Promiskuitet

a je l vam sumnjivo kad se neki promiskuitetni lik - ajd recimo mushki odjednom Smiri s nekom cicom kao to je ta i tako. ili nije. neznam mozda majkl daglas sa ketrin z, ili tako

:whistling: ko to ima u sebi samo se na momenat primiri...kad izdegustira tu one and only opet krene u akciju...ne verujem da neko moze tako drasticno da se promeni i da odjednom postane veran....mada, cast izuzetcima....:whistling:
 
Promiskuitetna je ona osoba koja ne moze da se smiri sa jednim partnerom, pa ih mijenja kao carape......osoba koja ne bira, vec kada joj se pari, uzima onog koji joj je najblizi, koji je u tom momentu zeli, a to nije njen stalni partner.........promiskuitet je vladao nekada, sada nas ono sto se naziva moralom a i polnim bolestima ogranicava i spitava, pa tezimo monogamiji.........

Ne, nisam imala takvog partnera, druzim se sa finim momcima!

si ti promiskuitetna?..ma jesi.....:):):)
 
Apsolutno podrzavam i upraznjavam. Smatram da je monogamija stvar 20. veka. Ipak mora se paziti i kondomi su zakon za nove partnere. Obicno imam oko 5-6 partnera. Neki znaju jedni za druge, neki ne znaju, ali ja se ne rudim da skrivam. Zasto da se lazemo, ne volim laz.
AKo je neko u stanju da bude samo sa jednom osobom, to je super, ali ja ne mogu. Muskarci su sposobni da spavaju sa tri zene u 24 sata, pa zasto i zene ne bi bile. Nekad se desi da se pomesa seks i ljubav, a nekad bogami los seks ubije ljubav.
 

Back
Top