Psiho test-psyscho killer

Sabiranje 4.100 (dobro mi ide matematika)
Fazon sa F-ovima sam znao od ranije tako da to nije bitno. I ne bih rekao da je neko genijalac ako uoci svih 6 jer je to prosta opticka varka za oko, kao i ovo racunanje.
A od alata sam pomislio na sivi srafciger jer slican cesto koristim.
Mada ovo zadnje zaista ne kontam u cemu je fazon ali znam da se u svetu 2% ljudi moze pohvaliti da ima veci IQ od 156, a ja bas i nisam u to siguran.
 
Кулиража:
Fazon sa F-ovima sam znao od ranije tako da to nije bitno. I ne bih rekao da je neko genijalac ako uoci svih 6 jer je to prosta opticka varka za oko, kao i ovo racunanje.

Slažem se.
Sad si genijalac, jer to uočio... šta ako si 10 minuta brojao i proveravao?

Кулиража:
A od alata sam pomislio na sivi srafciger jer slican cesto koristim.
Naravno, meni najlogičnije izgleda da pomisliš na onaj alat one boje koji najčešće koristiš.
 
pomislila sam crveni cekic.Ali kako??
Ipak,cini mi se da sam ranije(ali mnogo ranije)resavala ovaj test i da mi je to bilo negde...u podsvesti...
ali cini mi se da sam i onda zamislila crveni cekic...ili...ma,ne secam se vise...

a za ostala pitanja...zao mi je sto ne pripadam drustvu genijalaca sa foruma :oops:

pozdrav :D
 
Tinar:
U prvom testu sam izrachunala 5000 :oops: i nisam mogla da verujem da je drugachije. U drugom sam izrachunal svih 6 (ne lazem, majke mi mile) a u poslednjem sam pomislila na plavi chekic. :lol: Eh, mnogo mi se svidja... :lol:
juche sam ovaj test dao jednom choveku koji je u dvadesetoj godini imao iq 184 (ima ono iz mense da je tamo reshavao test...bla,bla...znachi provereno 184). chovek je na prvom testu sabrao 5000, na drugom pronashao 5f, a na 3 crvenu shtanglu. Sada taj chovek ima 45 godina....iq bi trebao da mu bude...oko 160. Chovek ladno zna da ti ispricha svee vezano za termodinamiku, mashinske elemente, mashinske materijale, mehaniku..itd,itd...Zna chak bolje i od profesora. radi tuning automobila...znachi nishta tolko vezano za ove predmete.


tako da nemojte se mnogo uzdizati vi genijalci :twisted: ...ovaj lagati :lol:
Dobro, moguce je srachunati 4100, pronaci 6f...i sve to...ali ako prvo pogledate komentare,pa tek onda uzmete da reshavate test.
 
d4ch4:
milicaanchy:
Meni je 4100 bez digitrona 8)
Na jednom sajtu pishe da sve NORMALNE osobe, prosechne inteligencije, treba da dobiju 5000. Samo ometeni i senilni dobijaju 4100. To je zbog amfilo-scefalkisa.
8)
Aman ljudi sta lupate? Kakve veze ima inteligencija sa ovime?
Ako znas prosto racunanje i pazljivo pogledas dobices normalan rezultat.
NA istom ovom primeru retko ko bi dobio pravi rezultat da racuna, a da ne zna da je neki fazon. Ovako pogledas i lagano sracunas.

U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
 
Кулиража:
d4ch4:
milicaanchy:
Meni je 4100 bez digitrona 8)
Na jednom sajtu pishe da sve NORMALNE osobe, prosechne inteligencije, treba da dobiju 5000. Samo ometeni i senilni dobijaju 4100. To je zbog amfilo-scefalkisa.
8)
Aman ljudi sta lupate? Kakve veze ima inteligencija sa ovime?
Ako znas prosto racunanje i pazljivo pogledas dobices normalan rezultat.
NA istom ovom primeru retko ko bi dobio pravi rezultat da racuna, a da ne zna da je neki fazon. Ovako pogledas i lagano sracunas.

U nekim knjigama vezanim za psihologiju ima milion ovakvih primera kako je ljudski mozak nesavrsen.
Nemoj da se nerviras bre :wink:
 

Back
Top