Prva žrtva malih boginja u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1443679_mladen-sarcevic-skupstina-srbije-foto-youtube-printscreen_ls-s.jpg


Podržao bih oštrije sankcionisanje roditelja koji ugrožavaju svoju decu nevakcinisanjem,
kao što je to slučaj u civilizovanom svetu, gde se deca oduzimaju roditeljima



E moja civilizacijo... Vaistinu Rajh!
 
Poslednja izmena:
15. ŽRTVA MALIH BOGINJA U SRBIJI U Nišu preminula beba od 11 meseci, pre toga bila potpuno zdrava

Jedanaestomesečna beba iz Doljevca peta je žrtva malih boginja u Nišu, a 15. u Srbiji. Devojčica je umrla u četvrtak usled komplikacija izazavanih malim boginjama na Dečijoj internoj klinici u Kliničkom centru u Nišu.

Pre nego što je obolela od malih boginja, beba je bila potpuno zdrava bez hroničnih bolesti.

Telo je poslato na obdukciju, pretpostavlja se da je u pitanju infekcija srčanog mišića, a sa Torlaka je stigao nalaz čime je i potvrđeno da je dete imalo virus malih boginja.


Spavate li mirno antivakseri?
 
Jadne činjenice. I ovo su činjenice: http://www.alo.rs/devojcica-preminula-jer-hitna-nije-imala-vozilo/122015 . :rida:

Na žalost, ima dosta onih koji brane ovakve poteze "lekara". Kretenokratija.

- - - - - - - - - -

Zoki brate jel vidis ti sta mafija radi i koliko je beba spremna da zrtvuje ne bi li unela paniku i ostvarila profit

Ih bro, pa znam. Šta su meni radili lekari kad sam bio u bolnici, kao mali. Jedva sam ostao živ. Zato sam uzeo svoje zdravlje u svoje ruke i nisam imao povišenu temperaturu od 1988. Ne dam im ni kinte. Ma ne dam im ništa.
 
Ima ih koji brane, pa čak i podržavaju. I to ovde. Iskorenjena bolest? Ako se pojavila znači da nije iskorenjena. Uzrok je žderanje GMO kobasica i salama od svinjskih creva i tumora, što vise i trule godinama po mesarama, kao i ostale industrijske "hrane". :bljak: Kad bi se svi zdravo hranili i živeli zdravo niko ne bi bio bolestan. Ja se nikako ne mogu razboleti. Povišenu temperaturu nisam imao od 1988. Nisam njihov klijent, niti ću ikada biti. Ne dam im ni kinte. I tačka.
 
Ko ih brani i podržava, daj mi njegov nick?

Morbile nisu iskorenjena bolest nego eliminisana, novinari ne razumeju terminologiju. Jedina iskorenjena bolest je variola, morbile bi mogli da iskorenimo da nije idiota koji ih smatraju "prijateljima" a plaše se imaginarnih "toksina" iz vakcina, ne znajući ni šta termin "toksin" znači.
 
Oni koji pravdaju "lekarske greške". Videli smo ovde. Neću da se raspravljam pa da budem banovan.

Novinari me ne zanimaju. Plaše se samo kukavice. A budale bolesti smatraju za "prijatelje". Nemam ništa sa pomenutim. Ne zanima me uopšte. Samo se protivim prisili. Mene nijedan jedini lekar ne sme da takne. Ne dam im ništa i neću da imam bilo šta sa njima. I tačka.
 
Oni koji pravdaju "lekarske greške". Videli smo ovde. Neću da se raspravljam pa da budem banovan.

Novinari me ne zanimaju. Plaše se samo kukavice. A budale bolesti smatraju za "prijatelje". Nemam ništa sa pomenutim. Ne zanima me uopšte. Samo se protivim prisili. Mene nijedan jedini lekar ne sme da takne. Ne dam im ništa i neću da imam bilo šta sa njima. I tačka.

Nedaj boze da ti zatrebaju.
 
Znači opet lažeš. Daj nam nick onoga ko opravdava lekarske greške, citiraj taj post, niko neće da te banuje zbog toga. Naravno da to nećeš da uradiš jer si po običaju napisao neistinu.

Zašto lažeš? Ti si lično opravdavao "lekarske greške" ovog tipa (to što neće da pošalju kola hitne pomoći bolesnom detetu). Kako ko pravo govorio - tako imao pameti i zdravlja. Nina je obrisala post, a banovala nas obojicu. Neću više da budem banovan zbog tebe. Ne zanimaš me uopšte.

- - - - - - - - - -

Nedaj boze da ti zatrebaju.

Piše se "ne daj" a ne "nedaj". Da, ne daj bože. Ako bi mi trebali pre mbih crkao nego otišao kod njih. Ne dam im ni kinte.
 
Zašto lažeš? Ti si lično opravdavao "lekarske greške" ovog tipa (to što neće da pošalju kola hitne pomoći bolesnom detetu). Kako ko pravo govorio - tako imao pameti i zdravlja. Nina je obrisala post, a banovala nas obojicu. Neću više da budem banovan zbog tebe. Ne zanimaš me uopšte.

- - - - - - - - - -



Piše se "ne daj" a ne "nedaj". Da, ne daj bože. Ako bi mi trebali pre mbih crkao nego otišao kod njih. Ne dam im ni kinte.

Pise se"bih",a ne "mbih".
 
Pise se"bih",a ne "mbih".

Tačno. Ja sam pogrešio u kucanju, u brzini, a ti grešiš stalno na istim mestima.

- - - - - - - - - -

Zoki, ti si meni pominjao da neki opravdavaju greške, dakle nisi na mene mislio. Sada sam ja u pitanju ali eto, Nina obrisala post? Kako prikladno. Sram te bilo.

Pa šta. Da, pravdao si "lekarske greške" sa smrtnim ishodom, pa čak i to gde nisu hteli da pošalju kola hitne pomoći na teren. Da, Nina obrisala i banovala nas. Prikladno ili neprikladno, diskutabilno je. Ne znam za sram, jer nisam vernik. Srami se u svoje ime. I izbegavaj da ćaskaš sa mnom, jer me uopšte ne zanimaš.
 
Lažeš Zoki, opet lažeš. Zašto to radiš kad shvataš da ti to ne prolazi? Ako nemaš dokaz da sam nesto napisao nemoj da me optužuješ jer se to zove kleveta. Lažov si Zoki, ko zna koliko puta si to pokazao i nema razloga da ti se veruje na reč.

Ubuduće uradi skrinšot kad nešto napišem pa vitlaj time. Nemoj ove bedne fore da mi prodaješ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top