Psiho test-psyscho killer

POP Mare:
Кулиража:
d4ch4:
milicaanchy:
Meni je 4100 bez digitrona 8)
Na jednom sajtu pishe da sve NORMALNE osobe, prosechne inteligencije, treba da dobiju 5000. Samo ometeni i senilni dobijaju 4100. To je zbog amfilo-scefalkisa.
8)
Aman ljudi sta lupate? Kakve veze ima inteligencija sa ovime?
Ako znas prosto racunanje i pazljivo pogledas dobices normalan rezultat.
NA istom ovom primeru retko ko bi dobio pravi rezultat da racuna, a da ne zna da je neki fazon. Ovako pogledas i lagano sracunas.

U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
Nemoj da se nerviras bre :wink:
Ma on mora da je od onih sto je dobio 4100...
 
Master_Chief:
POP Mare:
Кулиража:
d4ch4:
milicaanchy:
Meni je 4100 bez digitrona 8)
Na jednom sajtu pishe da sve NORMALNE osobe, prosechne inteligencije, treba da dobiju 5000. Samo ometeni i senilni dobijaju 4100. To je zbog amfilo-scefalkisa.
8)
Aman ljudi sta lupate? Kakve veze ima inteligencija sa ovime?
Ako znas prosto racunanje i pazljivo pogledas dobices normalan rezultat.
NA istom ovom primeru retko ko bi dobio pravi rezultat da racuna, a da ne zna da je neki fazon. Ovako pogledas i lagano sracunas.

U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
Nemoj da se nerviras bre :wink:
Ma on mora da je od onih sto je dobio 4100...
:lol:
 
Кулиража:
d4ch4:
milicaanchy:
Meni je 4100 bez digitrona 8)
Na jednom sajtu pishe da sve NORMALNE osobe, prosechne inteligencije, treba da dobiju 5000. Samo ometeni i senilni dobijaju 4100. To je zbog amfilo-scefalkisa.
8)
Aman ljudi sta lupate? Kakve veze ima inteligencija sa ovime?
Ako znas prosto racunanje i pazljivo pogledas dobices normalan rezultat.
NA istom ovom primeru retko ko bi dobio pravi rezultat da racuna, a da ne zna da je neki fazon. Ovako pogledas i lagano sracunas.

U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
mozesh li mi reci kojim knjigama. do sad sam prochitao mnogo psiholoshkih knjiga i ni u jednoj nisam naletio na jedan primer, a kamoli namilion...

poz.
 
d4ch4:
Кулиража:
U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
mozesh li mi reci kojim knjigama. do sad sam prochitao mnogo psiholoshkih knjiga i ni u jednoj nisam naletio na jedan primer, a kamoli namilion...

poz.
nisi našao, ali to sigurno znaš... još jedan dokaz da je ljudski mozak nesavršen! :) :wink:
 
LPhoklica:
d4ch4:
Кулиража:
U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
mozesh li mi reci kojim knjigama. do sad sam prochitao mnogo psiholoshkih knjiga i ni u jednoj nisam naletio na jedan primer, a kamoli namilion...

poz.
nisi našao, ali to sigurno znaš... još jedan dokaz da je ljudski mozak nesavršen! :) :wink:

nisam nasho jer nema.
mislim nije bilo u onimm koje sam ja chitao.
 
Ratka_:
Ne mora da znaci da uvek alat asocira na cekic, pa ima i jos nekih u ovoj temi koji nisu pomislili na njega
Nisu pomislili oni koji se cesce susrecu sa alatom. A oni koji ne pipaju te stvari su pomislili na cekis, ostali na ono sto cesto koriste. Prosta psihologika.
@d4ch4
Sad ne mogu da se setim naziva, ali cu pogledati sutra i reci cu ti tacan naziv i pisca.
Sve se odnosi na te opticke varke.
Npr imas sto i iskosen sto i pitanje koji je duzi. Skoro svi ce reci da je taj iskoseni, a kad se izmeri lenjirom, vidi se da su iste duzine i sto je najgore oba su kvadrati.

Onda neke nasarani crtezi bez ikakve veze i isprekidani, a na drugoj slici isti ti crtezi ali je mastilo prosuto po njima.
Svi koji gledaju prvi primer reci ce da je nesto bez veze, a za drugi primer da je to prosuto mastilo preko slova B itd.
 

Back
Top