psihoanaliza

Ne moramo bas svuda da guramo nos, ali si ipak otvorila temu u kojoj trazis da poveca grupa dokonih forumskih diletanata proizvoljno daje ocenu psihickog profila ostalih korisnika?
Ni juce sa temom o polthronu, ni danas sa ovom - nisi uklavirila da je to nesto sto predstavlja guranje nosa tamo gde mu nije mesto.
Mislim, nisi ti zlonamerna, zelis samo najbolje, ljubav, salu i smeh; ali ipak... nije u redu.

Svejedno, koliko god da mi je drago kad se dvoje forumasa smuvaju, jer to u neku ruku smatram licnim uspehom i znakom da nisam zalud tracio vreme po forumu - toliko me dusa boli kad saznam da su raskinuli i da sav nas forumaski trud nije urodio plodom.
Tuga brate.

pa da te oraspoložim...
evo ja se udajem za moju forumsku ljubav :heart:
 
pozdrav.gif
 
za Bogarta mislim da je pravi gospodin
to nije dijagnoza, ni psihoanaliza, samo moje mišljenje, eto na to sam ustvari i mislila kada sam postavljala temu, ali ste se preozbiljno, uhvatili za reč psihoanaliza, koju sam ja vrlo nepromišljeno upotrebila
 
za Bogarta mislim da je pravi gospodin
to nije dijagnoza, ni psihoanaliza, samo moje mišljenje, eto na to sam ustvari i mislila kada sam postavljala temu, ali ste se preozbiljno, uhvatili za reč psihoanaliza, koju sam ja vrlo nepromišljeno upotrebila

"Samouka je jedna vrlo nepromishljena osoba koja lako srlja u avanturu i brzopleto ulazi u nevolje" :P
 
i još nešto, ovde sam naletela na dosta prave gospode Haar-a, Dragana, ljudi sa Književnosti, LAcida...
i devojaka pravih lafica -lavina, oljica,skakutalo... nemoj da se neko ljuti što ga nisam nabrojala, ima vas jako mnogo...
 
za Bogarta mislim da je pravi gospodin
to nije dijagnoza, ni psihoanaliza, samo moje mišljenje, eto na to sam ustvari i mislila kada sam postavljala temu, ali ste se preozbiljno, uhvatili za reč psihoanaliza, koju sam ja vrlo nepromišljeno upotrebila

ne ocavaj crna mambo to su samo pizze i ku.cine :D
 
a Borac je jedan ženski vitez
ima i nervoznih, bezobraznih...ali svi imamo svoje razloge
koliko puta meni dođe da sve oteram do sto đavola, pa bi mi možda bilo najlakše da se ovde istresem..
 

Back
Top