

Meni su oni Checheni odvratni, narocito od kada sam gledao neku emisiju o njihovim zverstvima, i od upada u onu skolu.................ali, yebiga, mozda su joj rusi pobili sve zivo............to se u Checheniji desava, ako nisi znala.............
 
inagadadavida:
Meni su oni Checheni odvratni, narocito od kada sam gledao neku emisiju o njihovim zverstvima, i od upada u onu skolu.................ali, yebiga, mozda su joj rusi pobili sve zivo............to se u Checheniji desava, ako nisi znala.............

...poenta je u tome da se u ratu mnoge ruzne stvari desavaju i da nekome ko je mentalno oboleo nije mesto u informativnoj emisiji...zbog njega samog...a i zbog gledalaca
 
marlon:
Убили Келија, научника-стручњака да срамота о Ираку не изађе не видело, а неће дупле агенте.

Ето ти га пример.

Побринули су се не само за Келија, већ и за Леди Дајану, па су јој потом приредили величанствену сахрану...
 
Свако нађе оно што тржи,тако то раде професионалци кратко али ебитачно...
А не као ови наши тзв.професионалци 60 метака по глави становника у центру града
нема тога него кишобран и боц,е сад што је овај двоструки мислио да може да рачуна на заштиту круне то су га они зај...што сад кукају рујама,ипак су енглези најстарија а неки кажу и најбоља служба на свету,ако се изузме мосад.
 
misoni:
Питање је колико информација о таквим догађајима доспе у медије...Ја мислим да већина страдања разних шпијуна бива ефикасно заташкана.:?:;)
Naravno. A plasira se ono šte je u trenutku pogodno. I onda se ribice pecaju i razglabaju... :roll:
 
misoni:
Питање је колико информација о таквим догађајима доспе у медије...Ја мислим да већина страдања разних шпијуна бива ефикасно заташкана.:?:;)

Ok, ali si dobro rekao :" pitanje je , koliko............"

Mi zato mozemo da diskutujemo samo o ovim slucajevima koje znamo.....za ostale, mozda je bilo hiljade takvih slucajeva, a mozda ni jedan.......to je vec nagadjanje.......
 
inagadadavida:
[/B]

Ne........nemoj da pricas?? :confused: .....Kada?? :confused: :confused: :confused:

када већ њих помену,
пронађен је Бекамов бмв у македонији у Скопљу приликом једне рације македонске полиције,исти је уредно регистрован на извесног албанд бизнисмена.Бекам неће возило од 100.000 јура каже платило осигурање и после ко је смислио ту превару са осигурањем ?
 
MAXIMUS !:
када већ њих помену,
пронађен је Бекамов бмв у македонији у Скопљу приликом једне рације македонске полиције,исти је уредно регистрован на извесног албанд бизнисмена.Бекам неће возило од 100.000 јура каже платило осигурање и после ко је смислио ту превару са осигурањем ?

A ti bi uzeo kola, na njegovom mestu, koja su jurcala makedonsko - albanskim autostradama???.......i jos , ako su majstori zakacili potkovicu na masku, i nanulice na retrovizor, i vozili u carapama...............ne bi , ni da mi ga poklone :D
 
Срећом,на западу се закони не мењају лако.И,углавном се поштују...:)8)Осигуравајућа друштва нису закон,као код нас,него морају да се равнају према закону!;)
 

Back
Top