"Prvo dolazi Džonson, pa Tramp"

Amerika polako postaje Srbija u demokratiji. Ako si recimo poznati glumac nećeš dobiti ulogu u filmu zato što si za Trampa. Na YouTube kada su bili izbori mogao si trampa da ismejavaš do mile volje video protiv Trampa ti je normalno zarađivao, a ako je video bio protiv Hilari video ti nije zarađivao novac. Sa je situacija još gora. Demokrate otvoreno pozivaju na nasilje. Otvoreno propagiraju stav da ako je nazi ili Trampovac sasvim je ispravno da te neko šutne na ulici ili da te udari pesnicom u glavu. A šta je sa šrvim amandmanom? Gde je sloboda govora i mišljenja do skoro bila svetinja u Americi? Nestala je kao dinosaurus. Demokrate su kao sveci, a onda neki njihov predstavnik povremeno biva uhvaćen kao pedofil i zlostavljač dece.
 
SENZACIONALNO! TRAMP I PUTIN STIŽU U BEOGRAD: Prvi susret predsednika u Srbiji
POLITIKA
18.01.2017. 21:20h

Istorijski susret dva najmoćnija svetska političara, novoizabranog predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa i predsednika Rusije Vladimira Putina, verovatno će biti organizovan usred Beograda, saznaje Kurir!

https://www.kurir.rs/vesti/politika...-susret-predsednika-u-srbiji-citajte-u-kuriru
nije lepo da otimas Eremiti hleb od usta,posao kopir masine je njegovo zaduzenje
 
Come at me bro.

giphy.gif

Ovo kod nas kada bi neki voditelj isto to uradio sa kosom nekom politikantu, ovaj bi ga zveknuo ...
 
Haha. Izgleda da sam bio dobar analitičar kada sam na temi -Бугарски премијер: Трамп да престане да нас доживљава као очајну супругу https://forum.krstarica.com/threads...-da-nas-dozivljava-kao-ocajnu-suprugu.898205/ - koju sam otvorio 27.11.2019. godine napisao sledeće:

"Otvorio sam temu ne toliko zbog ove izjave Borisova Trampu već zbog nekih stvari koji se tiču i Srbije. Po pisanju bugarskih medija Turski tok je opstao uz neke nedefinisane stavove koji se mogu pročitati između redova iz zajedničke izjave koju su posle sastanka potpisali Borisov i Tramp. Osim toga Tramp je izjavio da će posetiti Bugarsku ako ga Bojko pozove. Bojko ga je pozvao i u bugarskim medijima se spekuliše da će Tramp posetiti Bugarsku najverovatnije na proleće sledeće godine. Obećao je da će u Bugarsku doći i najverovatnije tada doneti vest da im se ukidaju vize za Ameriku, možda i da otvori gasovod između Bugarske i Grčke i verovatno potpiše neke ugovore u vezi ekonomske, vojne i energetske saradnje dogovorene na sastanku između njega i Borisova. Ne verujem da će dolaziti u ovaj deo Evrope da poseti samo Bugarsku. Da li je i poseta Srbiji izvesna? Da li do proleća sledeće godine treba da se reši problem sa Kosovom onako kako Amerikancima odgovara kako bi Tramp u predizbornoj godini došao i ubrao političke poene predstavljajući se kao neko ko je rešio taj problem? Videćemo da li sam dobar analitičar. "

Iako su mnogi na toj temi bili skeptici po pitanju Trampove posete Srbiji izgleda da ipak ima nešto u mom osećaju šta se to iza brda valja.

Boris Džonson je takođe najavio da će posetiti Bugarsku sledeće godine kada se u Sofiji održava sastanak država sa Balkana i Nemačke, Francuske, Italije, Austrije i Velike Britanije tzv.Berlinski proces. Pretpostavljam da će tada posetiti i Srbiju.
 

Back
Top