Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

i Jopet ja :)

na casu srpskog.. treba da citamo eseje koje smo radili na temu Kamijevog Stranca, nebitno...
i lik jedan pocinje da cita svoj rad, rekao je 3 reci i drug iz poslednje klupe, puk'o nesto i samo je dreknuo : Aj ne seri, bre!
profesorica se samo ukocila, ne zna sta da kaze, ovaj lik sto je citao esej popizde, a celo odeljenje u vrisak
nije mogla zena da nastavi cas, svi je iskulirali
.....................................
 
Ovo nije odvala,al je bilo super.
Na času(ako se to može nazvati čas) tehničkog kod legende prosvete nastavnika Kljajića(ima ovde mojih posotva sa njegovim odvalama) bilo nas 10 i svi bili u zadnjoj klupi.On tako zamišljao da drži čas pa nam pisao na tabli o Vuku Karadžiću(dobro se pročitali),i mi imali petardu(ovu kao na slici)
images
i bacili smo je četiri stola ipred nas.Kad je to puklo,mi popadali od smeha,a nastavnik se okreće onako izbezumljen i kaže-Atentat na Kljaju-.
Naravno,mi smo kasnije završili kod direktora i tako dalje...
 
Legenda gimnazije u Požegi, Pero folozof, kao što pridev kaže, predaje filozofiju.
Inače mnogo voli da izvrće rečenice.
Npr, kada uđe u učionicu kaže: "Dan dobar"
ili "Zvoni za kraj časa koliko?"
ili "On tridesetšestedevetstohiljadite umro je" :lol:
malo bude čudno u početku, al se čovek vremenom navikne.

Mana: zarazno je.
Danas ulazim ja na biologiju (kasnim, naravno) i iz mojih usta izađe "Dan dobar" :lol:
 
nije neka provala, ali pita me drugarica pre neki dan 'kako je moguce da se Velika Morava uliva u Crno more?' ja :eek: ona po mojoj faci skonta da je nesto lupila i pita 'pa kako se uliva kad su oni paralelni?' ja opet :eek: i objasnim joj da Velika Morava pripada crnomorskom slivu tako sto se uliva u Dunav z:mrgreen:

nije to nista, moja drugarica nije znala da je vojvodina u srbiji :lol:
(a da ne pricam to sto se beograd nalazi u africi, itd..:lol:)
 
pre neki dan, isto nije provala ali je bilo smesno... sedimo mi na veronauci koju u prve 2 godine maltene nismo ni imali ali su nam sad promenili profu i ovaj novi je malo wierd :thumbdown:... pita on nesto u fazonu 'kad vi slavite Bozic' i svi kao 7. januara i neko se seti i kaze 25. decembra po starom kalendaru i profa tu krece da smara pa jel 7og, jel 25og... i jedan lik kaze 'profesore Bozic je kad se jede prase, manite datume' xD profa :eek:

:zjede: :jede: :amen:
 
Čas geografije,devojka odgovara,i profesor je pita da odredi koordinate grada:"Ajde glavni grad Indije......Ajde,gde se nalazi?"
"Pa u Indiji,verovatno....." :)

Čas muzičkog,slusamo neku operu i profesorka se uživela:"Deco,koje instrumente čujemo?"
"Muzičke!!!!!"
"Pa kakvi drugi postoje?"
"Hiruškiiiiii!!!!!

"Deco,učite,niko ne moze da vam oduzme ono što imate u glavi"
"A Alchajmer?" :)
 
Profanka: ti jednostavno ne razumeš ovaj zadatak, zar ne?

Ja. šta tu ima da se razume.

Profanka: pa sve treba razumeti... očigledno nisi učio prethodno gradivo... ovo je minus za tebe (upisuje minus)

Izlazim na tablu, rešavam kompletan zadatak bez reči, i odlazim na mesto.

Profanka: šta sad ovo treba da znači?

Ja: veliki minus za vas, nažalost (upisujem u moju svesku)

zbog ovog sranja sam išao kod direktora
 
Jos u petom razredu, radimo mi neke osnovne reci, i jedan iz prve klupe treba da procita nesto:
Nastavnik: 'Ajde, Davidoviću, čitaj....
On: Čita nešto kad odjednom naidje na reč CHIPS, pa je pročita'' ČHIPS '' :D
Pre nekoliko dana nastavnica matematike priđe meni i kaže:
''Pa tebe treba nekom šibom po dupetu biti!'' Hahah ja sam se poceepaoo :D

U 7. razredu, pita nastavnica bilogije druga:
Kako se kreću puževi?
-Na mlazni pogon! :D

Nastavnica srpskog pre neki dan:
Davidoviću, pa ti se stvarno gubiš!

Takodje pre neki dan na matematici:
Hoda nastavnica... (Pod nije bas najbolji, parcad linoleuma, negde i odvaljena) Prica nesto, kad odjednom zapne joj noga, sapne se i napravi par koraka, za malo da padne :D
 
Poslednja izmena:
Kokosov orah, tek sad videh repku - ništa posebno, pitala me što sam to uradio, razgovarala malo sa mnom, bila više nego korektna (direktorica je u pitanju), i upozorila me da to više ne radim, pa više nisam imao takvih ispada... da je bila osebujna i neprijatna namerno bih to radio, ali ovako - nije bilo svrhe.

heheh :D
znaci direktorica za sad ima + u svesci :D
 

Back
Top