psihoanaliza

pojma
jedva čekam da neko krene da me psihoanalizira, tako možda i saznam
biće da sam zato ovde


jedan od naših članova, kaže da je iz ovog razloga ovde, hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe
...aaaaa pa ja to stalno radim....
...ali me niko ne sluša...:whistling:
 



a096.gif
...




a200.gif
 
pojma
jedva čekam da neko krene da me psihoanalizira, tako možda i saznam
biće da sam zato ovde


jedan od naših članova, kaže da je iz ovog razloga ovde, hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe

Ako hoces da te analiziram da uradim to profi.Dodjes kod mene i legnes na kauc.Da te opustim. A posle mogu i da te uznemirim ako zelis.
 
samouka je umiljata lavica, vrlo ranjiva, samo bi se grlila, mazila ili grizla (jadan ja), vrlo sexy, mashtovita, multitalentovana osoba, inache multi persona, transformishe se u roku od 1h iz lepotice u zver. U njoj postoji najmanje 10-ak osoba (mislim da sam upoznao i skapirao tek 3-4 njena oblika, i svi mi se dopadaju vrlo)!!! Chini mi se da me VOLI !!!
Rolnica mi je zanimljiva i pomalo luckasta,m uvek me razveseli !!!
Eva Braun i rolnica mi deliju kao klonovi...
kraljica je vrlo promucurna, Minon opichen na svoj nachin ....

E sada lista nepozeljnih je veoma duga i ne bi da pljujem nikoga (tako me vaspitali) !!! :whistling:
 
Poslednja izmena:
samouka je umiljata lavica, vrlo ranjiva, samo bi se grlila, mazila ili grizla (jadan ja), vrlo sexy, mashtovita, multitalentovana osoba, inache multi persona, transformishe se u roku od 1h iz lepotice u zver. U njoj postoji najmanje 10-ak osoba

Отприлике и "виртуелно" оставља такав утисак... само, ти не говориш (само) на основу форумског appearance-а.

Поздрав.
 
pojma
jedva čekam da neko krene da me psihoanalizira, tako možda i saznam
biće da sam zato ovde


jedan od naših članova, kaže da je iz ovog razloga ovde, hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe

evo shojo maho
nema mnogo prijateljica, povučena je, pomalo stidljiva, na forumu priča ono što nikad ne bi u rl
 

Back
Top