Protesti zbog poskupljenja goriva 8. juna

Svako po kamen pa ispred skupstine, a ne da se na meni kao stanovniku izivljavate...
Znaci niko vas ne sprecava ako imate hrabrosti , bunite se, ali brate tamo gde ima smisla....ispred kordona, pa jos ako su u punoj spremi....pa vas gledaju kao majmune, a ti ga pitas, jel ti izgledam kao majmun ili kao majmun koji ce da te olesi...

Put je za voznju, a skupstina za kamenovanje....ili pracke u ruke ako ste deca...
 
Зашто Руси у сРбији плаћају рудну ренту 3 % кад је у закону 7 % а у Русији је рудна рента 20 %, док је у земљама европе од 10 % до 20 %?

Зато што им је Килави поклонио НИС.....кад нешто добијеш за Џ, зашто би после нешто плаћао.....

- - - - - - - - - -

Да је бар у 12.....у 17 ће сви да побегну.....

Не организује се протест петком у 17н!!!
 
Зашто Руси у сРбији плаћају рудну ренту 3 % кад је у закону 7 % а у Русији је рудна рента 20 %, док је у земљама европе од 10 % до 20 %?

Ima mnogo gora stvar koje nismo ni svesni.Prodajiom NIS-a prodata su i prava upravljanja geotermalnim vodama u Srbiji.I sad banje u SRBIJI placaju koriscenje SRPSKIH termalnih voda RUSIMA!

Ismevam ovu ideju. Baš me briga nek je i 1.000 dinara dizel jer nisam vozac. Mogao sam da biram da pola svoje plate dajem na odrzavanje auta i gorivo ili da utrosim za prehranjivanje porodice. Izabrao sam ovo drugo. A svaki protest koji izazove zatvaranje ulica i kolaps saobracaja ima taj povratni, bumerang efekat jer ce izazvati bes dobrog dela naroda. Tako protestujte na taj retardiranin nacin, zatvarajte saobracajnice, mucite normalan narod, verujem da cete dobiti nedvosmislenu podrsku.

Nakon onih silnih fejsbuk protesta i peticija, ovo je druga najretardiranija stvar. Istina je sto je neko napisao, ako vam se ne svidja, idite ispred vlade pa tamo protestujte. Ali biste morali da predjete stotinak metara peske kada morate kola da parkirate u centru, verujem da je taj civilizivani nacin protesta neostvariv.

Normalan narod ce da se pobuni,zato sto je svako poskupljenje energenata povuklo za sobom i sve ostalo,od slatkisa do prezervativa (ako znas sta je to).
To sto nisi vozac je nesto cime se ne ponosi...

Ocekujem totalnu paralizu Beograda 8. juna i kmecanje fensera!

Ja se nadam da ce biti totalna blokada cele Srbije,ne samo Beograda.
 
Dole predsednik koji hoće da proda Kosovo i da poveća cenu goriva.


Kosovo je Srbija, oćemo da cena goriva bude cena kao u Rusiji i Americi.

623623_cy0vbszwiaa2wat_f.jpg
 
Где и кад ?

Na sajtu RTSa, sad.

Вучић о "незадовољству" у СНС-у због Радојичића, протесту...

Протестујте колико хоћете, радите шта год хоћете, изађите заједно с овима који краду и пребацују новац у стране банке, али не можете да угрожавате животе људи, поручио је Вучић, упитан да прокоментарише позив неких опозиционих партија да грађани обуставе саобраћај у петак.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ije-bilo-necu-se-pravdati-ni-kad-je-bude.html

- - - - - - - - - -

Ne znam da li je namestio naocare srednjim prstom dok je to izgovarao, ali verovatno jeste.
 
Na sajtu RTSa, sad.

Вучић о "незадовољству" у СНС-у због Радојичића, протесту...

Протестујте колико хоћете, радите шта год хоћете, изађите заједно с овима који краду и пребацују новац у стране банке, али не можете да угрожавате животе људи, поручио је Вучић, упитан да прокоментарише позив неких опозиционих партија да грађани обуставе саобраћај у петак.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ije-bilo-necu-se-pravdati-ni-kad-je-bude.html

- - - - - - - - - -

Ne znam da li je namestio naocare srednjim prstom dok je to izgovarao, ali verovatno jeste.

хвала
 

Back
Top