Protesti protiv Putinovog dolaska

Па добро, нису га баш сви тако доживљавали...
Kako nisu? Zar to nije i logicno ako znamo da je Rusija imala vecu teritoriju nego sve ostale republike SSSR zajedno, da je Rusa bilo vise nego svih ostalih zajedno ... ? Na mom avataru je ruski auto, nekad sam valjao delove za ruska kola i uopste poslovao s Rusima pre nego sto su se neki ovde i rodili. Posle sam doduse saznao da su neki od njih zapravo bili Ukrajinci, ali nema veze, sve smo ih vodili pod Ruse. Tako je bilo.
 
У Мађарској су Руси омражени. Омражени су због комунизма, због 1956, због 1849, омражени су више него ико, и Мађарима се коса на глави диже кад чују руски.

На ту тему нема шта да се каже, то је једноставно тако.
 
У Мађарској су Руси омражени. Омражени су због комунизма, због 1956, због 1849, омражени су више него ико, и Мађарима се коса на глави диже кад чују руски.

На ту тему нема шта да се каже, то је једноставно тако.

ови се не буне због 1956 или 1849, ови се буне јер је путин омражен међу лгбт популацијом.
 
ови се не буне због 1956 или 1849, ови се буне јер је путин омражен међу лгбт популацијом.

Заболе их *** за Путина као Путина. Буне се јер се боје да их њихова влада води у изолацију, и посету Путина доживљавају као потврду тих својих страхова.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Заболе их *** за Путина као Путина. Буне се јер се боје да их њихова влада води у изолацију, и посету Путина доживљавају као потврду тих својих страхова.

Jok, ovi konkretno se bune jer im se, kao i svim gejevima na svetu, ne sviđaju preventivne mere protiv te pojave u Rusiji.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Заболе их *** за Путина као Путина. Буне се јер се боје да их њихова влада води у изолацију, и посету Путина доживљавају као потврду тих својих страхова.

буне се из страха дакле. и то читавих 2000 људи је уплашено...
 
Poslednja izmena od moderatora:
protest_putin_madarsko_15_reuters.JPG

:

Polusvet.
 
Неки су бирали, неки нису.

Тако се и ти буниш против легално изабраног председника републике Србије, господина Томислава Николића, и називаш га погрдним именима.

Ja poštujem ovu vladu koja je većinski izabrana, to što se ne slažem sa političkim potezima je nešto drugo. i nisam nigde nazivao bilo koga pogrdnim imenima. naravno.
 
па већина јесу. не знам ко је још имао замерке путиновим посетама. и то није само у источној европи, да се разумемо.

Свираш без везе. Руси су омражени у целом бившем варшавском пакту осим евентуално у Бугарској.
 
Нема потребе да бесниш само зато што се осећаш инфериорно. Могао би евентуално да покушаш да се навикнеш.

Bože sačuvaj, kada bih se osećao inferiornijim od tebe, ne bi me niko video na ovom forumu, jer bih se momentalno ubio. Pasti na tvoj nivo je stvarno dno dna, posle čega za daljim životom zaista nema potrebe.
 
Mađari ne vole nikog I tu su donekle u pravu. Nije baš pragmatičan stav ali je bar objektivan.

A ekipa na fotki izgleda kao ekskurzija penzosa iz Đura.

Добро кажеш, јесте тако. :)

Нису никог волели ни кад су били под СССР-ом. Нас су посебно мрзели у то време. :)

Да, екипа са фотке је из тог времена, они који су искоришчавали ситуацију под СССР-ом, и почистили многе Хришћане, Православце поготово, и затворили све Православне Храмове. :)
 
Poslednja izmena:
Velika većina Madjara je indiferentna prema Putinovoj poseti , ona ranija mržnja prema Rusima je donekle sada ublažena sukobom vladajućih madjarskih nacionalista koji imaju veliku podršku naroda sa Briselom i SAD ,pa tako da bi verovatno mnogo više ljudi bilo protiv Putina pre 5 ,10 ili 15 godina nego danas i to ne samo zato što su tada rane iz vremena ruske okupacije bile svežije , nego što se danas vode politiikom "neprijatelj mog neprijatelja..." više nije tako mrzak . Pa je tako Madjarskim fašistima glavni neprijatelj Brisel i zapad , a ne KGB-ovci iz Kremlja ,za koje računaju da im mgu pomoći da ublaže pritisak SAD i EU , samo što je Madjarska suviše mala i nebitna da bi uspela u tom balansiranju i sedenju na dve stolice . Takodje i pored i dalje postojeće netrpeljivosti prema Rusima i nemilih dogadjaja iz prošlosti , upravo zbog ovog Orbanovog "disidentskog " kursa prema Briselu i Vašingtonu medju Madjarima danas gotovo da ne postoji paranoja od ponovne ruske okupacije , a koja je jako prisutna i izražena u Baltičkim državama , Poljskoj , Ukrajni , pa i Rumuniji .
 
Poslednja izmena:
Свираш без везе. Руси су омражени у целом бившем варшавском пакту осим евентуално у Бугарској.

Мислиш да смо и ми били њихови "љубимци" , мислим на гро наших искомпексираних људи, који су у то време изигравали
"американце" због курсних разлика / предпериод чувене Минимахове : замирисаће и нама пољско цвеће /, подцењујући и
њих и њихову валуту, као што су се наш први "гастоси" понашали према нама...па видиш "коло среће се окреће", тако да.......???
Увек ми је у сећању једна старија жена / баба / на 1 од Варшавских станица која је "дискретно" пребирала по
кантама за ђубре, која је, искрено и сузних очију, прихватила оно новца што ми је остало...могуће да је била и
гладна, али и поносна да прихвати "милостињу" коју сам јој дао....
 
Poslednja izmena:
Мислиш да смо и ми били њихови "љубимци" , мислим на гро наших искомпексираних људи, који су у то време изигравали
"американце" због курсних разлика / предпериод чувене Минимахове : замирисаће и нама пољско цвеће /, подцењујући и
њих и њихову валуту, као што су се наш први "гастоси" понашали према нама...па видиш "коло среће се окреће", тако да.......

Deda, podmetačina u kojoj se SSSR pripisuje isključivo Rusima je nešto o čemu se ne treba uopšte diskutovati.
 

Back
Top