Programski savet RTS: Odložiti prikazivanje Nemanjića

nemanjici-drugi-trejler-123.jpg


ово сигурно исто нека историска масовна битка са масовним жртвама ..статисти прилегли после ручка. сан их ухватио

za 1000 do 1500 dinara i 16 sati snimanja statistima nije do ratovanja :mrgreen:
 
Проблем није у стварима на које се баца акценат овде. То су само последице које боду очи.
Проблем је сценарио, дијалози, режија и фотографија, кастинг или одабир глумаца за појединеулоге који треба да остваре ликове и њихову цеелину.
То се не да поправити ни са хиљаду статиста дупло више утрошених пара и времна за снимање.
 
Kako znam prikazana je 1 epizoda, a ne 10 pa da se moze suditi o celoj seriji. Mada i da isprave te nedostatke na koje ciljas, a mozda su oni tipicni samo za tu 1.epizodu, glumu neće ispraviti, ostaće takva kakva je, loša i izveštačena, pa je onda svejedno...

Sa scenarijom koji im je dat, glumci su još I dobri...

A nešto sam skeptičan da će scenario u sledećim epizodama biti bolji.
 
nemanjici-drugi-trejler-123.jpg


ово сигурно исто нека историска масовна битка са масовним жртвама ..статисти прилегли после ручка. сан их ухватио

BEM TI LEBAC!
PA OVDE BIO ROBIN HUD - SVAKOG U CENTAR!
ni levo ni desno i svi pali isto... ko posle ručka :lol:

- - - - - - - - - -

za 1000 do 1500 dinara i 16 sati snimanja statistima nije do ratovanja :mrgreen:

samo par producenata na ovo doda sendvič i žuti sok, svi ostali producenti se iebu i za ovoliko
 
Локације изабране за битке су катастрофалне и уопште нема специјалних ефеката

645883_0104du06_f.jpg


да су се овде две војске сукобиле .трава би била утабана .ово је заиста ТРАГИЧНО!
.
Nema ko da kosi
Sve otišlo za Beograd ili u beli svet, ostali samo mi pa dokle budemo

- - - - - - - - - -

Проблем није у стварима на које се баца акценат овде. То су само последице које боду очи.
Проблем је сценарио, дијалози, режија и фотографија, кастинг или одабир глумаца за појединеулоге који треба да остваре ликове и њихову цеелину.
То се не да поправити ни са хиљаду статиста дупло више утрошених пара и времна за снимање.

Kad pomenu DIJALOGE

trebao bi ti prevod, jer se ovako zboraše nije...
 
Sa scenarijom koji im je dat, glumci su još I dobri...

A nešto sam skeptičan da će scenario u sledećim epizodama biti bolji.

Сценарио је прављен за читаву серију, па никако не може да буде бољи, нарочито не пошто је по њему већ снимљена:rtfm:
Нису проблем глумци него њихов избор , а још више редитељски рад са глумцима који је био лош, а са децом очајан. То се не поправља z:cry:
 
Сценарио је прављен за читаву серију, па никако не може да буде бољи, нарочито не пошто је по њему већ снимљена:rtfm:
Нису проблем глумци него њихов избор , а још више редитељски рад са глумцима који је био лош, а са децом очајан. То се не поправља z:cry:

Са децом заиста катастрофа. Она два дечкића што глуме синове, не зна се који лошије глуми.
 
BEM TI LEBAC!
PA OVDE BIO ROBIN HUD - SVAKOG U CENTAR!
ni levo ni desno i svi pali isto... ko posle ručka :lol:

- - - - - - - - - -



samo par producenata na ovo doda sendvič i žuti sok, svi ostali producenti se iebu i za ovoliko

има један горе у углу окренуо се на страну .видно је да човек спава
 
Sto ovi koji traze prekid Nemanjica nisu trazili prekid turskih,meksickih i drugih serija,a tek serija mala nevesta itd...sto ne traze gasenje farmi,zadruge i ostalih gluposti... :P

Bre hocu Nemanjice ma kakva da je serija :)
Kakve veze imaju indijske i turske serije sa ovom serijom o Nemanjicima?
Ja ne gledam nikakve serije, ali mene zanima jezik ( srpski) i glavne su kritike na racun ove serije uglavnom lingvisticke jer se Nemanjici
ne sluze starostavnim srpskim nego nekakvim dorcolskim jezikom pa tako imamo i izraz "petlja" ( valjda u situaciji kad neko nema petlju).
To je sramno i nedopustivo.
 
Kakve veze imaju indijske i turske serije sa ovom serijom o Nemanjicima?
Ja ne gledam nikakve serije, ali mene zanima jezik ( srpski) i glavne su kritike na racun ove serije uglavnom lingvisticke jer se Nemanjici
ne sluze starostavnim srpskim nego nekakvim dorcolskim jezikom pa tako imamo i izraz "petlja" ( valjda u situaciji kad neko nema petlju).
To je sramno i nedopustivo.

ja ne gledam ni tv....
jeste sramno i nedopustivo....ali ne zivimo u komunizmu i Staljinovo vreme pa da zabranjujemo filmove i serije.
 
Требали су Срђану Драгојевићу да дају да прави серију Немањићи.


Или бар Кустурици.

(...)
Ма да, Немањи су требали да дају :cepanje:

- - - - - - - - - -

Немања је бар проверен KGB кадар!

6bbhoexpqvvcupgpfjjuyavwb4k4cb0y.jpg


- - - - - - - - - -

Немања би за глумце узео натуршике Роме и то је то :cepanje:
 
Kakve veze imaju indijske i turske serije sa ovom serijom o Nemanjicima?
Ja ne gledam nikakve serije, ali mene zanima jezik ( srpski) i glavne su kritike na racun ove serije uglavnom lingvisticke jer se Nemanjici
ne sluze starostavnim srpskim
nego nekakvim dorcolskim jezikom pa tako imamo i izraz "petlja" ( valjda u situaciji kad neko nema petlju).
To je sramno i nedopustivo.
Па шта као треба да гледамо серију са титлом?
 
Требали су Срђану Драгојевићу да дају да прави серију Немањићи.


Или бар Кустурици.

Додуше, онда би жена Стефана Првовенчаног вероватно лебдела, ал' ок.

JES KUSTURICI PA ONDA PUNO BOJNO POLJE CIGANA
 

Back
Top