Prva i Druga Srbija

Strela:
Samo vi pričajte u šiframa, kao dečaci iz "Družine Pere Kvržice", pa će ovaj
podforum totalno presušiti... Na dobrom ste putu.

Cim zaposednu sve kljucne tacke, svo tekuce s*anje postaje iskljucivo njihov unutrasnji problem, mi svi postajemo nezadovoljno gradjanstvo pod vojnom diktaturom, a pojedinacna svetska zarista dobijajuopstu ideju vodilju i istinski globalni karakter - gradjanski rat. je l' smo sad na losijem?
 
Nisam mislila na tu rečenicu, koju pojašnjavaš, niti me konkretna rečenica zanima, već na celokupno ponašanje četvorke: Marlon, veKsla, Komodor, Jabučilo, mnogo ste se ubrazili,
sami sebe smatrate nekakvom elitom ovde i destuktivno delujete na ovaj podforum.
 
Strelo, nisi pre mesc dana bila kad smo razglabili o jednoj filmskoj profesiji... scenariju. E vidis tu je nas dragi rus dao sve od sebe, te bi mu pozavideo i jedan Paddy Chayefsky.... nego kad vec spomenu coveka ima on jednu lepu maksimu, jes digresija al' se setih: "Television is democracy at its ugliest" :lol: :lol: :lol:
 
Strela:
Nisam mislila na tu rečenicu, koju pojašnjavaš, niti me konkretna rečenica zanima, već na celokupno ponašanje četvorke: Marlon, veKsla, Komodor, Jabučilo, mnogo ste se ubrazili,
sami sebe smatrate nekakvom elitom ovde i destuktivno delujete na ovaj podforum.

izvini. pojma nisam imao da ti to tako izgleda. evo, licno, drzacu se politikinog zabavnika. i ovako mislim da je najproduktivniji i najozbiljniji teren na forumu. zato smo ga i 'izgurali'.
imao sam utisak da se izmedju ostalog i zbog toga sada na temama lepse razgovara, ljudi mi sada izgledaju zrelije. ako nije tako - izvini jos jednom.

p.s. svaki progres destruktivno deluje na uobicajeno stanje stvari... tako bi ti to objasnila druga srbija ;) prva bi ti rekla da pravis problem tamo gde ga nema, pa te lepo pozdravlja.

Jabuchilo (svejedno mu se malo smucilo)
 
Strela:
Nisam mislila na tu rečenicu, koju pojašnjavaš, niti me konkretna rečenica zanima, već na celokupno ponašanje četvorke: Marlon, veKsla, Komodor, Jabučilo, mnogo ste se ubrazili,
sami sebe smatrate nekakvom elitom ovde i destuktivno delujete na ovaj podforum.
E vidis, ja ne znam razlog za ovakav tvoj stav. Zaista. Svako ima prava da pise o onome sta misli i kako oseca. Ako ti osecas da smo mi svojim pisanijem postali neka elita ovde, hvala ti na komplimentu, al ja se vidis nikad u zivotu nisam tako osecao.. cak sta vise patio sam od nedostatka neke velike ambicije. Za veKslu mogu da kazem isto, jer ga znam. E sad ovaj ZAO rus, on ti je poseban soj ako je neko elita, on je, al cemo za Bozic da mu potkresemo krila u pravoj SrBskoj kafani kad ga nateramo da peva i igra kazacok. Za commodora, moras da mu se licno obratis, al pazi mnogo je nervozan, riknulo mu elektronsko paljenje na 206cc... :lol: :lol: :lol:
 
marlon:
E vidis, ja ne znam razlog za ovakav tvoj stav. Zaista. Svako ima prava da pise o onome sta misli i kako oseca. Ako ti osecas da smo mi svojim pisanijem postali neka elita ovde, hvala ti na komplimentu, al ja se vidis nikad u zivotu nisam tako osecao.. cak sta vise patio sam od nedostatka neke velike ambicije. Za veKslu mogu da kazem isto, jer ga znam. E sad ovaj ZAO rus, on ti je poseban soj ako je neko elita, on je, al cemo za Bozic da mu potkresemo krila u pravoj SrBskoj kafani kad ga nateramo da peva i igra kazacok. Za commodora, moras da mu se licno obratis, al pazi mnogo je nervozan, riknulo mu elektronsko paljenje na 206cc... :lol: :lol: :lol:

Ponašate se krajnje detinjasto, a čini mi se da baš i niste neki klinci.
U fazonu ste klinaca koji imaju "tajna društva", govore u šiframa i za sebe
misle da su najpametniji. Što se tiče ovoga oko elite, teško da elita sate i
sate provodi po forumima.
 
Strela:
Ponašate se krajnje detinjasto, a čini mi se da baš i niste neki klinci.
U fazonu ste klinaca koji imaju "tajna društva", govore u šiframa i za sebe
misle da su najpametniji. Što se tiče ovoga oko elite, teško da elita sate i
sate provodi po forumima.
Ma mi smo svi mladici, jedino veksla ima 62 godine, al nadoknadjuje na drugoj strani. Vidis sati i sati jeste bilo... al ja polako pocinjem da se ladim od ovoga i da kao easy rider grabim na drugu obalu. Kada ti, za koju smatram da imas pozitivan i kriticki odnos prema drustvu danas i situaciji u zemlji gde se nalazimo, mislis to za nas onda ga jebi. Sta ce onda da kazu oni smradovi spameri i drugi.
I strelo nema sifara... nikakvih... sve je povezano, nema nikakvih slucajnosti. Sve u zivotu su uzrocno posledicne veze... tako i ovo ovde. Ako mislis drukcije, jeb*ga tvoj stav, sta da ti radim.
 
Strelo, bre pa mi se ZEZAMO NA JEDNOJ TEMI NA POLITICI.
NA ZABAVNIKU.
Sto se ljutis zbog toga?
Na ostalim temama se ukljucujemo u raspravu kad god imamo sta da kazemo.
I to veoma ozbiljno.
...
A sto se tice toga da smo stalno na forumu... sta da ti kazem... uvek online... racunari uvek on... ja uvek u officu... ipod sljaka kad nisam... sta da ti kazem... ?
Hoces da prestanemo, da odemo sa foruma?
Reci?
Nisam znao da ti toliko smetamo... licno ja ti nikad nisam kvario teme. Niti spamovao postove. Niti uradio ista sto bi me inkriminisalo za takav tvoj stav.

p.s.
Vaderu, onaj chip tuning je cudo, majku mu... sa laptopom popravim kola... :shock:
zivela moderna Srbija!
 
commodore:
Strelo, bre pa mi se ZEZAMO NA JEDNOJ TEMI NA POLITICI.
NA ZABAVNIKU.
Sto se ljutis zbog toga?
Na ostalim temama se ukljucujemo u raspravu kad god imamo sta da kazemo.
I to veoma ozbiljno.
...
A sto se tice toga da smo stalno na forumu... sta da ti kazem... uvek online... racunari uvek on... ja uvek u officu... ipod sljaka kad nisam... sta da ti kazem... ?
Hoces da prestanemo, da odemo sa foruma?
Reci?
Nisam znao da ti toliko smetamo... licno ja ti nikad nisam kvario teme. Niti spamovao postove. Niti uradio ista sto bi me inkriminisalo za takav tvoj stav.

p.s.
Vaderu, onaj chip tuning je cudo, majku mu... sa laptopom popravim kola... :shock:
zivela moderna Srbija!


paz samo kad ti nocu pocne da alarmuje a ti krenes da ga ugasis sa daljincem... osmotri da nije neki lik sa laptopom pored.... moz da ti bude zadnji put da ga gasis... a i taj ne radi chip tuning, radi nesto slicno. :lol: :lol: :lol:

Strelo, ajd' stvarno ako ti smetamo, napravi anketu pa nek ljudi kazu, ako smo dosadili i Bogu i ljudima, da se malo povucemo u ilegalu pa da pustimo ove starije malo da mrse.
 
marlon:
Ma mi smo svi mladici, jedino veksla ima 62 godine, al nadoknadjuje na drugoj strani. Vidis sati i sati jeste bilo... al ja polako pocinjem da se ladim od ovoga i da kao easy rider grabim na drugu obalu. Kada ti, za koju smatram da imas pozitivan i kriticki odnos prema drustvu danas i situaciji u zemlji gde se nalazimo, mislis to za nas onda ga jebi. Sta ce onda da kazu oni smradovi spameri i drugi.
I strelo nema sifara... nikakvih... sve je povezano, nema nikakvih slucajnosti. Sve u zivotu su uzrocno posledicne veze... tako i ovo ovde. Ako mislis drukcije, jeb*ga tvoj stav, sta da ti radim.

Pa i ja za vas četvoricu smatram da imate pozitivan, kritički i realan stav
prema duštvu, odnosno, smatram vas pozitivcima, inače vam se ne bih ni obratila,
samo u zadnje vreme, sa otvaranjem "Politikinog zabavnika", napravili ste sebi
igraonicu i nekako se separatisali... Smatram da to nije svrha foruma. Možda grešim.
 
Strela:
Pa i ja za vas četvoricu smatram da imate pozitivan, kritički i realan stav
prema duštvu, odnosno, smatram vas pozitivcima, inače vam se ne bih ni obratila,
samo u zadnje vreme, sa otvaranjem "Politikinog zabavnika", napravili ste sebi
igraonicu i nekako se separatisali... Smatram da to nije svrha foruma. Možda grešim.
E ovo si u pravu... 100%. Prihvatam kritiku. Otkako je zabavnik tu, samo ovlas pogledam teme a vaznije mi koja je danas prica dana. Ne gresis strelo...popravicemo se.
 
commodore:
Strelo, bre pa mi se ZEZAMO NA JEDNOJ TEMI NA POLITICI.
NA ZABAVNIKU.
Sto se ljutis zbog toga?
Na ostalim temama se ukljucujemo u raspravu kad god imamo sta da kazemo.
I to veoma ozbiljno.
...
A sto se tice toga da smo stalno na forumu... sta da ti kazem... uvek online... racunari uvek on... ja uvek u officu... ipod sljaka kad nisam... sta da ti kazem... ?
Hoces da prestanemo, da odemo sa foruma?
Reci?
Nisam znao da ti toliko smetamo... licno ja ti nikad nisam kvario teme. Niti spamovao postove. Niti uradio ista sto bi me inkriminisalo za takav tvoj stav.

p.s.
Vaderu, onaj chip tuning je cudo, majku mu... sa laptopom popravim kola... :shock:
zivela moderna Srbija!

Malopre odgovorih Marlonu, isto važi i za tebe.

To oko količine boravka na forumu, bila je samo jedna replika Marlonu oko
elite i elitizma, naime rekla sam da elita ne provodi sate i sate po forumima.

Nemam ništa protiv vas četvorice, niti želim da bilo ko od vas ode sa foruma,
samo mi ostali nekako delujemo kao "višak".
 
Bolje strelo kao vishak, nego kao Vispak :lol: :lol: :lol:
zabavnik nam je JEDINA TEMA GDE POSTUJEMO.

Evo sad se ja o temama raspravljam sa BL na ostalim topicima.
Ne spominjem Dzedaje i kolac.
...
Inace, i ti mozes da se uclanis u Dzedaje. Samo dodji na zabavnik i uclani se u jednu od 3 skole.
...
...
Ti si jedan super radikal i voleo bih da su svi kao ti.
Uravnotezeni.
pozdravljam te.
 
Strela:
Pa i ja za vas četvoricu smatram da imate pozitivan, kritički i realan stav
prema duštvu, odnosno, smatram vas pozitivcima, inače vam se ne bih ni obratila,
samo u zadnje vreme, sa otvaranjem "Politikinog zabavnika", napravili ste sebi
igraonicu i nekako se separatisali... Smatram da to nije svrha foruma. Možda grešim.

sad, opet ce da izgleda 'blokovski' :) ali tu si u pravu do kraja. ispravljamo...

ali svrati i ti nekad na zabavnik, ima i to smisla, na kraju krajeva i deca rastu samo dok se igraju ;)

i da - ti si jedan pravi srpski radikal a to je danas velika stvar. dubok poklon.
 
eremita:
Извини, али појма Ти немаш...
мораћеш мало боље да се распиташ...
о злочинима страних трупа...
(у тој анализи изостави Швабе)
:evil:
Ne k...! Da imas neki argument ili primer ti bi ga naveo. Kakve shvabe...o cemu pricas,sta mlatish tu!
Jedini incident koji sam ja cuo da su napravili strani vojnici u zemljama u okruzenju je onaj incident u Makedoniji 1998...kad su popili batine u nekoj kafani,jer su se napili od dve rakije i poceli da se kurche.
Nisam do sada cuo da su nekoga silovali...prema tome ne s.....
Nemas ti pojma o bizMisu!
 
Можда ја немам појма о бизМису... али Ти стварно живиш "са друге стране"... па ****** ко организује трговину дрогом, белим робљем, проституцију, трафикинг.... на КиМ ???
 
Eremita,ti si pominjao silovanje,a ne trgovinu belim robljem u koje ulaze ukrajinke,moldavke,rumunke,ciganke...bla,bla,bla...
Ja cu da prihvatim sve sto si rekao,ako mi das argument za silovanje. Inace to ...droga,trgovina ljudima...pa to se radi i u Srbiji i bez NATO-a.
I to Srbi vrbuju Srpkinje,pa ih prodaju shiptarima i boshnjacima...
Nemoj da mislisa da ja branim neke shabane iz NATO...ali samo mi daj jedan valjan argument. Ja za sve ove godine nisam cuo na vestima ni jedan jedini slucaj silovanja od strane ovih shabana iz NATOa.
Mrzi me vise da pisem...nesto sam indisponiran veceras...
 
Elvin:
ово је одлична реченица,само чини ми се да до појаве мисионарских јакобинаца доводи управо мањак интелигенције,наравно спојен са ненормалним егом и синдромом месијанизма.
ово се најбоље огледа код једне борке павићевић,која би да нас све културно деконтаминира и наравно нашег младог месије којег ипак нећу именовати мада сви знамо о коме је реч;)
невероватно је да људи такве прошлости имају образа да се намећу као врхунски морални ауторитет у србији....

Елвине, усудићу се да кажем ово ма колико патетично звучало некима....

....то је све показатељ колико смо као друштво пали и тронули у моралном смислу.

Девалвирани смо потпуно !
 
Морам признати сагледајући све да елита оваквог кова постепено производи само иритантно осећање у широкој маси становништва....

........е онда долазимо на оно кључно питање "ко ту не ваља народ или елита ?"

Да се разумемо у стару, нисам ја никакав љути противник елитизма, чак мислим да је некад и неопходан да ишчупа друштво из стадијума медиокритетства у какво је, рецимо наше друштво данас запало.

Ако је то намерила самопрозвана елита, тај џиновски терет да мења широк слоја народа (Дух Секирчета озобидо зна на гога зе однози ;) ) , онда свака јој част и најлепше жеље, али успут јој поручујем да тој "вишој Србији" не би била лоша мало већа доза самокритичности.....


Последица - прогноза : У јануару-фебруару на парламентарним изборима долазе радикали на власт (понајмање моја жеља :? )
 
DukeofSerbia:
Ја сам за америчке базе у Србији - дати им Ковин да изграде највећу луку на Дунаву - што да не?

Ковин, што да не!
Има тамо одговарајућа институција.
А како сам и сам понекад програмер даћу вам следећи алгоритам:
1. Преселимо у наведено институцију Укија, Ерејзера, нашег "пагана", Плеса, бата-Кроуа и све остале реформске телетабисе. Вала заслужили су!
2. Отворимо америчку базу тамо, како би наши драги телетабиси били у друштву својих идола.
3. Проширимо ову неуропсихијатријску базу у регионални центар, па да довлачимо тамо све оболеле од американизма и вестернизма из окружења.
4. Када се бизмис довољно разграна, и привуче пажњу, позовемо лидера слободног света, носиоца Мисије од Бога, Џорџа Дабаја Буша.
5. Задржимо на неуропсихијатрији Џорџа Дабаја Буша на неодређено време, за његово добро и добро целе планете, посебно оног њеног дела који је СТВАРНО слободан.
 
Dushe od sekire i ostali slicni tebi...podsecate me na mog bivseg kolegu kome je najveci san u zivotu da Amerika propadne. Zar nije jadan zivot sa takvim ciljem? Izuzetno je jadan. Onako beznadezan i isfrustriran,bez ideje.
Gledam i onog Maradonu propalog narkomana. Nema kinte,puko je skroz pa se sad nesto guzzi u politiku. Kao on ce da se bori protiv Busha...budala. Kompromituje samog sebe,izigrava budalu i dvorsku budalu.
On ce da se bori protiv Busha...neko ko nikad u zivotu nije znao nista drugo osim da shutne loptu i ostavlja vanbracnu decu po Napulju u celoj Italiji. Nije znao ni da ga vadi na vreme,a hoce da rushi Busha...ajde bre...
 
I meni je smesan Dijego.
Uopste ne volim nikakve civilne pokrete koji se kao za nesto zalazu.
Brate, napravi PARTIJU i onda idi na izbore i onda preuzmi VLAST i poluge SILE.
Kad uradis to, onda reci kome sta imas.
A ne kao antiglobalisti... NISU SPRECILI NI JEDAN SKUP bilderbergera i sta ti ja znam koga... ali kao eto galame... mojne to... nego, preuzmite vi vlast u, recimo, nemackoj, okrenite vojsku protiv NATO, i onda cu da vas podrzim... mislim... ta moda civilnih organizacija ima da potraje jos koju godinu, a onda ce ljudi da se pitaju "alo bre, a rezultati?"... i vratice se pravljenju partija...
svet se vraca u period pre Prvog Svetskog Rata politicki.
To je jasno kao dan.
Uspostavljaju se novi centri moci.
Sta ce biti na kraju... to se jos ne nazire...
 

Back
Top