Prvi put?

Mogu ti reci Ana da mi je tvoja generacija slaba tacka upravo prvi put mi je bilo verovala ili ne sa devojkom tvog godista ona je imala 16 a ja 22 i to se dogodilo pod vedrim nebom jer je bilo leto ali smo nastavili u njenoj sobi bilo je nezaboravno....Verovatno ce mnogi reci da je kasno ali iskreno cekao sam osobu koja cemi se zaista svideti nisam mogao to da uradim sa bilo kojom devojkom i cekanje se isplatilo....
 
neo21:
:arrow: 01.Koliko ste imali godina kad ste prvi put vodili ljubav?
:arrow: 02.Gde ste vodili ljubav prvi put na kom mestu?

01. 14- prevarilo me na brzinu devojče 2 godine starije od mene.
02. U školi, u kabinetu za biologiju, na stolu okruženi teglama sa zmijama, žabama i sl. Čista romantika!




:arrow: Nebih se nimalo zalio da je mene prevarilo tako neko devojce!!!!
 
1.15

2.spavaća soba roditelja čovijeka koji je napravio žurku i to na hrpi kaputa i jakni koji su bili nabacani na bračni krevet netom pomenutih.

P.S. treba li da napomenem da su neki sa žurke otišli u uflekanoj jakni :)
 
Espanol:
neo21:
:arrow: 01.Koliko ste imali godina kad ste prvi put vodili ljubav?
:arrow: 02.Gde ste vodili ljubav prvi put na kom mestu?

01. 14- prevarilo me na brzinu devojče 2 godine starije od mene.
02. U školi, u kabinetu za biologiju, na stolu okruženi teglama sa zmijama, žabama i sl. Čista romantika!
DO 15 GODINA JE OSNOVNA PREKO SREDNJA SKOLA.ILI JE ONA PONAVLJALA ILI SI TI KRENUO 2 GODINE RANIJE U SKOLU.DA TI MALO NE LAGIS,A?
 
Truman:
Espanol:
neo21:
:arrow: 01.Koliko ste imali godina kad ste prvi put vodili ljubav?
:arrow: 02.Gde ste vodili ljubav prvi put na kom mestu?

01. 14- prevarilo me na brzinu devojče 2 godine starije od mene.
02. U školi, u kabinetu za biologiju, na stolu okruženi teglama sa zmijama, žabama i sl. Čista romantika!
DO 15 GODINA JE OSNOVNA PREKO SREDNJA SKOLA.ILI JE ONA PONAVLJALA ILI SI TI KRENUO 2 GODINE RANIJE U SKOLU.DA TI MALO NE LAGIS,A?

ma ne cepidlaci! sto te boli tuki i ako laze!
 
DedaMraz:
iggymag:
1. 21.5 :(
2. Kod njene babe u gajbi(baba bila odsutna :lol: )...bilo je superishka...nije mi verovala za prvi put :lol:

Babo*ebac. samo mi nije jasan onaj deo "baba je bila odsutna"

E shta se tebi vrzma po glavi...mnogo si se nagledao koje chega pa ti ne izlazi iz glave...obrishi usta nakon toga :twisted:

Da je baba bila prisutna, otishli bi kod moje babe na 40m uzbrdo(tako mi brdo neravno)...al` lepshe je kad dash gol u gostima...pogotovo kad je prvi put :twisted: :wink:
 
Volim seks, i rado ga se secam :lol:

Ali se prvog puta vrlo tesko secam... 17 godina, skoro mrtav pijan na jednoj kucnoj zurci... al' ne mogu da se setim cija je soba bila i da li je bilo jakni ispod nas :oops:

eh, kako se nekad dobro piloooooo... ;)
 

Back
Top