PROKLETI TELEKOM

cvetko_a:
Evo cenovnik sada posmatram za konektovanje na broj 042 121212 na dlanu i cene stoje ovako
Uz karticu Zdravka Colica dobija se samo Internet Vreme a ne broj impulsa.Znaci inpulsi telefona se naplacuju.
Recimo koriscenje BUG konekcije za period od 20 do 21 h kosta 16 inpulsa.
Kod Zdravka Colica Dial up nemam zabelezeno u to vreme ali imam u vremenu od 18h i28 min pa do 20h 45min kosta 69 inpulsa.
E sada mi preostaje jedino da cekam sredu kada je radni da i da se konektujem u vremenskom periodu od 20 do 21 da bih tacno utvrdio dali postoji razlika i dali je to to.


1.1.2007 42121212 od 21:43:59h do 7:02:06h 140 impulsa
 
Jeste, deluje smesno to skidanje pesama preko dial-upa, ali konacno mi je posle duzeg vremena veza normalna. Do skoro nisam mogao da zamislim da se pesma skine za manje od sata, a sad je to oko 10min kako bi i inace trebalo da bude....
 
i jos nesto: konektovao sam se sa mojim nickom i passwordom koji sam registrovao na nadlanu.com, a sa tim nickom ne mogu da pristupim webmailu, a i neki sajtovi nece da mi se ucitaju. Desava li se ovo jos nekome?
 
iwan88:
i jos nesto: konektovao sam se sa mojim nickom i passwordom koji sam registrovao na nadlanu.com, a sa tim nickom ne mogu da pristupim webmailu, a i neki sajtovi nece da mi se ucitaju. Desava li se ovo jos nekome?

To sa sajtovima mi se ne desava, a webmail mozes da dobijes samo ako napravis ugovor sa telekomom. Ovim paketom uz CD mail nije predvidjen.
 
iwan88:
koliko kosta poziv ka 042121212. ja sam se konektovao ali mi na racunu ne pise uopste da sam koristio ovaj broj?Jeli skroz besplatno ili se nesto placa?

Trebalo bi da bude isto na ostale smin brojeve koji pocinju sa 042/1**-***
U jeftinoj tarifi je sat vremena oko 5.35 din, a u skupoj duplo skuplje.
 

Back
Top