Prva sam se javila i...

Jagodica55

Početnik
Poruka
5
Pozdrav.
Zaljubila sam se u momka pre dve godine, i bilo bi tu materijala da se nešto desi da ja nisam posle ,,nekoliko" čašica posegla za telefonom, javila se prva, prakticno me nije ni poznavao, i onako pošteno sve ukakila. Za divno čudo nisam gutala slova, ali zato je sadržaj boli glava. Najjače je što je on u početku i pisao, ali kako sam sve više kenjala rekao je da zaista ne može takvu osobu. Ljudi, on nije znao da sam pijana, nisam bila toliko, ali dovoljno da lupetam. E, sad, iako je prošlo dve godine, zaista sam zadržala osećanja prema njemu, i besna sam na sebe što je stekao potpuno pogrešan utisak o meni, zbog mog nepromišljenog poteza. On ne zna kroz šta sam tada prolazila. Popila sam da mi bude lakše, a da stvar bude gora, prvi put sam se tada napila. Htela bih da zna kakva sam zapravo, da popravim utisak, da dobijem drugu šansu. Da mu se prva javim, ponovo, ni u snu, a ne znam kako drugačije možemo otpočeti kontakt. Da li imate neki savet, osim da zaboravim na njega?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.497
Pozdrav.
Zaljubila sam se u momka pre dve godine, i bilo bi tu materijala da se nešto desi da ja nisam posle ,,nekoliko" čašica posegla za telefonom, javila se prva, prakticno me nije ni poznavao, i onako pošteno sve ukakila. Za divno čudo nisam gutala slova, ali zato je sadržaj boli glava. Najjače je što je on u početku i pisao, ali kako sam sve više kenjala rekao je da zaista ne može takvu osobu. Ljudi, on nije znao da sam pijana, nisam bila toliko, ali dovoljno da lupetam. E, sad, iako je prošlo dve godine, zaista sam zadržala osećanja prema njemu, i besna sam na sebe što je stekao potpuno pogrešan utisak o meni, zbog mog nepromišljenog poteza. On ne zna kroz šta sam tada prolazila. Popila sam da mi bude lakše, a da stvar bude gora, prvi put sam se tada napila. Htela bih da zna kakva sam zapravo, da popravim utisak, da dobijem drugu šansu. Da mu se prva javim, ponovo, ni u snu, a ne znam kako drugačije možemo otpočeti kontakt. Da li imate neki savet, osim da zaboravim na njega?
Zaboravi i sad se ne javljaj ni jednom momku prva. Nema veze sto si bila prvi put pijana i sto si ga svakako smorila pricom. Bitno je da se ne javljas prva nikad!

Oshov Magarac

Zainteresovan član
Poruka
154
Pozdrav.
Koko ti je godina? 17, 19? :)
Ne postoji pogresan utisak. Kad neko malo popije on je tada iskren i bas je onakav kakav zaista jeste. Ti zelis da popravis utisak! - To znaci da zelis da on sada dobije lazni utisak...Nego prosle su 2 godine , a ti josuvek mislis na njega? :fdlan:
Ali nije bitno ni to. Nego zelis da ga kontaktiujes a kazes ni u snu ne bi prva da mu javis! To govori samo kako si nezrela i sebicna osoba.
Savet: Javi mu, pisi mu. Ti si ta koja ga misli. A ako ti ego zaista ne dozvoljava ni u snu da mu se prva javis onda drugi savet je da se molis Bogu da ga natera da ti se on prvi javi :D

gost 433281

Ističe se
Poruka
2.554
Vidim da si klinka, svi smo te faze prošli u svoje vreme. Moj ti je savet da ga startuješ uživo, pošto predpostavljam da znaš sve o njemu gde se kreće, i šta bude, biće. Ili ćete otići na piće i razgovor i bleju, ili ćeš popiti korpu. Ako i popiješ korpu, navikni se na to. Neće ti biti prva u životu. Telefon, fejs, i te gluposti zaboravi. Od te priče i od tog muvanja nema ništa.

Macan

Legenda
Poruka
62.415
Ne postoji pogresan utisak. Kad neko malo popije on je tada iskren i bas je onakav kakav zaista jeste. Ti zelis da popravis utisak! - To znaci da zelis da on sada dobije lazni utisak...Nego prosle su 2 godine , a ti josuvek mislis na njega? :fdlan:
Ali nije bitno ni to. Nego zelis da ga kontaktiujes a kazes ni u snu ne bi prva da mu javis! To govori samo kako si nezrela i sebicna osoba.
Savet: Javi mu, pisi mu. Ti si ta koja ga misli. A ako ti ego zaista ne dozvoljava ni u snu da mu se prva javis onda drugi savet je da se molis Bogu da ga natera da ti se on prvi javi :D
da bas su ljudi iskreni kad malo popiju
to je poznato

sasasta

Buduća legenda
Poruka
27.501
sta je 2 god kad je prava ljubav u pitanju

videla ga je 2 puta do tada i od tada jos jednom

itd da ne pisem i ja bajke

Park_Eleanora

Domaćin
Poruka
3.170
Pozdrav.
Imam savet.
Počni da slušaš BTS i odmah ćeš se zaljubiti u Taehyung-a(stage name V).

Brate priđi mu kad ga nađeš i reci mu lepo:Brate mili bila sam pijana ko letva, u čemu je problem? Aj naleti!

Oshov Magarac

Zainteresovan član
Poruka
154
Ko ga ebe, napij se opet i ponovi isto. Jedan je zivot, sprdaj se.
I nije normalno da ti se svidja i posle 2 godine. Pretpostavljam da si veoma mlada. Nemoj da trosis svoje dane i mladost na jednog tipa sa kojim i nisi. Uzivaj, kajaces se za izgubljenim vremenom.
Tip je odjebo, nista strasno. Strasno je to sto ona ne bi ni u snu da mu se prva javi. To znaci da 99 % su sanse da ce se posle 20 godina osvestiti i kajati
i znamo onda sta rade te zene.....

Jagodica55

Početnik
Poruka
5
Imam 20 godina.
Emocije koje sam iskazala kroz poslate poruke, moze se reci da su iskrene, ali zamislite da vam se javi osoba o kojoj ne znate ništa, na način na koji sam ja to uradila, stekli biste utisak krajnje emocionalno nestabilne osobe.
Boli me što je bio tračak nade u nizu tragedija koje su mi se dogodile u tom periodu, pa je verovatno sve i bilo proizvod mog bunila. Pa i sada, kada se sve sleglo, znam da je bio kvalitetna osoba. Ali, da se razumemo, ne bih se ni ja upustila sa nekim koga prvi put vidim, a iz njegove priče dobijem utiska da se radi o osobi čije je psihičko stanje upitno. Da li bi posle takvog razgovora zaista želeo da mi odgovori na poruku u kojoj ja, kao kucence, posle dve godine, i dalje opsednuta njime, objašnjavam šta i kako? Pa, rekla bih ne.
Strah me jeste, ne želim da se ponovo isto osećam, ne radi se o egu. Ne bih znala ni šta da mu kažem, a da ne ispadne da ga progonim, ali isto tako ne želim ni da dignem ruke od njega.

Jagodica55

Početnik
Poruka
5
Imam savet.
Počni da slušaš BTS i odmah ćeš se zaljubiti u Taehyung-a(stage name V).

Brate priđi mu kad ga nađeš i reci mu lepo:Brate mili bila sam pijana ko letva, u čemu je problem? Aj naleti!
Eh, samo da nisam pokušavala da se izvadim nakon prvog puta, takodje preko poruka. Bilo je sve gore od goreg. Nisam više ni znala šta pišem, mutila sam, izvrtala, a on bi Ipak pisao i stao. Da kažem da sam bila dva- tri puta pijana? Sigurno, kampanjski pijanac, verovace mi.

Park_Eleanora

Domaćin
Poruka
3.170
Eh, samo da nisam pokušavala da se izvadim nakon prvog puta, takodje preko poruka. Bilo je sve gore od goreg. Nisam više ni znala šta pišem, mutila sam, izvrtala, a on bi Ipak pisao i stao. Da kažem da sam bila dva- tri puta pijana? Sigurno, kampanjski pijanac, verovace mi.
Ajoj Bože Gospode....
On nije ko zna šta pa da mu se ti pravdaš i da budeš nervozna zbog njega.
Šta kao on je na višem nivou od tebe? Da da,sutra malo.
Ako bude bio zainteresovan bićete zajedno,eventualno.
Ako nije, ne znam šta da ti kažem.

pivosok

Elita
Poruka
24.888
Pazi ako mu se ne svidjas mozes da radis sta hoces i dalje mu se neces svidjati.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.