PROTEST za prestanak ubijanja pasa i macaka u Srbiji

:hahaha::hahaha::hahaha:
A što ja lepo pevam! Čudi me što me Sale nije pozvao u Grand! Mogao bi neko odavde da me podrži?!

@teqiula :hahaha: Ni ja ne pevam lose. Je l' mogu da ti se prisljamcim za dujet ili neku pratnju, deo benda .... i cu te podrzim, ako treba i Grandovcima da pisem, animiram medije i ostale :aha: :lol:.

Nisam jos procitala citavo obavestenje o protestu. Letimicno, za sad. Prvi utisak je da je mnogo jakih emocija. Opravdane su, ali ne znam da li je dobro da budu toliko izrazene. Mislim da razum treba da bude jaci.

Procitacu detaljnije pa cu, nadam se, biti pametnija.
 
S'a da ti kazem, sestro slatka :manikir:. Puna sam ideja :lol:.

Procitala tekst o majskom protestu. Emocije potpuno razumem, x puta ih i sama osecam. One cine oko 90-95 % teksta. Ne znam da li je to dovoljno za korenite promene (postovanje pravednim namerama), ali za neku makljazu i nerede deluje kao dobra podloga (daleko bilo). Pretpostavljam da to nije namera protesta.
 
Pa, nadam se da neredi nisu cilj. Sto se emocija tice - svi koji smo u ovoj prici smo u njoj zbog emocija, tako da ..., i to nije nesto sto organizatori protesta imaju, a mi ostali nemamo. Ono sto ovde nije u redu je nacin na koji se radi, a kao vrhunac je sporan poziv na protest. Ko su organizatori, sta je platforma ..... ??? Meni se ne svidja nacin, prilicno je totalitaran, ako nisi sa nama onda si protiv nas, u takvom pristupu uvek nesto smrdi. Ko je izabrao J. Tinsku u radnu grupu, kako je nacionalna no kill sterilisation strategy postala nacionalna? Niko i nikako. Ima tu puno pitanja bez odgovora.

Svako moze da organizuje protest, pozove ljude i kraj. Ucenjivacki ton, kao i prizvuk sudnjeg dana - sada ili nikada, emotivni naboj koji prati svaku recenicu govori o nedostatku sadrzaja protesta, o nedostatku konkretnih zahteva, nedostatku znanja, o nedostatku ljudi ........ zato se pribegava jakim emocijama koje treba nesto da nadomeste. Sta?
 

Skandal majstor. Fotografija bas ide uz zastitu zivotinja. Sta ocekivati od nekoga ko se u zivotu izdrzavao prodajuci svoju intimu ubacenu izmedju dve korice. Sada valjda to vise nije tako spektakularno, a i koga vise interesuje njena intima. Mladji su na redu. Zato se ide dalje da se vidi sta se moze prodati. Eto, zivotinje su tu na dohvat ruke pa da se proba.

Mene cudi Zlata. Sta joj treba ta blamaza?
 
Juce je bio Protest za prava zivotinja..i bilo je veoma malo pravih LJUBITELJA, sa jebenog kurcevog FB...novog velikog usranog srpskog foruma na kome su svi hrabri na recima...
A para ce biti...jer cemo ih naci i Azila ce bii...ali je borba teska.pogotovo kad na bojistu nikog nema...ali zato sutra na forumu sranje do kolena..Kao i krv ubijenih ... Read Morezivotinja u Srbiji, do kolena...
Dakle to sam htela da vam kazem..a vi koji niste bili, nastavite da delite savete...tamo gde su potrebni....Meni nisu.meni je potrebna podrska.Pozdrav za CeMDI, SOLIDARNOST, EPAR-OIPA, Help Animals, Green answer, Zivotinjsko carstvo, Zov, i sve koji su bili...
Ovo je komentar na protest! Iz ovoga se da zaključiti da je protest napravljen:
1. zbog para..."jer će ih naći"
2. zbog azila..."kojih će biti"
3. zbog krvi ubijenih...nastavka nema
 
@Jacob - napisi nam koji je kraj grada u pitanju, da znamo. Mozda ce to znaciti ljudima cije se zivotinje krecu samostalno po ulici ili onima koji brinu o napustenim zivotinjama.

Letak bi mozda mogao da iskeniras ili fotografises i stavis ga ovde da vidimo kako to izgleda kad se neko doseti tako "humanog" nacina za smanjenje br zivotinja na ulicama.

Steta sto nema nekog da svet oslobodi inicijatora ovakvih ideja (izvinjavam se zbog ovakvog komentara).
 
hahahahahahhahahhaahahahahahhahahhaahahahahahahahhahaahahhahaha
Smešno je što se ''prava životinja'' iz čiste mode,trenda stavljaju ispred prava ljudi...:roll:Pritom niko ne organizuje protest za spas ili makar humanije postupanje prema zatočenicima koncentracionih logora za ''životinje za ishranu''...Malo mi je lično glupo i vegetarijanstvo kao vrsta protesta protiv životinjocida...Jedenje biljaka je takođe ubijanje...To što ''nemaju oči'' ne znači da i njih to ne boli...Uostalom neka istraživanja su pokazala da biljke itekako osećaju,misle i komuniciraju:neutral:
 
Poslednja izmena:
Smešno je što se ''prava životinja'' iz čiste mode,trenda stavljaju ispred prava ljudi...:roll:Pritom niko ne organizuje protest za spas ili makar humanije postupanje prema zatočenicima koncentracionih logora za ''životinje za ishranu''...

Izvoli organizuj, jel ti ko brani? Ili se samo osecas pozvanim da govoris sta bi, ko i kako trebalo da radi?:confused: Pokazi primerom kako treba umesto da gundjas u prazno.
I da si malo vise u toku toga sto govoris znao bi da su prava ljudi daleeeeeeeeko ispred prava zivotinja, narocito u ovoj zemlji, za to stvarno nema potrebe da brines. Kad covek zlostavlja psa u najboljem slucaju dobije uslovnu... Kad pas ujede coveka zavrsi mrtav. Sta si ono rekao o pravima zivotinja?:think:
 

Back
Top