• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Protivnici kondoma, ovde!

a najjaci su mi ovi koji misle da mogu da se razbole samo putem seksa...pa kao ako nisi promiskuitetan onda si se zastitio, nista ne moze da te strefi :lol:
samo promiskuitetni ljudi oboljevaju :lol:
zato deco birajte postene partnere i bicete zdravi ko dren
188.gif


to kad unuce i moderna pisu bajku
 
Svasta, pa valjda se tvoji momci kontrolisu kod dermatovenerologa. Valjda odrzavaju licnu higijenu. S kim se ti to vidjas, molim te? I ne bi se valjda udala za nekog posle dva dana, pa to saznala. Valjda bi saznala ranije ko je i sta je. Bas me iznenadjujete, tako svi puni iskustva.

Aha, i udaš se ti za njega, nevina ti, malo manje nevin on, živite lepo, i negde na pola braka počneš da poboljevaš, pa te grip ovaj te strefi, te grip onaj te ne obiđe, odeš kod čika doktora i onda "tataratira, imaš SIDU"....ispostavi se da je tvoj vrli muž, negde tokom braka malo švrljnuo sa strane i zakitio te polno prenosivom bolešću i umesto dijamanta za desetogodišnjicu braka dobićeš lep, glanc nov sanduk.....
 
O pile, ti to umesh tako plastichno docharati...:sad2:

Pa kad me nerviraju ove Snežane i Pepeljuge i vrli Prinčevi što ne umeju da se sexaju sa kondomom, šatro nije im "filing". Prc. A filing im je kad odapnu u 30 i nekoj....ili zaraze pola grada....Mislim, krive su obe strane. Da mu ona kaže "možeš da mi priđeš samo u folijici!", da vidiš kako bi zaživeo sejf seks dok si rekao keks. Nego i žene ko ćurke.....ne umeju da se paze. "Čuva me dečko!", kažu, od čega li ih čuva, od vukova? Ko ovce da su.
 

Back
Top