Quantcast

Pucanje veza

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.466
pa kako ne kad im treba 10 god vise da odrastu i nikad ne postuju nikog..nesposobni su da vode o sebi racuna pa kako onda o drugom i da zive s nekim..mazohizam i shablon roditelja koji im nametnu pa prave greske u izboru partnera

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
Zašto veze tako često i brzo pucaju? Zašto ljudi tako malo ulažu u njih?
gde su najčešće greške? šta vam najviše smeta kod partnera?
Lako pucaju veze kod ljudi koji veze praktikuju kao ,,dobar dan" Tj olako ulaze u šeme i onda normalno da olako i izlaze.
Neko ko nije takva tip, čak i kada ima problema u vezi, to ne puca brzo.

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
Lako pucaju veze kod ljudi koji veze praktikuju kao ,,dobar dan" Tj olako ulaze u šeme i onda normalno da olako i izlaze.
Neko ko nije takva tip, čak i kada ima problema u vezi, to ne puca brzo.
ne kažem ja da nema dobrih veza, nego gledam oko sebe i vidim da je to sve solo, da te veze traju manje nego baterije u mom telefonu....
interesuje me šta vam to zasmeta kod partnera da više ne možete sa njim?
jel neko od vas razmišlja šta on pruža partneru? a ša traži od njega?

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
Zašto veze tako često i brzo pucaju? Zašto ljudi tako malo ulažu u njih?
gde su najčešće greške? šta vam najviše smeta kod partnera?
oke sada ozbiljno...mislim da u ovako duboko degradiranom i izmanipulisanom drustvu i ne treba postavljati takva pitanja, ljudi ne znaju sta hoce je odgovor na sva cetiri pitanja...plus mene zivcira, ta zenska nerazumljivost, kada joj sto puta kazes nesto i ona sto puta klima glavom da je shvatila i ti joj moras sto prvi put ponoviti, e to...i to vecina velika cura radi...

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
možeš ti i bolje

ne, ozb brate
nemam ti ja neki plan sad kao e gle onu tamo, sa njom cu da zasnujem vezu i bice moja po svaku cenu, resio sam decu da mi rodi

ne

udjemo u pricu pa sta bude, ako krene da smara i ispada tamo su joj vrata, bar zenskih ima kolko oces

niko ne mora da trpi nicija sranjja je moja poenta

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
ne, ozb brate
nemam ti ja neki plan sad kao e gle onu tamo, sa njom cu da zasnujem vezu i bice moja po svaku cenu, resio sam decu da mi rodi

ne

udjemo u pricu pa sta bude, ako krene da smara i ispada tamo su joj vrata, bar zenskih ima kolko oces

niko ne mora da trpi nicija sranjja je moja poenta
znači samo zbog seksa?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.