psihoanaliza

hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe
za tebe se samo jedna stvar sa sigurnoscu moze reci - optimista si :D
i jos mi se svidelo sto si vrlo uljudno reagovala na neko pljuvanje na nekoj temi.

a o psihoanalizama na forumu - slaaaabo. oni koji krenu u to uglavnom opisu sebe... posredno.
ne umem da psihoanaliziram, mogu da vidim samo ono iz aviona uocljivo. :heart:
 
ne moramo baš svuda da guramo nos
Ne moramo bas svuda da guramo nos, ali si ipak otvorila temu u kojoj trazis da poveca grupa dokonih forumskih diletanata proizvoljno daje ocenu psihickog profila ostalih korisnika?
Ni juce sa temom o polthronu, ni danas sa ovom - nisi uklavirila da je to nesto sto predstavlja guranje nosa tamo gde mu nije mesto.
Mislim, nisi ti zlonamerna, zelis samo najbolje, ljubav, salu i smeh; ali ipak... nije u redu.

Svejedno, koliko god da mi je drago kad se dvoje forumasa smuvaju, jer to u neku ruku smatram licnim uspehom i znakom da nisam zalud tracio vreme po forumu - toliko me dusa boli kad saznam da su raskinuli i da sav nas forumaski trud nije urodio plodom.
Tuga brate.
 
ja nemam ni jednu forumsku (osim ono da sam isfrustrirana i to, al to se ne računa)
al imam jednu iz rl na tri strane
=D
Imam i ja. Kad sam išao na regrutaciju proglasili me nesposobnim, kažu da sam preterano agresivan i ne baš preterano stabilan. A baš sam imao želju da služim.

Ozbiljno

Takođe sam imao i najviši IQ od sve dece.
 

Back
Top