Pub "T!nejdzheri" vol 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam bas razumeo ovu poslednju recenicu, i na sta se odnosilo. Valjda jer sam dehidrirao, sad citam kako leciti mamurluk, a ja sam apsolutno sve pogresno uradio.. Nisam pio vodu, vitamine, juce sam pio 5 razlicitih vrsta pica, popio sam kafu cim sam ustao, OMG I'm gonna die!!!!!!

Ja ne osecam mamurluk uopste, retko kad i budem mamuran...mozda zato sto uzmem sokove i vodu da pijem k'o nenormalan i jedem k'o stoka...pojeo sam sve vrste prsuta i kobasica juce, poneli smo bili rostilj da pravimo, ali hebes rostilj pored prsute... :lol:

Ja se ne lešim nikad, al to je zato što me strah da ću se probuditi u nekoj kadi punoj krvi bez levog bubrega. :/

Sto bas levog uvek?
 
Kako sam se juce odvalio od pelinkovca, prvi put uzeo da pijem...odlican je... :mrgreen: Popio sam vise od pola flase, a pre toga pio pivo i malo vruce radze, nisam znao gde sam... :mrgreen:
Ja obožavam pelinkovac. :rumenko:
Ja ne osecam mamurluk uopste, retko kad i budem mamuran...


Sto bas levog uvek?
Ja nikad, ali nikad. :lol: Bez obzira na to koliko ili šta pijem, najgore što mi se dešava ujutro je mučnina, a ona nestane čim pojedem nešto. :lol:


Ne znam. :/

Nego, bilo mi dosadno neko vreme i uzmem sa drugom da napravimo sneska, ali ga unistise smradovi malo kasnije....postavicu sutra sliku da vidite umetnicko delo... :zelenko2:
Ovde padao sneg, i prestao čim sam ga ja videla. >.> Mamu mu.
 
Da li si to ti Sniki?
Ili samo tvoja šauma?

Ma sampon od paprike... :D

Kiflice, aj' pogodi sta sad jedem... :per:

Ja obožavam pelinkovac. :rumenko:

Ja nikad, ali nikad. :lol: Bez obzira na to koliko ili šta pijem, najgore što mi se dešava ujutro je mučnina, a ona nestane čim pojedem nešto. :lol:


Ne znam. :/


Ovde padao sneg, i prestao čim sam ga ja videla. >.> Mamu mu.

A ja obozavam tebe... :rumenko: Salim se.

Pa to, evo juce sam se bio komirao i sad mi nije nista...jedino sto mi se spava, ali to je od pesacenja po planini i ne spavanja uopste... xD

Saznaj... >.<

Postideo se... :rumenko: Kod nas je sipao samo tako, nije human ujopste... :P
 
captureyvz.png
 
A ja obozavam tebe... :rumenko: Salim se.

Pa to, evo juce sam se bio komirao i sad mi nije nista...jedino sto mi se spava, ali to je od pesacenja po planini i ne spavanja uopste... xD

Saznaj... >.<

Postideo se... :rumenko: Kod nas je sipao samo tako, nije human ujopste... :P
Znamo svi da se ne šališ. :P

Nespavanje se piše zajedno. :P

Crkni. >.<

Kod nas sad prvi put, i već digo ruke. -.-

A sto hoce da ga banuju>? Smorila si ga? :P

Trci, mozda ces ga stignuti, voz mu stize tek u 5, ima vremena... :/
Moguće, umem ja to. :/

I ja stignem, i kažem "Oh, Math, ne ostavljaj me! Ne mogu da živim bez tebe!", a on meni "Oprosti mi Sleepy, neću nikad više", i na belom konju odjašemo u suton, blabla. :lol:
Zapravo sam gledala film koji se tako završava, kaubojski neki. O.o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top