Pucanje veza

pa kako ne kad im treba 10 god vise da odrastu i nikad ne postuju nikog..nesposobni su da vode o sebi racuna pa kako onda o drugom i da zive s nekim..mazohizam i shablon roditelja koji im nametnu pa prave greske u izboru partnera
 
Zašto veze tako često i brzo pucaju? Zašto ljudi tako malo ulažu u njih?
gde su najčešće greške? šta vam najviše smeta kod partnera?

Lako pucaju veze kod ljudi koji veze praktikuju kao ,,dobar dan" Tj olako ulaze u šeme i onda normalno da olako i izlaze.
Neko ko nije takva tip, čak i kada ima problema u vezi, to ne puca brzo.
 
Lako pucaju veze kod ljudi koji veze praktikuju kao ,,dobar dan" Tj olako ulaze u šeme i onda normalno da olako i izlaze.
Neko ko nije takva tip, čak i kada ima problema u vezi, to ne puca brzo.

ne kažem ja da nema dobrih veza, nego gledam oko sebe i vidim da je to sve solo, da te veze traju manje nego baterije u mom telefonu....
interesuje me šta vam to zasmeta kod partnera da više ne možete sa njim?
jel neko od vas razmišlja šta on pruža partneru? a ša traži od njega?
 
Zašto veze tako često i brzo pucaju? Zašto ljudi tako malo ulažu u njih?
gde su najčešće greške? šta vam najviše smeta kod partnera?

oke sada ozbiljno...mislim da u ovako duboko degradiranom i izmanipulisanom drustvu i ne treba postavljati takva pitanja, ljudi ne znaju sta hoce je odgovor na sva cetiri pitanja...plus mene zivcira, ta zenska nerazumljivost, kada joj sto puta kazes nesto i ona sto puta klima glavom da je shvatila i ti joj moras sto prvi put ponoviti, e to...i to vecina velika cura radi...
 
možeš ti i bolje



ne, ozb brate
nemam ti ja neki plan sad kao e gle onu tamo, sa njom cu da zasnujem vezu i bice moja po svaku cenu, resio sam decu da mi rodi

ne

udjemo u pricu pa sta bude, ako krene da smara i ispada tamo su joj vrata, bar zenskih ima kolko oces

niko ne mora da trpi nicija sranjja je moja poenta
 

Back
Top